Jump to content
Dogomania

martaipieski

Members
  • Posts

    3797
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martaipieski

  1. [SIZE=5][COLOR=red]ADOPTOWANY[/COLOR][/SIZE] IMIĘ : Heros WIEK: 5 PŁEĆ: pies RASA : bernardyn UMASZCZENIE : brazowo białe WIELKOŚĆ: duzy KASTRACJA/STERYLIZACJA : tak SZCZEPIENIA : tak ODPCHLENIE/ODROBACZENIE : tak NR. TATUAŻU: MR-103 W SCHRONISKU OD : 31.05.2010 Z MIASTA : .... ZABRANY Z : ...... MIEJSCE POBYTU: schronisko w Jędrzejewie woj. wlkp. ZGADZA SIE Z PSAMI: nie SUCZKAMI: nie REAKCJA NA DZIECI : nie znana REAKCJA NA KOTY :nie znana CHARAKTER: do ludzi bardzo przyjazny,lubi pieszczoty,zwraca na sebie uwage DODATKOWE INFORMACJE: nie toleruje innych zwierzat,jest agresywny do innych psów,nawet suczek,ponoć odrazu atakuje STRONA SCHRONISKA: [URL="http://www.wetserwis.com.pl"]www.wetserwis.com.pl[/URL] KONTAKT ZE MNĄ: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 668432511 [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/227/img1942d.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6560/img1939k.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5334/img1949o.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1430/img1932k.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5205/img1952ld.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/5962/img1953l.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5227/img1954q.jpg[/IMG] [IMG]http://img807.imageshack.us/img807/2700/img1956.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4188/img1959g.jpg[/IMG]
  2. IMIĘ : Maksiu WIEK: 3 PŁEĆ: pies RASA : mix bernardyn UMASZCZENIE : brazowo białe WIELKOŚĆ: duży KASTRACJA/STERYLIZACJA : tak SZCZEPIENIA : tak ODPCHLENIE/ODROBACZENIE : tak NR. TATUAŻU: C-133 W SCHRONISKU OD : około roku Z MIASTA : Lubasz ZABRANY Z : --------------------------- ZGADZA SIE Z PSAMI: tak SUCZKAMI: tak REAKCJA NA DZIECI : nie znana REAKCJA NA KOTY :nie znana CHARAKTER: raczej łagodny,ciekawski,wesoły DODATKOWE INFORMACJE: brak STRONA SCHRONISKA: [URL="http://www.wetserwis.com.pl"]www.wetserwis.com.pl[/URL] KONTAKT ZE MNĄ: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 668432511 [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/6712/img1920v.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9206/img1917d.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7325/img1921av.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4201/img1916a.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/8522/img1915n.jpg[/IMG] [IMG]http://img807.imageshack.us/img807/7204/img1914.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5982/img1926ij.jpg[/IMG]
  3. [SIZE=5][COLOR=red]ADOPTOWANY[/COLOR][/SIZE] IMIĘ : Lando WIEK: ok3 PŁEĆ: pies RASA : syberian husky UMASZCZENIE : szare WIELKOŚĆ: duzy KASTRACJA/STERYLIZACJA : tak SZCZEPIENIA : tak ODPCHLENIE/ODROBACZENIE :tak NR. TATUAŻU: SK-77 W SCHRONISKU OD : 04.06.2010 Z MIASTA : ZABRANY Z : MIEJSCE POBYTU: schronisko w Jędrzejewie woj. wlkp. ZGADZA SIE Z PSAMI: tak SUCZKAMI: tak REAKCJA NA DZIECI : nie znana REAKCJA NA KOTY :nie znana CHARAKTER: łagodny,przyjazny bardzo fajny piesek DODATKOWE INFORMACJE: STRONA SCHRONISKA: [URL="http://www.wetserwis.com.pl"]www.wetserwis.com.pl[/URL] KONTAKT ZE MNĄ: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 668432511 [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6806/img1963xj.jpg[/IMG]
