Troche fotek naszego nowego kolegi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: .
Ciekawa jestem czy któś zgadnie kto to taki :evil_lol:
Fotki nie najlepsze ,uciek mi program i nie mam czym obrobic.:placz:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/178/13d7b7d33f3a3f97med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/174/f9e23028e64e08ebmed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/174/56547360cf0f360dmed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/174/8ac5577723f2429dmed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/178/747c17dbf375ba31med.jpg[/IMG][/URL]