Na mnie Hiro tęż zrobił wielkie wrażenei na klubówce w Łodzi.Byłam zachcwycona jak reaguje na komędy.Fakt widac że Ola i Kostia duzo z nim pracuja,jest łatwiej ajk sie ma jednego psa:)
Gratuluje wam wyszkolenia Hiro:)
[quote name='bety']Wilczek bije wszystkich na głowę swoją urodą - jest świetny. :loveu:
Pzdr[/QUOTE]
Ja też tak twierdze jets super a do tego ma super charkter jest taki milusi .Jego sierść jest jak jedwab miło się do niej przytulić:)
[quote name='Asiaczek']Masz rację. Kto chce, ten niech sobie zaglądnie...
Ale smieszne ujęcie!
[url]http://i48.tinypic.com/hsm4qs.jpg[/url]
Pzdr.[/QUOTE]
Kiepski mam aparat ,mozna by więcej uchwycic lepszym .
No to lecimy z fotkami:)
Codi-THE BEST ONE
[IMG]http://i46.tinypic.com/5x91zn.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/2lc2mtz.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/qrgp44.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/1t6bup.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/nq5vyp.jpg[/IMG]
cdn.
A jeszcze jedno ja duzo słyszałąm złego na temat thai ale ta rasa mnie tka zauroczyła a teraz zafascynowałą że dla mnie eni ma problemu z ich charakterami śa jakie są .Do dzieci i rodziny są super bez dwuch zdań:)
Z psami to róznie bywa :)
Koniec tematu bo ans Ola wywali za ofy:)
Ja nie napisałam że były agresywne do ludzi .Były agresywne jak były w klatkach i to w sopocie w tym samym roku co bety widział .WŁodzi byłą z ruda suka ona była agresywna do innych psó zucałą sie na naie prosił żeby nie zblizac się :).Przepraszam ż enei jasno sie wyraziłm
Napisałam wczesniej post ale gdzies sie podział.
Widziaąłm facet tez w łodzi chyba 2007 lub 2008 roku ale nei pamietam.Jego thaie były strasznie agresywne .Dało mi to duzo do myslenia czy napewno chce takiego wscieklaka czy jestem na to gotową:) .Jedank moje obawy zostały rozwiane hi hi
[quote name='Hiro']Też widziałam takie zdjęcia..ale to trzeba mieć nerwy,żeby na to nawet popatrzyć([/QUOTE]
Dokłądnei tak jak piszesz.Ja jak to zobaczyłąm pierwszy raz to myslałąm że mnei coś trafi:(