[quote name='sylwija']a jakieś zdjęcia są? Na pewno szybko znajdzie domek, ważne żeby był właściwy :) na Forum Malamutów jest?[/QUOTE]
Zdjęcia są w pierwszym poście. Niestety nie udało mi się na malamuty zalogować, no chyba, ze havana go tam ogłosiła. Ma banerek z adopcji malamutów ;)