  4. [SIZE=5][COLOR=red]ADPTOWANA[/COLOR][/SIZE] IMIĘ :heksa WIEK: ok 6 PŁEĆ: suczka RASA : syberian husky UMASZCZENIE : czarno białe WIELKOŚĆ: duza KASTRACJA/STERYLIZACJA : przed wydaniem do adopcji zostanie wysterylizowna SZCZEPIENIA : przed wydaniem do adopcji zostanie zaszczepiona ODPCHLENIE/ODROBACZENIE : przed wydaniem do adopcji zostanie odpchlona i odrobaczona NR. TATUAŻU: E-176 W SCHRONISKU OD : 11.07.2010 Z MIASTA : ZABRANY Z : MIEJSCE POBYTU: schronisko w Jędrzejewie woj. wlkp. ZGADZA SIE Z PSAMI: tak SUCZKAMI: tak REAKCJA NA DZIECI : nie znana REAKCJA NA KOTY :nie znana CHARAKTER: spokojna łagodna nie narzuca sie człowiekowi DODATKOWE INFORMACJE: STRONA SCHRONISKA: [URL="http://www.wetserwis.com.pl"]www.wetserwis.com.pl[/URL] KONTAKT ZE MNĄ: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 668432511 [IMG]http://img807.imageshack.us/img807/1687/img1750.jpg[/IMG]
  5. [SIZE=5][COLOR=red] ADOPTOWANA[/COLOR][/SIZE] IMIĘ :Holi WIEK: ok 2 PŁEĆ: suczka RASA : syberian husky UMASZCZENIE : szaro biała WIELKOŚĆ: duza KASTRACJA/STERYLIZACJA : przed wydaniem do adopcji zostanie wysterylizowna SZCZEPIENIA : przed wydaniem do adopcji zostanie zaszczepiona ODPCHLENIE/ODROBACZENIE : przed wydaniem do adopcji zostanie odpchlona i odrobaczona NR. TATUAŻU: E-177 W SCHRONISKU OD : 11.07.2010 Z MIASTA : ZABRANY Z : MIEJSCE POBYTU: schronisko w Jędrzejewie woj. wlkp. ZGADZA SIE Z PSAMI: tak SUCZKAMI: tak REAKCJA NA DZIECI : nie znana REAKCJA NA KOTY :nie znana CHARAKTER: łagodna bardzo przyjazna,energiczna,super sunia DODATKOWE INFORMACJE: STRONA SCHRONISKA: [URL="http://www.wetserwis.com.pl"]www.wetserwis.com.pl[/URL] KONTAKT ZE MNĄ: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 668432511 [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9761/img1733l.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/1021/img1756s.jpg[/IMG] suczki bardzo sie lubia,do schroniska trafiły tego samego dnia z tego samego miasta wiec raczej pochodza z jednego domu
  6. [SIZE=5][COLOR=red]ADOPTOWANA[/COLOR][/SIZE] IMIĘ : Goja WIEK:2 PŁEĆ: suczka RASA : syberian husky UMASZCZENIE : WIELKOŚĆ: duza KASTRACJA/STERYLIZACJA : SZCZEPIENIA : ODPCHLENIE/ODROBACZENIE : NR. TATUAŻU: DB-20 W SCHRONISKU OD : 22.06.2010 Z MIASTA : dobiegniew ZABRANY Z : MIEJSCE POBYTU: schronisko w Jędrzejewie woj. wlkp. ZGADZA SIE Z PSAMI: tak SUCZKAMI: tak REAKCJA NA DZIECI : nie znana REAKCJA NA KOTY :nie znana CHARAKTER: bardzo łagodna,sympatyczna,garnie sie do człowieka, DODATKOWE INFORMACJE:brak STRONA SCHRONISKA: [URL="http://www.wetserwis.com.pl"]www.wetserwis.com.pl[/URL] KONTAKT ZE MNĄ: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 668432511 [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/463/ytyt.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4683/img1762y.jpg[/IMG]
  7. ..............................................................................
  8. .........................................................
