-
Posts
6319 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GrubbaRybba
-
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
GrubbaRybba replied to Karena's topic in Już w nowym domu
Cioteczko Karena, czy coś już wiadomo z transportem Kamy? -
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
GrubbaRybba replied to Karena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karena']Niestety, nie wiem, co mój TZ na to powie, nie mogę i nie chcę mu nic narzucać.[/quote] No tak, rozumiem. :-( Ale nie traćmy nadziei. :thumbs: A może podróż będzie tylko dodatkiem do miłego wieczoru? Może zamów stolik w knajpce na gdańskiej starówce, a po dobrej kolacji wieczorny spacer po sopockiej plaży. To jest już romantyczne i w sam raz na rocznicę ślubu. Jeśli do tego wszystko zaplanujesz, to TZ będzie mile zaskoczony niespodzianką i nie będzie protestował. Taki podstępny jest mój plan. :razz: -
Ta rodzina ma domek z ogródkiem na obrzeżach miasta, jakiś czas temu wzięli starszego CAO z Palucha. Niestety w czerwcu pies odszedł za TM. Mieli już doświadczenia z psem po przejściach - schorniskowym, porzuconym z różnymi lękami (fakt, że Eddie nigdy nie okazał agresji). Pies mieszkał w ocieplanej budzie na podwórku. Płot mają solidny, zabezpieczony przed podkopywaniem (ich poprzedni CAO strasznie kopał, raz prawie buda mu się w norę zapadła :)). Nie mają żadnych zwierząt. Nie mają małych dzieci. Uważam, że to dobry dom. Boje się tylko tej agresji.
-
Szczeniak już na DT - Ida zostaje w domku u Beki - na zawsze!
GrubbaRybba replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
Co słychać u maluszka? Jakie są rokowania? Jaka opinia wetów? -
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
GrubbaRybba replied to Karena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elurin']Hurra!!! Wieczór pasuje, wrócimy późno...pewnie koło 19-tej - 20-tej.[/quote] SUPER :bigcool::Cool!:. Dziękuję za transport dla malutkiej. :calus: Jeszcze tylko transport z Koszalina do Gdańska. -
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
GrubbaRybba replied to Karena's topic in Już w nowym domu
[quote name='elainfo']o rany nie nie tylko nie giełda.... Grubba Rybba..aaaaaaaa jednak łamiesz sie widzę .. BAAArdzo dobrze..;-)):cool3:ach ta slabośc do szczeniorów, co?[/quote] Ela wiesz dobrze jak jest. Już brakuje mi ścierania kałuży i poobgryzanych mebli. ;) -
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
GrubbaRybba replied to Karena's topic in Już w nowym domu
Mój TZ do mnie zadzwonił przed chwilą i powiedział, że bierzemy małą na tymczas!!! :multi: Tak więc mała ma tymczas! Tylko co z transportem? Ja w niedzielę wieczorem mogę małą odebrać. Wcześniej nie bardzo, bo w weekend będę w Lublinie na weselu i pewnie do Wawy przybędę późnym popołudniem. -
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
GrubbaRybba replied to Karena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wilejkaros']To jest chyba ponad 200km. Qrde![/quote] Sprawdziłam, to aż 222 km, :-( sprawdziłam też pociągi, jadą 3 godziny w jedną stronę. Koszt biletu to 40 zł / osoba. -
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
GrubbaRybba replied to Karena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elurin']Tylko, czy Karena będzie miała transport do Trójmiasta...?[/quote] Karena, w razie czego możesz zawieźć Kamę do Trójmiasta? -
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
GrubbaRybba replied to Karena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karena']Zaproponowałam opiekunowi Kamy, żeby spróbował jeszcze w niedziele pójść z nia na giełdę, tam zawsze stoja ludzie ze szczeniętami, kotkami do sprzedaży. Może tam znajdzie się chętny.[/quote] Uważam, że giełda nie jest najlepszym pomysłem. Tam psy kupowane są często przez nieodpowiedzialnych ludzi. Ktoś kupi psa pod wpływem chwili. Ktoś inny dla dzieci, a jak dzieci się znudzą, to pies wyląduje na ulicy. Ktoś kupi na prezent, nie wiadomo jednak, czy będzie to chciany prezent. Bywa różnie. Poza tym nie można sprawdzić domku. -
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
GrubbaRybba replied to Karena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wilejkaros']Tfu, tfu, tfu... Grubba Ryba, działaj, czaruj TZa! Gotuj Mu![/quote] :razz::razz::razz: gotować to chyba nie będę, bo TZ może tego nie przeżyć. :evil_lol: Postaram sie jednak go przekonać. Pokażę mu zdjęcia. Mnie mała urzekła, może TZ też urzeknie. Trzymajcie kciuki! Musi się udać! -
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
GrubbaRybba replied to Karena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elurin']Ja będę w weekend w Gdańsku, jeśli moglibyście ją tam podrzucić w niedzielę mógłbym podwieźć psicę do W-wy...Ale DT musi być.[/quote] Jutro napiszę, co wyszło z moich negocjacji z TZ. Ostatnio mieliśmy szczeniaka na tymczasie i oboje się bardzo przywiązaliśmy do niego. Teraz w domu jest tak pusto. Mam nadzieję, że się zgodzi. -
Andzia znaleziona w śmietniku ma swój DOM !!!
