Jump to content
Dogomania

Szejlo

Members
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Szejlo

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  studentka
 • Location
  Zabrze
 1. No Sobiś, Punto, Dolc i Enja wyglądają prześlicznie :lol::loveu::loveu: szkoda, że mam teraz mniej czasu na spacerki z nimi. Ale psiaczki z nich przekochane :loveu:
 2. Korusia w końcu szczęśliwa :lol: a co do ostatniego zdjęcia to dobrze, że u nas powrotu zimy nie było :lol:
 3. [quote name='Bjuta']Usiadłam z wrażenia... Dziękujemy!!!!! To tylko czekamy aż się tymczasowiczka wyprowadzi od Kasi i KONIEC KRAT DLA KORY!!!! Już nigdy, nigdy więcej!!! :) :) :)[/QUOTE] Hurrraaaaa:multi::multi::multi: udało się :cool3: super:multi:
 4. [quote name='Bjuta']Towarzysz życia... Chyba? Tak?[/QUOTE] Ja tak szczerze nie wiedziałam do teraz :eviltong: No ale całe życie się człowiek uczy ;) Trzymam kciuki za Korunie, już tak niewiele brakuje :lol: Na pewno się uda :lol:
 5. "Rozmawiałam" dzisiaj z Korusią w schronisku i Kora przesyła wszystkim buziaki :lol:
 6. No niestety troszke im sie pokopalo w główkach...:shake: Kiedyś dawałam sobie rade sama, na prawdę nie wiem co im teraz tak odbiło:roll: W każdym razie na ten spacer potrzeba dwóch osób, samemu jest niebezpiecznie.
 7. super wam wyszła:) a Mikołaj i Korusia ślicznie sie prezentują ;) mam nadzieje, że dostrzeże to ktoś kto szuka takiego psiaka jak Kora :)
 8. [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4006/e0bee944f884e5cf.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/2241/09dbb82a7d72a4b1.jpg[/IMG]
 9. zdjęcia piękne :lol: ja oczywiście też bardzo chętnie pojadę w maju do chłopaków i Manixa pewnie też ;) strasznie się cieszę, że im tak dobrze :lol:
 10. Pewnie podążał własnymi ścieżkami a potem nie słyszał że się go woła ;) w schronisku też mu się to czasem zdarzało...dlatego potem chodził niestety na smyczy ;)
×