Jump to content
Dogomania

Avaloth

Members
  • Posts

    8826
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avaloth

  1. [CENTER]Daktylos podczas próby zakopania patysia xd [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6MoMpJfBI/AAAAAAAAGUI/ozZVhZ6AxkY/s640/IMG_4278.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6Mq85WkJI/AAAAAAAAGUM/a28yqLWcGz8/s512/IMG_4280.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6Mx_XvpxI/AAAAAAAAGUc/KjtQRd3IvKo/s640/IMG_4285.JPG[/IMG] Kraksa Ulv i Masza Jolki *.* [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6M7IDBinI/AAAAAAAAGUs/VwNpUWr48zE/s640/IMG_4291.JPG[/IMG] Kra, Masza, Magda Ulv, Nadia i Jolka, w tle Ewa kradnąca Kraksie wózek i Piksi [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6NAIhsEOI/AAAAAAAAGU0/Hx-_LI34dtg/s640/IMG_4293.JPG[/IMG][/CENTER]
  2. [CENTER]brzydka Iśka męczy Lalkę :eviltong: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6MdpygzxI/AAAAAAAAGT4/lDh9NyMsLIk/s640/IMG_4272.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6Lsz-Xk4I/AAAAAAAAGTA/fSEkrMiXvAA/s640/IMG_4249.JPG[/IMG] głowa Oli i latający pies xd [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6Lrb9UulI/AAAAAAAAGS8/UAM1AJCybJQ/s640/IMG_4246.JPG[/IMG] zlotowi wrogowie, kiedy jeszcze nie byli wrogami xd [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6MJmkwX9I/AAAAAAAAGTU/U9tiyGZSUjE/s640/IMG_4255.JPG[/IMG] Fuksowy uśmiech [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6MNfvHHGI/AAAAAAAAGTY/tIriVNOFWnQ/s640/IMG_4257.JPG[/IMG][/CENTER]
  3. [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6K9QL46mI/AAAAAAAAGR0/tVK8feEmG70/s640/IMG_4222.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6LBPbc9KI/AAAAAAAAGSA/0fvJMTkF2tI/s640/IMG_4224.JPG[/IMG] latający Fuksiu :evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6LG6oqK4I/AAAAAAAAGSE/sUONC-MFxXA/s640/IMG_4226.JPG[/IMG] było więcej zdjęć z tej serii ale mi się zablokowały.. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6LRe33LFI/AAAAAAAAGSU/8UhWrwZrhHo/s640/IMG_4233.JPG[/IMG] Snoopy nasz lotnik w wydaniu na mokrego szczura :D [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6MAnq0r3I/AAAAAAAAGTE/hmCuqxcJDiw/s640/IMG_4250.JPG[/IMG][/CENTER]
  4. [CENTER]Dakytylos podtapiający się kijem [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6KtV8fwzI/AAAAAAAAGRU/GMrlVF0J0cs/s640/IMG_4210.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6Kzi5QXmI/AAAAAAAAGRg/HqHgVJS2okY/s640/IMG_4214.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6K1E2iLsI/AAAAAAAAGRk/vxyHjsbGg7w/s640/IMG_4216.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6K433mhoI/AAAAAAAAGRs/W0P9fLqIMos/s640/IMG_4219.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6K_QcNYRI/AAAAAAAAGR4/JLzipPRApUs/s640/IMG_4223.JPG[/IMG][/CENTER]
  5. [CENTER]Fuks przed lotem xd [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6KDbmjYpI/AAAAAAAAGQc/2EipLt1tVT4/s640/IMG_4192.JPG[/IMG] Fuksio po locie :D [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6KpJ30tlI/AAAAAAAAGRQ/A8bp9N58VWo/s640/IMG_4206.JPG[/IMG] Daki [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6KN6KZZhI/AAAAAAAAGQw/z77Xr6Y7Eos/s640/IMG_4197.JPG[/IMG] Chłopaki Oli [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6KTWTTPKI/AAAAAAAAGQ4/Xtj34V9XzRs/s640/IMG_4199.JPG[/IMG] mokry chleb, prawie jak shar pei xdd [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6KdC-s7HI/AAAAAAAAGRA/YoBeoJO1zIg/s640/IMG_4201.JPG[/IMG][/CENTER]
