-
Posts
3797 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martaipieski
-
Mikropsiaki z wielkopolski okolice Piły!!!!
martaipieski replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
hoooooop........................ -
znaleziona azjatka ogłoszenie
martaipieski replied to martaipieski's topic in Owczarek środkowoazjatycki
dostałam dzis wiadomosc ze sunia ma dom -
Madziu nie dam rady w tym tyg do Ciebie wleciec mam urwanie głowy:( a jak tam Gaja???
-
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
martaipieski replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
witam witam:) jestem na zaproszenie Farmerki, we wtorek lub srode moge zrobic ta wizyte PA tylko napiszcie mi moze czego sobie zyczycie:) moge wypytac o wszytko zobaczyc na własne oczy oczywiscie i zrobic zdjecia :) niesprawiedliwe jest wrzucac wszytkich do jednego wora, robiłam wiele wizyt PA wielu psom znalezlismy domy i wiele psów zawiozłam do nowych domów, z ktorymi jestem w kontakcie tel mailowym, dostaje zdjecia i czasem wpada sie na poadopcyjna:) pierwszy raz spotykam sie ze stwierdzeniem ze dana okolica czy czesc województwa jest jakas szczegolnie zła, moim zdaniem na to nie ma rególy sama jestem z wioski i mimo ze w naszej okolicy jest wiele nieszczescia z którym walczymy to znajdą sie tez wyjatki np JA ) na 2 pokojowym mieszkaniu dziele łóżko z 3 duzymi suniami(oczywiscie przygarmnietymi) i 2 kotkami.i 2 królikami wiec pewnie Panstwo którzy chca adoptować Ule tez sa takimi wyjatkowymi ludzmi:) znam wielu ludzi z wioski gdzie psy maja wspaniałe warunki . W kazdej czesci Polski znajdziemy zarówno miłosników zwierzat jak i tych którzy sie nad nimi znecaja, nawet w duzych miastach zyje wiele biednych łancuchowych psów:(, tak naprawde wszedzie mozna sie doszukac i złego i dobrego bo na to nie ma regóły czesto tez mozna sie grubo pomylić!!!!!! sama wiele razy przekonałam sie ze niepotrzebnie sie zamartwiałam, innym razem wydawało sie ze domek wspaniały az tu nagle ,,reklamacja psa" :( trzymam kciuki za domek i wierze ze bedzie dobrze!!! 668432511 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to kontakt do mnie, przy okazji przeswietlimy tamte okolice -
ja tez podnosze gajeczke:(
-
[quote name='ata']Normalnie psiaków tam nie usypiają, dostałam info, nie Marysia nie wstawała i dlatego podjęto decyzję o eutanazji.... Widziałam, że nie jest z nia najlepiej zresztą na filmiku widać jak czasami kreca jej się te łapki ale zeby aż tak...... być moze ma to jakiś związek w ostatnimi wydarzeniami odnośnie tego schroniska....[/QUOTE] moja bera jak ja adoptowałam w 2006 roku maiła ok 12-13 lat była bardzo do Marysi podobna, z nami była 3,5roku pod koniec tez miała problemy z chodzeniem dostawala leki ale pewnego dnia rano jak chciałam ja wypuscić na dwór Berunia nie mogła wstac dostała jakiegos parliżu, kolejne leki nic nie pomagały lerzała w domu załatwiała sie pod siebie:(chciała wyjść na dwór bo kochała wylegiwać sie przed domem ale juz nie mogła..................... po 2 dniach musiałam podjąć najtrudniejszą decyzje w moim życiu:(:(:(
-
[quote name='ata']Miejmy nadzieję, że wspólnymi siłami damy radę..... We Wrześni są sponsorki, które w dalszym ciągu delkarują pomoc, jest stowarzyszenie, które chciałoby je przejąć a oni wolą zwierzęta traktować jak odpad i pozbyć się problemu ....[/QUOTE] trafiłam tu z watku Marysi:(nie znam tego tematu ale przeczytałam kilka pierwszych postów z 2006 roku gdzie harlacz był chwalony a teraz okazało sie ze to?....nie bede sie brzydko wyrażała!!!????
-
2 mikro szczeniaki do adopcji Trzcianka
martaipieski replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
.................................................................. -
rozmiar to chyba 640x480 ja zawsze wrzucam przez imageshack zmienia mi tam na taki rozmiar
-
[url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,10001,Znaleziony,Sosnie,Sunia.html[/url] dzis znalazłam takie ogłoszenie
-
ja tez trzymam
-
2 mikro szczeniaki do adopcji Trzcianka
martaipieski replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
szczylkowi z białymi skarpetkami:) wspaniały domek znalazła Natalisko BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!! ten drugi tez miał miec jakis domek ale ludzie sie rozmyslili, mały ma robale:( i nadal szuka domku -
Uratowane psy szukaja domów Watek zbiorczy PdZ
martaipieski replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
hooooooppppp po domkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii -
jak koty i suczki odpadaja to chiciaz egzamin z dziećmi zdała:)
-
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
martaipieski replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
Panda jest boskaaaa zakochałam sie!!!!!!!! -
Lidka- jak bede w schronisku a mam do niego 60km w jedną strone to zrobie im wszytkim mase zdjęc a białemu w szczególności :D poprzedni miot był niemal identyczny, tylko nie było czarnych i białego, a te brazowe to wygladaja identycznie jak szczeniaki z poprzedniego miotu, zdjecia matki sa tatusiów nie znamy , dodam jeszcze ze psiaki beda dosc duze, gdzies wczesniej sa zdjecia podrosnietej suni z poprzedniego mioty wyglada jak bernardynka, a biały maluch jest kudłaty wiec moze byc jak ala mastif pirenejski
-
nigdy nie miałam doczynienia z tym paskuctwem, to jest takie powazne???????jak to sie objawia... kurcze musze o tym zaraz poczytac,. trzymam kciuki za domek mam nadzieje ze wypali!!!
-
kaja obecnie jest w sprawdzonym DT, ale chyba kroi sie jakiś DS
-
moja Pani weterynarz, powiedziała ze to bakterie, i mozna to spokojnie wyleczyć. jej pierwsi własciciele miedzy innymi oddali ja z tego powodu:(
-
tez to dzisiaj powiedziałam i przyznam ze co chwilke spogladalam na tej jej zabki tyko z przodu sa troszke starte ale tak to bielutkie jak u młodego psa!!!moze ona nie jest taka stara?? jej synek kilka domów dalej tez pies z beczki:( ma niby 5-6 lat a siwiutka mordka strasznie