Jump to content
Dogomania

ewka122

Members
  • Posts

    417
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewka122

  1. Wiem, że to forum jest nie na takie rzeczy, ale mam nadzieję, że się na mnie nie obrazicie. NARESZCIE ZAAKCEPTOWALI MOJĄ HODOWLĘ I POSIADAM JĄ POD NAZWĄ [COLOR=plum][B]AMBER ICE[/B][/COLOR] [B][COLOR=black]Nareszcie, nareszcie!!![/COLOR][/B] Pozdrawiam Wszystkich!!!
  2. [B][COLOR=plum][COLOR=darkorchid]Tarociku[/COLOR] [COLOR=darkorchid]i[/COLOR] [/COLOR][COLOR=darkorchid]Danielu [COLOR=darkorchid]i Pani Teresko[/COLOR] [/COLOR][COLOR=plum]- serczenie Wam gratuluję i uściski rąk oraz łapek!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#dda0dd]Queeni i Panie Darku - [COLOR=darkorchid]także Wam gratuluję i uściski rąk i łapek, oraz[/COLOR] [/COLOR][COLOR=darkorchid]powodzenia na BOB, i jeśli Go wygracie to i na BIS!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=plum]Wszyscy wystawiający [/COLOR][COLOR=plum]swoje i czyjeś psiaki [/COLOR][COLOR=darkorchid]- Wam także gratuluję i życzę dalszych sukcesów!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Pozdrawiam Wszydtkich Dogomaniaków:[/COLOR][/B] [B][COLOR=plum][U][I]Ewelina&Amber[/I][/U][/COLOR][/B] [COLOR=#dda0dd][COLOR=darkorchid][B]P.S.[/B][/COLOR] [/COLOR][COLOR=darkorchid][B]Jeśli mogę to proszę o jak najwięcej fotek z tej Wystawy w Rzeszowie!!! Bardzo Proszę!!![/B][/COLOR] [B][COLOR=#9932cc]27 Stycznia miałam urodziny, więc niech te zdjęcia będą prezentem na nie!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Mój e-mail:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][email protected][/COLOR][/B]
  3. Wiem, że to nie miejsce na takie rzeczy, ale tak czy inaczej [B][COLOR=darkorchid]Pragnę Złożyć Wszystkim Dogomaniakom [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]Najserdeczniejsze Życzenie Z Okazji [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]Zbliżających Się Świąt Bożego Narodzenie:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]"Zdrowia, Szczęścia I Radości,[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]I Niech Zdrowie Wśród Was Gości,[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]I Niech Boga Wielka Moc Na Was Spłynie W Świętą Noc"[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Dużo Prezentów Pod Choinką Oraz Szczęśliwego Nowego Roku,[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Aby Przyniósł Wiele Pociechy I Radości Z Waszych Pociech i Dużo Nagród I Nowych Tytułów Wystawowych I Wyścigowych,[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Pięknych Szczeniaczków Oraz Niech Się Zdrowo Chowają(Te Duże I Te Małe).[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Buziaki I Pozdrowienia Dla Was Wszystkich i Waszych Pięknych Psiaków!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Życzy:[/COLOR][/B] [COLOR=purple][B]Ewelina & Amb[/B][B]er[/B][/COLOR]
  4. Ja nie rozumiem takich ludzi! Tak samo ja Florka xyz nie znam ich tak dobrze, ale gdy widuję ich na wystwach zawsze mi pomagają i są wspaniali, co za kretyni doszukują się chorób u Queen? Jeśli chcą wyelminować Queen z wystaw to lepiej niech sami na nie niie jeżdża, bo ja wierzę, że Pani Beatka, Pani Darek i Kasia pokażą tym wszystkich okropnym ludziom, że ich tak łatwo nie da się "wygonić" z wystaw. Wierzę w Was mocno i całuję. P.S. Nie rezygnujcie z marzeń, tylko róbcie im na złość i dalej podbijajcie ringi wystawowe. Pokażnie na co Was wszystkich stać. Ja co prawda mała, ale zawsze Was wesprzę.Róbie to dalej, bo robicie to WSPANIALE!!! :D Ewelina & Amber
  5. Bardzo piękna jest ta sunia :)
  6. Moja mała ma już prawie 2 lata, nie jest idealna ale moja i kochana. Jej zdjęcie możecie zobaczyć na moim blogu, bo nie umiem wstawić [url]www.amber-ice.blog.onet.pl[/url]
  7. nie wiem ale z tego co widzę to pani Stolarska się wybiera(ona mieszka chyba w warszawie możeby ją zapytać?)