  6. [CENTER]dobra, jadym dalej: Fuks otrzepujący się z resztek panierki :D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6JwJntLYI/AAAAAAAAGP4/AnRJ_mlbXJE/s640/IMG_4172.JPG[/IMG] Audik xd [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6JzQTY5WI/AAAAAAAAGP8/YKClF24Lv_4/s512/IMG_4173.JPG[/IMG] zabawa dwóch Folciowych głupków :D [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6J6nj6HJI/AAAAAAAAGQI/0US1tHQOEEk/s640/IMG_4184.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6J87ATmMI/AAAAAAAAGQM/A2GRZSLI9ng/s640/IMG_4186.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF6J_VQ0zhI/AAAAAAAAGQQ/k3Q4sNzeDzA/s640/IMG_4188.JPG[/IMG] [COLOR=Red]PS [/COLOR]przez przypadek kliknęłam 'blokuj obrazek' w właściwościach jednego ze zdjecia na picassie i teraz nie pokazuje mi żadnego obrazka którego adres zaczyna się od llh5 czy coś takiego. ktoś wie jak takie coś cofnać ?[/CENTER]
  7. [quote name='Caachou_'][URL]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3avm2aTRI/AAAAAAAAGDI/QjnENIbjMz4/s640/IMG_4116.JPG[/URL] zdjęcie miałoby genialny klimat, gdyby nie to coś bliżej nieokreślone na pierwszym planie :cool3:[/QUOTE] nie ja robiłam, więc nie do mnie z tym :D czy tylko mi poznikała część moich i część Patusiowych zdjęć ? -.-
  8. Misia:loveu: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3d87HC-nI/AAAAAAAAGEc/stX7KwjI0oI/s640/IMG_4146.JPG[/IMG] Aś [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3eFlnhQRI/AAAAAAAAGEg/msDXqkucnKU/s640/IMG_4147.JPG[/IMG] Ewcia:evil_lol: i Iza [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3eIyaeOII/AAAAAAAAGEk/vl-zGQcP86Y/s640/IMG_4148.JPG[/IMG] i się zaczynają znad jeziorka, najpierw Fuks panierujący się :D [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3fkfqOwgI/AAAAAAAAGFU/Wb5pzWh-ltE/s640/IMG_4168.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3f0ZV6QSI/AAAAAAAAGFY/jG0bmSDN6Ok/s640/IMG_4169.JPG[/IMG] i na dzisiaj '-amen -bóg zapłać' :evil_lol:
  9. Asia [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3avm2aTRI/AAAAAAAAGDI/QjnENIbjMz4/s640/IMG_4116.JPG[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3akpWcSsI/AAAAAAAAGDA/KkLDro4EwZM/s640/IMG_4110.JPG[/IMG] Dakul:loveu: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3cWd5a14I/AAAAAAAAGDs/cChBxrcvwW4/s512/IMG_4130.JPG[/IMG] Buba vel Iza niszczy zieleń :D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3cxIiaZSI/AAAAAAAAGD4/nkGsWz_FzIo/s512/IMG_4135.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3cybImV_I/AAAAAAAAGD8/XDOWkz9lZpU/s512/IMG_4136.JPG[/IMG] Justynka z Misią :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3c4ZdixzI/AAAAAAAAGEI/bo6-xK6VqpE/s640/IMG_4138.JPG[/IMG]
  10. Maks i Audik [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3Yb8WAmbI/AAAAAAAAGCA/nJyTaTOymqM/s640/IMG_4080.JPG[/IMG] Dogowa, Maks, Iza, Fuks [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3ZtxQQ-jI/AAAAAAAAGCY/WVv5DQZHikc/s512/IMG_4093.JPG[/IMG] Lalka i Audik, dupki dwie :D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3aScAFMHI/AAAAAAAAGCo/tytiSHv7gR8/s640/IMG_4097.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3abiCZNhI/AAAAAAAAGCw/vYKgfetCi3w/s640/IMG_4104.JPG[/IMG] Ewulec :D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3artP8V7I/AAAAAAAAGDE/FdbHUBAHyYo/s640/IMG_4113.JPG[/IMG]
  11. Maksow [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3Vr6mCWLI/AAAAAAAAGA0/w0n19cWzIt0/s640/IMG_4044.JPG[/IMG] z Pikusiem i kawałkiem Ady :D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3WHzGL2UI/AAAAAAAAGA8/swCia_ParW4/s512/IMG_4049.JPG[/IMG] Asia, Daki z Anitką w tle [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3WQD82vNI/AAAAAAAAGBA/dqIcQJZx8ww/s640/IMG_4050.JPG[/IMG] dwa agresory atakują Miśkę :D [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3We46MMNI/AAAAAAAAGBI/rV5ad3TItnk/s640/IMG_4055.JPG[/IMG] Ola vel Fola czyli Fokxowa z Audikiem [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3X7zYAzzI/AAAAAAAAGBo/hCyWHNT2eXs/s640/IMG_4069.JPG[/IMG]