  9. mi tez odrazu skojarzył sie z Amelka!!!!! przykro mi z powodu szczurcia:(:(*) ale jednego zefirkka amstaffa juz mamy:) kajtuś mi się podoba a moze Ami Amiczek tez na literke A jak Amelka:)
  10. piesek przebywa w wielkopolskim schronisku, l szczeniak ma ok 4miesiecy sprawia wrazenie jakby troszke widział moze widzi jakies rozmazane ruchy cienie, swiatło, ale nie sadze by dało sie go z tego wyleczyc w schronisku był badany, leczony ale nie wiem dokładnie na czym polegało leczenie i jakie leki dostaje(dostawał )
  11. piesek jest leczony ale nie wiem jakie miał badania jakie leki dostaje, wszyscy zreszta wiemy ze leczenie psa w schronisku to nie to samo co leczenie w domu, jemu jest potrzebny jakis psi okulista lub sprawdzony dobry wet i troskliwa opieka!!!trzeba mu jak najszybciej pomóc w schronisku dowiedziałam sie tylko tyle ze wczesniej oczka były w lepszym stanie pozniej nastapiło pogorszenie, a teraz w trakcie leczenia jest juz troszke lepiej piesek sprawia wrazenie jakby troszke widział, pewnie widzi jakis ruchy cienie swiatło obraz z pewnoscia nie jest wyrazny ale nie sadze by odzyskał wzrok:(on raczej bedzie niewidomy,gdy trafił do schroniska był zabiedzony matka go z pewnoscia odtracała i choroba byc moze jest wynikiem zabiedzenia w najwazniejszej fazie rozwoju:(
  12. Wczoraj byłam w schronisku suczka została adoptowana
  13. zadzwoniła Pani ktora chce adoptowac karmelka jutro po powrocie ze schroniska ma do mnie jeszcze raz zadzwonic (domek nie jest sprawdzony ale to bardzo miła Pani:) ) napisała mi dzis maila , z prosba o pomoc w transporcie koszty transportu zgodziła sie pokryć:) ja moze bym mogła zawieść karmelka do Poznania ale to nic pewnego:( wiec jak narazie[COLOR=Red][B] szukamy osoby ktora przewiozłaby karmelka z Jędrzejewa do Skierniewic za pokryciem kosztów paliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]
  14. ok dzieki za info:) zaraz napisze z prośba o wiecej postów:) namiary do ogłoszen zawsze podawałam na siebie czyli [email][email protected][/email] 668432511 gdy ktos był zainteresowany/zdecydowany na psa dzwoniłam do schroniska by sie upewnic ze dany pies nadal w nim przebywa i wtedy załatwiało sie adopcje:)można by podac namiary na schronisko ale wtedy nie bardzo sie wie gdzie pies trafia nie ma szans na wiesci z nowego domku:( a duzo ludzi dzwoni zawraca głowe a pozniej sie rozmyslaja wiec mysle ze pracownicy schroniska maja wystarczajaco pracy przy psach i raczej nie moga sobie pozwolic na telefoniczne pogaduchy :/ niestety nie mam jeszcze zdjec ani wiesci z nowego domku zojki:( ostatniego maila jakiego dostałam to o tym ze zojka rozdaje całusy i nie lubi innych psów:( a dostałam kolejne foteczki z nowego domku owczarki sary,teraz gai:)
  15. dziekuje wam wszystkim za jakąkolwiek pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w wolnym czasie zrobie aktualizacje pierwszej strony watku!!!faktycznie Reno swietnie prowadzi watek mieleckich psiaków!!!postaram sie zrobic cos podobnie zeby było bardziej uporzadkowane:)ale na to potrzebuje troszke czasu;)i moge edytowac jedynie moj pierwszy post:(załozycielka watku jest ana666 na jej prosbe moderator to zmienił i teraz ja jestem jako załozyciel wątku a majac do dyspozycji tylko jeden post nie bede mogła za duzo tam napisac a tym bardziej nie dm duzo zdjec:(:(:(
  16. prawdopodobnie z farmerka w czwartek bedziemy w schronisku zobaczymy co u kropki, a moze ona juz w domku??:)
  17. wakacje-okres masowego porzucania psów:(:(:(jak pisała Farmerka do schroniska trafiło bardzo duzo piesków:(:(piekne kundelki i pieski rasowe :(