  8. pierwszy raz od kiedy jeżdżę na wystawy widzę że aż 19 suczek do klasy otwartej :)
  9. mam pytanie czy ktoś nie zgubi grzebienia dla psów na wystawie w łodzi bo ja przez przypadek włożyłam do mojej torby za co bardzo przepraszam ja będę w kielcach więc jeśli właściciel grzebienie też tam będzie to oddam
  10. termin przedłużyli już drugi raz bo zgłaszać można jeszcze do 26.X
  11. Zaczynam ustalać stawkę do Kielc: [COLOR=black]SUKI[/COLOR] [COLOR=red]kl.pośrednia[/COLOR] [COLOR=blue]ROYAL LOVELY AMBER Eskimoski Domek[/COLOR]
  12. Trochę wieści z Rybnika od pani Tereski: kl.młodzieży ADVENTURER ED- dos.1 NJwR BIS JUNIOR Gratulacje i uściski łapek dla tego piękna :) ROMA DE ESTRELLA POLAR- dos.1 NWwR(NIE WIEM CZY NAPISAŁAM DOBRY SKRÓT) 2 BIS WETERAN HAPPY HILATY ED-dos.1 NDSwR BOB)NIE WIEM JAK POSZŁO NA GRUPIE ALE MAM NADZIEJĘ ŻE DOBRZE) Ogromne gratulację dla Pani Tereski i Daniela za tak wspaniałą prezentację swoich psiaków(jak zawsze) Oraz gratuluję zwycięzcom w Nowym Dworze Mazowieckim a przede wszystkim dla Queeni, p. Darka i p. Beatki, Aldana i Aśki,oraz Justynie i jej wszystkim psiakom P.S.Zapomniałabym o Fortunatusach i także gratuluję. :)
  13. pięknie wam wszystkim gratuluję bez wyjątku i tym większym i tym mniejszym zwycięzcom :)
  14. Gratuluję wszystkim a jak tam poszło psiakom pani Tereski?
  15. czy już coś wiadomo o wynikach z wrocławia?
  16. hej czy są już jakieś wieści z chorzowa
  17. Drodzy Dogomaniacy i zwłaszcza właściciele huskych zgłodzonych do Łodzi muszę wam powiedzieć że niestety nie będzie nas na tej wystawie, ponieważ tato ma jakieś dożynki i musi tam zawozić rzeczy i takie tam głupoty, a mama sama nie pojedzie taki kawał do Łodzi więc nie będzie nas, pewnie osoby zgłodzone do klasy mł. w suczkach będą się cieszyć.Lecz przez to pewnie uda mi się namówić rodziców na inne wystawy, takie jak:Poznań, Kielce, Rzeszów i Katowice a później co czas pokaże tak więc do zobaczenia na tamtych wystawach.
  18. [quote name='Nitor-Nivalis']Dziękujemy wszystkim za gratulacje :) Przepraszamy że już nie zaskakujemy :) bardzo się cieszę z kolejnego takiego zwycięztwa Muminka :) Ewka 122 miło było Cię poznać :) Fajnie że tak młodzi ludzie zaczynają tą zabawę - należą Ci się napewno pochwały bo radzisz sobie świetnie. Dziękujemy za miła atmosferę i Beatce za super pyszne pączki :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/408/nitornivalis1zi0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/9435/nitornivalis2fm4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6500/nitornivalis3ax4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/1716/nitornivalis4tu1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6946/nitornivalis5da1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/198/nitornivalis6ew5.jpg[/IMG][/URL][/quote] Pani Ewo dziękowała już pani beatce za pochwały i pani też podziękuję bo to naprawdę wspaniałe uczucie słyszwć pochwały z ust tak wstaniałych wystawców:lol: jeszcze raz wielkie dzięki:loveu::loveu:
  19. [quote name='LOCZEK'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]Dziękujemy wszystkim za miłą atmosferke i miłe słowa! [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=green]Ogromne gratulacje dla zwycięzców i pokonanych:klacz: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=black][B]EWKA 122[/B][/COLOR] pochwały dla Ciebie jak najbardziej-wystawiasz swoją sunie z wielkim zaangażowaniem i to sie chwali! BRAWO!:happy1: [/SIZE][/FONT] [/quote] Bardzo ale to bardzo dziękuję pani Beatko za te pochwały:lol: jest mi nardzo miło:lol: :lol: :loveu:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. Gratulację Pani Ewo Ma Pani Pięknego Muminka A I Bym Zapomniała Z Tego Miejsca Dziękuję Pani Teresce Za Pochwały I Za To Że Zawsze Mi Pomaga Na Wystawach(Tym Razem Jej Nie Było W Warszawie, Ale Na Innych Wystawach Zawsze Mi W Czymś Pomaga) Na Wystawie Już Dziękowałam Ale Nie Zaszkodzi Drugi Raz Tak Więc Dziękuje Za Pomoc W Przygotowaniu Mojej Amber Do Weścia Na Ring Nie Wiem Czy Bez Pani Zajełybyśmy 2 Lokatę Z Ocenę Doskonałą Dziękuję Jeszcze Raz, Podziękowania Składam Także Justunie Za Pomoc W Przygotowaniu Amber W Biegu Oraz Pani Beatce Za Pochwały SERDZECZNIE WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ;) I Do Zobaczenia W Warszawie ;)
  21. [quote name='Kida']Mł.Ch.Pl Pawny de Ciukci Ch.Pl Arktogea Queen of Night :loveu: Winterfrost's Pegaso Gratulacje dla psiaków, które ukończyły dziś championaty! :multi:[/quote] jak to dobrze że pawni już ukończył młodzieżowy championat wspaniałe i piękne psisko:loveu: :cool3: :lol: ;) :evil_lol: gratki również dla pięknej queeni pegasa:loveu: :cool3: :lol: ;) :evil_lol:
  22. [quote name='flashka-g']Gratulacje dla wszystkich:):) Tarocik slicznie sie prezentował na BOG:) Ciesze sie ze razem wspolnie z Pawnym ukonczylismy jego Mł.Ch.PL:):loveu:[/quote] super gratuluję ci ukończenia z Pawnym młodzieżowego championa polski tak się cieszę że ukończyliście razem ten champion gratuluję ci asiu a pani teresce:loveu: :loveu: i danielowi:loveu: :loveu: to już wogóle ło ho ho nie wiem co powiedzieć same najlepsze lokaty zgarneliście gratuluję wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pani teresko a i prodzę bardzo jeśli zapodziały się gdzieś pani jakieś zdjęcia i miałaby pani czas je wysłać to proszę na mój e-mail [email][email protected][/email]
  23. :loveu: :loveu: [quote name='kapka22']:cool3: Pierwsze wiesci z Czestochowy!!!:cool3: [B]EL MEJOR Eskimoski Domek[/B] [B][COLOR=purple]BEST PUPPY[/COLOR][/B], [B][COLOR=purple]III BIS PUPPY[/COLOR][/B] [B]PAWNY de Ciukci [COLOR=purple]Zw.Ml[/COLOR], [COLOR=purple]NjwR[/COLOR], UKONCZONY [COLOR=red]MLODZIEZOWY [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]CHAMPIONAT POLSKI!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=black]WHISKY RIVER Eskimoski Domek [COLOR=purple]lok.II[/COLOR], kl.mlodziezy[/COLOR][/B] [B]WINNONA de Ciukci [COLOR=purple]I lok[/COLOR], [COLOR=purple]CWC[/COLOR], [COLOR=red]NDSwR[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]ROMA DE ESTRELLA POLAR [/COLOR][COLOR=red]BEST WETERAN[/COLOR][/B] [B][SIZE=4][COLOR=black]TAROT Eskimoski Domek [COLOR=red]ZWYCIEZCA RASY!!!!!![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] :Cool!: :Cool!: :Cool!: :Cool!: :laola: :laola: OOROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LADNIE ZASZALELISCIE.... CZEKAMY NA FOTKI ;)[/quote] SUPER ESKIMOSKI DOMEK GÓRĄ GRATKI DLA PANI TERESKI:loveu: :loveu: I DANIELA:loveu: :loveu: GRATKI RÓWNIESZ DLA INNYCH OSÓB WYSTAWIAJĄCYCH HUSKIE W CZĘSTOCHOWIE!!!
  24. [quote name='J.J.K.'][CENTER][SIZE=4][COLOR=blue][I]"Śnieżne psy"[/I][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/880/pict2807ad7.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/4840/pict2806zu6.jpg[/IMG][/quote] super oboje ładnie wyszliście:cool3: :cool3: pozderki:loveu: :loveu: mam nadzieję że wakacje się udały:lol:
  25. [quote name='Eskimoski Domek'][CENTER][B][SIZE=5]DON'T BE LONG Eskimoski Domek[/SIZE][/B] [B][SIZE=5]!!!! BOG!!!![/SIZE][/B][/CENTER] [/quote] super idzie wam wspaniale mam nadzieję że na bisie też będziecie pierwsi:loveu: życzę powodzenia i trzymam kciuki:cool3: :lol:
×
×
  • Create New...