  12. Patusia ze swoim miękkim chlebem :D:loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3T99a37xI/AAAAAAAAF_o/z3sLBIkc_po/s640/IMG_4016.JPG[/IMG] czupryna moja:loveu: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3T_nSL_tI/AAAAAAAAF_s/BISoJASykcw/s640/IMG_4021.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3UevnpPdI/AAAAAAAAGAI/6yCI5bVz47U/s640/IMG_4031.JPG[/IMG] Iza [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3UjE8SlKI/AAAAAAAAGAU/-SNB69EqgXA/s640/IMG_4034.JPG[/IMG] jo xd [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3VGh0VPlI/AAAAAAAAGAk/JIxgw3UoU5U/s512/IMG_4039.JPG[/IMG]
  13. dupa Daktyla i czyjaś ręka :D [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3TlMbRvqI/AAAAAAAAF-s/kCRWRfmoaxg/s512/IMG_3998.JPG[/IMG] od lewej Buba zwana Izą czyli maksowa17, Justyna Bewarka z Miśką oraz Asia gordonowa [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3TuHOFcpI/AAAAAAAAF_E/pRUaVehskEc/s640/IMG_4005.JPG[/IMG] Audik, mój syn ^^ [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3Tv4F3icI/AAAAAAAAF_I/vwGxfoP2nic/s512/IMG_4009.JPG[/IMG] i pokazujemy profile :D Ewcia dog193 [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3Tx5_-yOI/AAAAAAAAF_M/nYCdCWwsSSw/s640/IMG_4010.JPG[/IMG] Dżastina [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3Tzc_clQI/AAAAAAAAF_Q/6EESFraApoo/s640/IMG_4011.JPG[/IMG] Buba :D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3T2wuLvHI/AAAAAAAAF_U/0x-u454GzlI/s640/IMG_4012.JPG[/IMG]
  14. Fuks terminator :D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3R-cANKRI/AAAAAAAAF98/zS07LC4VWaU/s640/IMG_3959.JPG[/IMG] Ada Sweet z Fuksiem [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3SUmHXnFI/AAAAAAAAF-A/lcuY5Lbm8_U/s512/IMG_3960.JPG[/IMG] latający Daku i nogi Anity :evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3TSUgbhgI/AAAAAAAAF-Q/U4hx3bTz5B4/s640/IMG_3971.JPG[/IMG] Maks vel Hormon- kolejny terminator :diabloti: [IMG]http://picasaweb.google.com/fairytale688/ISlaskiZlotDogomaniakow3#5502786864149257074[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3Tf3hNW3I/AAAAAAAAF-g/yH3zj7woMlw/s640/IMG_3990.JPG[/IMG] ja z którymś z Nikusiów xd [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3Th-z-5tI/AAAAAAAAF-k/QYdwOgTXWgY/s640/IMG_3992.JPG[/IMG]
  15. właśnie skończyłam kadrować pierwszy dzień.. masakra jakaś ^^ w ogólę tak przeglądam te zdjęcia i tak ok 1/3 zdjęć nie robiłam ja :D wrzucam kilka i idę odsypiać te gry w remika :D Molinda [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3QhrhoauI/AAAAAAAAF9g/9InGzlczpko/s640/IMG_3942.JPG[/IMG] Lalka, czyli największy żarłok zlotu :D [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3QwTLXsdI/AAAAAAAAF9k/FwRHS8KxvV0/s640/IMG_3944.JPG[/IMG] Audik [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3Q5sISyUI/AAAAAAAAF9o/S6m1-tjY-2c/s640/IMG_3946.JPG[/IMG] Dakuś [IMG]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3RIbkTFEI/AAAAAAAAF9s/6SH6rZEjwqE/s640/IMG_3950.JPG[/IMG] zdjęcie brzydkie, ale ta mina Piksel :D [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TF3RXMYx9UI/AAAAAAAAF9w/cjgIVRek7f4/s640/IMG_3953.JPG[/IMG]
  16. spięcia spięciami, Krów w razie spięcia się wycofuje ;P bardziej chodziło o jego instynkt terytorialny (on w domku z innymi psami) no i nieprzewidziane zachowanie w samym domku- czasem mu odwala i np. szczeka w nocy tak se ot, zresztą nie wysiedziałby w domku więcej niż godzinę na raz. no i mógłby prowokować psy podatne na prowokację i zaganiac mniejsze :D zresztą on jest najbardziej za tatą i by tęsknił ^^ generalnie "jest duży i woli tatę" :evil_lol::evil_lol: wróciłam i było najlepiej na świecie :loveu: a Abra się znalazła :)