GrubbaRybba replied to Karena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karena']Słuchajcie, jest kiepsko, bo Kama może zostać u kolegi maksymalnie do poniedziałku. :placz: Elurin - o zdjęcie poprosiłam.[/quote] O rany :crazyeye: co potem będzie z biedakiem? W razie czego, ja pogadam z TZ, czy możemy dać jej tymczas. Niestety mogłabym tylko do 7.10., ponieważ potem wyjeżdżam na tydzień i nie będę mogła sie nią opiekować. Dziś wieczorem pogadam, jutro dam znać, co i jak. Problemy tylko byłby z transportem małej do Wawy. -
[quote name='mariee']Dzwonila Pani z Lublina ( wypatrzyla Baksa na allegro) pojada z mezem do niego! Moze sie uda?[/quote] Trzymam kciuki bardzo mocno!!! Oby się udało!!!
-
Czy z tą sunią jest naprawdę źle, czy faktycznie ze strachu mogłaby zaatakować człowieka (właściciela)? Pytam, ponieważ rodzice mojego TZ mieli CAO, niestety odszedł za TM i teraz szukają nowego. Niestety, jeśli sunia bywa agresywna, nie polecę im takiego psa, ponieważ będę się obawiała, czy sobie poradzą.
-
"Śmieciarka" - w sobotę pojechała do nowego domku!!!
GrubbaRybba replied to pi_wei's topic in Już w nowym domu
Jaka piękna dziewczyna :loveu: Szczęściara z niej, cuda sie zdarzają. Najpierw pan przeszukujący śmieci znalazł małą (piewszy cud :lol:) , potem pi_wei zaopiekowała się nią (drugi cud :lol:), potem mamka, która pokochała małą, jak własną córeczkę (trzeci cud :lol:). Teraz mała potrzebuje czwartego cudu, własnego kochającego właściciela i wspaniałego domu. Trzymajmy kciuki, aby cuda się zdarzały! :thumbs: -
Pilne Szczeniaki U Weta Kata!! Mają Już Domy !!
GrubbaRybba replied to Gandzia's topic in Już w nowym domu
Słabo mu się robi, jak czytam o takich ludziach jak pan X. Czy ci ludzie nie mają za grosz litości, dla tych biednych zwierząt? Scyzoryk się w kieszeni otwiera. :-x:zly7: -
Baksiku kochany, gdzie twój domek! Jesteś taki śliczny, a tu zero chętnych. Zaintersowani powinni się ustawiać w kolejce!
-
2 onki wygrały żYCIE - mają swój domek
GrubbaRybba replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zagląda do Willa i Zylla :-(, a one tak bardzo potrzebują pomocy! -
Wstawiłam Baksa na alegratkę.
-
[quote name='wykrywka']Na razie nie myślimy ,kłamię,ciągle myślimy o psie,ale o małym.Negra była jak na boksera przystało dużym psem i gdy chorowała przerażała mnie myśl,że gdy się przewróci na spacerze ja nie będę miała siły jej przynieść.Mieszkanie na drugim piętrze w bloku bez windy to też bariera nie do pokonania,dlatego ostatnie lata Negra mieszkała u moich rodziców ,dwa bloki ode mnie,ale z windą.[/quote] Doskonale Cię rozumiem, też miałam boksia (a właściwie boksia giganta, chyba mixa z mastifem, bo ważył ponad 60 kg) i gdy był już bardzo chory :placz:, nie miałam siły wkładać go do auta, aby zabrać na kroplówkę u weta, ani wynosić na spacer (nie chodził miał raka wątroby i paraliż tylnych łap). Na szczęście mieszkałam w domku i nie musiałam nosić go po schodach. W takim razie życzę powodzenia w poszukiwaniach psiaka. (Jeśli potrzebowałabyś pomocy w szukaniu, daj znać.)