-
Posts
8236 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ola164
-
Dominika - kropelki są super! Czym robiłaś? Moje heliosowskie: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg207/scaled.php?server=207&filename=89578822.jpg&res=landing[/IMG]
-
Mam nikona D80. A adapter... Szczerze kupiłam najtańszy, bo na nic innego mnie chwilowo nie strać. Ostrzy może do 2 metrów, ale jak do psiaków, portretu czy roślinek to spokojnie wystarcza. W innym celu mam inne obiektywy.
-
Ja bym wyprostowała i dodała kontrast, bo jest szare. No i psiak ma nieciekawy wyraz pyska, chociaż żeby było widać oko z drugiej strony. Koncepcja ogólnie fajna. To wrzucę moje, pierwsze pstrykanie heliosem, miałam go w rękach może 10 minut :oops: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg707/scaled.php?server=707&filename=dsc7894a.jpg&res=landing[/IMG]
-
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
Ola164 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Cudownie by było! Tak mi siedzi na sercu jak na nią patrze... :-( -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Ola164 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jeszcze znalazłam taki typ wózka: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=J1w1XDrhrVE&feature=player_embedded#[/URL]! Mały psiak sobie z nim świetnie radzi. Tylko musiałaby być ciut zmodyfikowany. -
Uczę się sama ;) Tutków obejrzałam kilka, bo lepiej wchodzi mi do glowy metodą prób i błędów ;) Dzisiejsze Dżinks, próbowałam przerobić, żeby mieć czarne na czarnym (muszę go dopracować). Wygodniej byłoby mieć czarne tło.. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=dsc7466a.jpg&res=landing[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6099/dsc7466a3a.jpg[/IMG]
-
Nic nie było wklejane ;) Nałożona warstwa: "czarno-białe", na nią maska i porobione na masce co trzeba ;) Rawy dają mnóstwo możliwości. Z jednego tła można zrobić pięć innych ^^
-
Jak ja kocham rawy :loveu: Tymczasem Doti, z czarnym trochę przesadziłam chyba. [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7279/dot1w.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4158/dot3.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1323/dot2a.jpg[/IMG]
-
Jedynka fajne, tylko ciemne... Podoba mi się kadr - ta kanapa idealna na zdjęcia ;) Poślij mi rawa na maila to się pobawię, no chyba że nie chcesz. Jak coś to:[email protected]
-
Dzięki za opinie ;) Nie obrażam się ;) Tylko przy tym działaniu straciła pół pyszczka. Właśnie chodziło mi o zdjęcie podczas zabawy. Zrobiłam jej jeszcze z różową piłką to wstawię jak zrzucę. (Albo kupię inną myszkę).
-
Duży plus za oko i kolory, ale dla mnie robienie zdjęć gdzie modelka wygląda paskudnie jest bez sensu. Poza tym nie cięłabym policzka. Moje ostatnie: Koty są nieznośne jeśli chodzi o zdjęcia... A czarne to już w ogóle... Cześć mi zwyczajnie nie wyszła, to dość mi się podoba: [IMG]http://x.garnek.pl/ga8993/76ea7bb30b1dca20450529a3/dzinks_i_myszka.jpg[/IMG]
-
To ja niestety wypadam z listy, bo wrzesień mi nie pasuje... :placz: Termin śląskiego też nie... To pewnie za rok!
-
Buziak :loveu: [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4056/dscf4991a.jpg[/IMG]
-
Poza tym co o za różnica czy z borderowego czy nie? Nie bardzo rozumiem. Dla osób z dogo chyba żadna, szczególnie że są i na tym forum ;)
-
No Sarce nie da się zrobić normalnego zdjęcia, ciągle wychodzi jakoś idiotycznie :evil_lol: Twarduś ma już 9 i pół roku.... Ale to zleciało... Tyle, że ws ogółe po nim nie widać, prócz ubytków w uzębieniu :diabloti:
-
[url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_2490.jpg[/url] - cudowne ma oczka :loveu: I to jest świetne! Ta ostrość na ryjku i wąsikach! - [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_2545.jpg[/url]
-
Ja dziś dopiero wpłacam. Ja biorę mojej kocyk. Klatki kupować specjalnie na obóz nie mam zamiaru. I tak będzie w domu z psami które zna i nigdy w klatce nie była na żadnym z wyjazdów.
-
I ostatnia: [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/6905/a11fw.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6012/a12a.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7122/a13ek.jpg[/IMG] [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/1426/a14v.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/446/a15ke.jpg[/IMG] Koniec :)
-
Druga rata :) [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5033/12585950.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2827/17349324.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1758/97297158.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4246/90913169.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9282/a10ch.jpg[/IMG]
-
No jak gardzisz to masz ostatnie spacerowe.Może nie specjalne, no ale :loveu: [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4005/28072787.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/9159/23482294.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7016/50015683.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5997/59451784.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6715/86564480.jpg[/IMG]