  17. wróciłam, zostałam przywitana przez psa jak należy, byłam na spacerze, zjadłam w końcu normalny obiad, mama włączyła mi jakiś straszny film ale uciekłam i zgrywam zdjęcia :D jeszcze tylko 30 na 800 do zgrania xd a teraz będę kadrować i wrzucam na picassę a z picassy tu ;) zdjęcia są mega zajebiste :loveu::loveu::loveu: miałam bękę już ze sto razy, Baśka Twoje z kalambur i jedzenia nalesników są mega xddd i ogólnbie są świetne, poza tymi na których jestem :diabloti: Patusiu to jest mokry chleb :evil_lol::evil_lol: [URL="http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Gatunek_leczniczy_darkgreen_on_102_255_0_6C_transparent.svg&filetimestamp=20090114025718"][IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/9e/Gatunek_leczniczy_darkgreen_on_102_255_0_6C_transparent.svg/30px-Gatunek_leczniczy_darkgreen_on_102_255_0_6C_transparent.svg.png[/IMG][/URL] [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Bor%C3%B3wka_czarna"][B][COLOR=Red]Borówka[/COLOR] czarna[/B] ([I]Vaccinium myrtillus[/I] L.) - gatunek rośliny wieloletniej z rodziny wrzosowatych ([I]Ericaceae[/I]). [COLOR=Red]Ma wiele zwyczajowych nazw[/COLOR]: jagoda, czernica, czarna jagoda, czarna borówka. Występuje w Europie i Azji, powszechnie w Polsce.[/URL] [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Bor%C3%B3wka_czarna"]hahaha :D i miałam rację :loveu: tak samo jak wy, ale ja bardziej :diabloti: [/URL]
  18. cześć zięciu :D:D [url]http://i32.tinypic.com/o0w9qx.jpg[/url] pies rodziny śliczny i świetne zdjęcia :) reszta też super, szczególnie te trzy widoczki na poprzedniej i ruiny w czb ;) mizianka dla Tofisia oraz Kundzi którą kiedyś ukradnę :D
  19. To musi być wina poczty bo sklep już tego samego dnia wieczorem status zamówienia zmienił na wysłane. No nic, poczekamy. Byle doszło do końca wakacji :D:D
  20. Ulv albo do Katowic albo Dąbrowy Górniczej jeśli tam coś jeździ, stamtąd bliżej, ale znowu nie wiem jak z dojazdem do ośrodka. Ile w końcu psów bierzesz ze sobą ? :D a Krowy nie będzie -.- tata dzisiaj wymyślił że od razu odwożąc mnie odbiją i pojadą na mazury, a nie jak planowali następnego dnia.. a że pies zostaje z mamą w domu żeby jej towarzystwa dotrzymać to na zlocie się nie pojawi -.- i do tego jedziemy z rodzicami znajomego w 5 osób. -.- a ja tak chciała Chester sprawdzić w takiej sytuacji no .. właśnie tata znów coś wymyśla i w końcu nie wiem czy jedziemy jutro normalnie czy od razu na mazury.. szlak mnie trafi, dogadać się z nim nie idzie -.-
  21. dzięki ;) ja wzięłam prze pocztę normalnie, zamawiałam bodajże we wtorek. w weekendy u mnie poczta nie chodzi więc pewnie przyjdzie w tygodniu. ale mogłaby już no xd
  22. ładnie Lilianowi w tym RD :) Gops i ktoś jeszcze, kto ostatnio zamawiał pitmana, nie pamiętam kto xd czym braliście wysyłkę ? pocztą polską czy UPS ? i ile czekaliście ?
  23. tego kolegę brata ? jakiego ma psa ? ;> czy to ten od yorka ? bo się zgubiłam xd haha śmiesznie Lucy wygląda :D ale właśnie, ona może w tym pysk otworzyć ? bo nie widać na tym zdjęciu.
  24. Jutro wyjeżdżam na zlot ^^ bez Krowy, acz jeśli nie będzie padało jedzie mnie odwieźć z tatą :) wracam 7, a potem jadę do Kacwina, ale jeszcze nie wiem kiedy dokładnie. W każdym razie żegnam :D :loveu::loveu: macie zdjęcie wróbla na pożegnanie :D [IMG]http://wd6.photoblog.pl/lvp3/201007/1E/71786645.jpg[/IMG] PS [B]W okolicach Krasnystaw zaginęła suczka w typie owczarka niemieckiego długowłosego Abra. Gdyby ktoś ją widział lub miał jakiekolwiek informacje piszcie [URL="http://www.photoblog.pl/#greenstreethooligans13/71768542"]TU[/URL]. Tam są też zdjęcia suni. [/B] Z góry dziękuje w imieniu właścicielki. [IMG]http://wd3.photoblog.pl/lvp2/201002/89/57801032.jpg[/IMG]
  25. dobra, jestem ciemna, za wcześnie dla mnie na myślenie :D fuj, tylko nie pomidory ! ale mi się nie chce pakować..
×
×
  • Create New...