  18. kolejna bida:(a taki słodziak z niego mam nadzieje ze znajdzie kochajacy dobry dom
  19. te zdjecia są po prostu Boskie!!!!! adopcje Otisa zaliczam do jednych z najwspanialszych naszych adopcji!!!!!!!nie potrafie wyrazic tego co czuja patrzac na to wspaniełe psicho takie szczesliwe usmiechniete widac jak bardzo jest przez Was kochany!!!!pomyslec tylko jak bardzo odmieniliscie jego życie !!!!jestem pełna podziwu i pod wielkim wrażeniem zmiany w wygladzie i zachowaniu nie sadziłam ze tak szybko z tego wystraszonego biedaka zrobi sie taki ciekawski tryskajacy energia pies!!!ze tak szybko przekona sie do ludzi!!! potraficie zdziałac cuda!!!!!lepszego domu nawet nie mogłam mu wymarzyc!!!! dziwiliscie sie ze jeszcze pamietam Otisa:) KOCHANI JA NIGDY GO NIE ZAPOMNE CZESTO OPOWIADAM ZNAJOMYM I RODZINIE JAKI TO WSPANIAŁY DOMEK ON ZNALAZŁ:)dobra starczy tych pochawał bo jeszcze zapesze;) :)
  20. doddy- tak one czekaja nadal, jedynie Zojka znalazła domek w Niemczech!!! Franc_monika -tego onka juz nie ma ale jest wiele innych bardzo potrzebujacych onkow w jedrzejewie!!!na maila moge wysłac fotki!!!np. Dingo bardzo pilnie potrzebuje domu to piekny wspaniały pies,a jesli zaden z Jędrzejewa sie nie spodoba zapraszam do schroniska w pile lub przyborówku koło szamotuł!!! Reno- pomoc oczywiscie sie przyda,ogłaszanie psiakow zwłaszcza allegro ktorego nie umiem robic:( bardzo Dziekuje za pomoc:)
  21. tak wiem ze foty za kratami nie oddaja całkowicie piekna psa a jedynie sciskaja za serce:( ale gdybym tak miała zabierac kazdego psiura na zielona trawke by zrobic mu zdjecia potrzebowałabym o wiele wiecej czasu a nie wiem czy pracownikom schroniska byłoby to na reke:( wysłałam juz jego fotki do super expressu ale nie wiem czy sie ukazało ogłoszenie!!!:( allegro byłoby bardzo pomocne dzieki niemu juz kilka onkow z Jedrzejewa ma fajne domki DZIEKUJE
  22. Reno tez rozumiem co przezywasz, sama miłam kiedys na tymczasie pieska kapselka ktory miał stare złamanie przedniej łapki przeszedł operacje łapka ciezko sie zrastała:( był u nas rok bardzo go pokochałam nie wyobrażałam sobie rozstania juz nawet myslelismy zeby został u nas na stałe(dwie tymczasowiczki juz zostały) ale wtedy mielismy 6 duzych psów łącznie z kapslem w domu było naprawde ciasno:/ i gdy juz wątpiliśmy ze znajdzie sie dla niego domek, zdarzył się cud:) i kapsel znalazł wspaniały domek :) (do innego bym go nie oddała) nie ukrywam ze rozstanie było straszne pocieszałam sie tylko tym ze moj tymczasowicz kochał i garnął sie do wszystkich ludzi kiedys znajoma 2dni sie nim zajmowała gdy odbierałam go od niej to nawet nie było jakiejs wiekszej radosci z jego strony a znajoma powiedziała ze nie sprawiał wrazenia psa który by tesknił !!! 2 z moich suczek ktore miałam na tymczasie niestety nawet gdy zostawały z moja mama (z ktora mieszkamy) to bardzo teskniły wiec nie wyobrazałam sobie chwili rozstania, one by to przezywały o wiele bardziej niz ja tak wiec nasz DT zamienił sie w DS :) a my stwierdzilismy ze nie nadajemy sie na DT:( choc mamy warunki i mozliwosc przygarniecia na DT jakiegos psiaka to nie mam odwagi:( dlatego podziwiam wszystkich ludzi dających psiakom DT i bardzo wam dziekuje!!!!! co do pieniedzy ktore zostały w Amelki skarbonce to jutro z Farmerką damy znac na co by to najlepiej przeznaczyc, mysłałysmy o zrobieniu skarbonki psiakow z Jędrzejewa czasem gdy bedzie sie jakiegos wyciagac to beda pieniadze na transport, karme leczenie itp???co myslicie??? tytuł watku zmienie;)
  23. to chyba musze tytuł zmienic???czy jeszcze nie???
×
×
  • Create New...