szachrajka
Members-
Posts
76 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by szachrajka
-
i panna Pisanka Arhus :) [url]http://images25.fotosik.pl/206/7083b27a8f64bca7.jpg[/url] [B][COLOR="Red"]Maksymalna wielkość zdjęć to 640 x 640.[/COLOR][/B] Pkt. 10 regulaminu.
-
moja Basia : [url]http://images29.fotosik.pl/207/a50fdee2c9630c1d.jpg[/url] [B][COLOR="Red"]Maksymalna wielkość zdjęć to 640 x 640.[/COLOR][/B] Pkt. 10 regulaminu.
-
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=39eef75ae411357c][IMG]http://images31.fotosik.pl/241/39eef75ae411357cm.jpg[/IMG][/URL] Bashir Bashrat Atheneum, Pika niekoniecznie na arlekiny -ten oto zawodnik wygral w swojej klasie a łatek brak:eviltong:, choc genbneralnie sie z Toba zgodze:)
-
:) Pika, ja lubie ogary :cool1:
-
pieknie!!!! Pika byłas u łogarów???
-
oj Wy dziewczyny globtroterki:)podziwiam !!! i gratuluje pieknie!! a ja tylko ta prowincja :mad: ale za to ukochana :loveu:
-
przeczytałam, włos sie na głowie jeży!!!!:shake:bardzo wspoólczuje
-
Beata zgłosilismy sie na wystawy' w koło komina' czyli Grudziadz ,Ino, Bydzia i musowo Łodz, ale jak nam wyjdzie zycie pokaze, mam teraz mnóstwo pracy przy domu, wiadomo wiosna:), posuwamy prace na zewnatrz mam nadzieje ze nic nam nie przeszkodzi :) dalej niz maj nie wybiegam , przynajmniej na razie
-
my mamy z serii śmiesznych:) fotek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/191/e59f69a82dcd6052.jpg[/IMG][/URL] to sa pozycje z serii -nie przystoi;)
-
cześć Beata!!!! miło Cie 'widzieć' tutaj, ja oczywiscie w roli fanki Azji :loveu: pozdrawiam Gosia z Basia i Akira :hand:
-
no to o godzinie 17 tej mam regularna zime:( ze sniegiem i wogóle
-
tia ..wiosna, tez bym chciała a ja sie boje, posadziłam sobie juz jałowce , choinki i takie tam na mojej działce i jak tak dlaej pojdzie to mi sie zahibernuja i bede je mogła w d.. wsadzic :( ja poprosze tak zeby chociaz plus 4,5 w nocy :placz:
-
[quote name='filipinka']ale tutaj sie duzo dzieje, chyba taki sam ruch jak na molosch i oczywiscie nie jestem w stanie byc w temacie :-([/quote] chyba na molosach wiecej sie dzieje choc tu chyba ciut przyjemniej, przytulniej:cool3:
-
a propos tabliczki i mnie sie podoba sam pomysł, a drogi zółty jest po prostu jak to sie mowi- superowy
-
no to wyrąbałam posta :p łogromny
-
dziewczyny to i ja cos dołoze, cos nie komus bron boze:lol: ku chwale watku , przypomiman moje łaty: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/184/1f4d6927b2ad68d9.jpg[/IMG][/URL] [url]http://images34.fotosik.pl/184/ee8f6ebdb83e0d38.jpg[/url] [B][COLOR="Red"]Maksymalna wielkość zdjęć to 640 x 640[/COLOR][/B] Pkt 10 regulaminu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=40[/url]
-
:multi:super, a co do wejscia ja tez mam problemy czasem:)
-
jest taki fajny pan, ma stragany na wystawach , robi odlewy głow psich i koni, piekne.. ma tez breloki i smycze , cała galanterie- superowe gdzies nawet ma stronk, zgubiłam ja :(
-
Urodzinowym dogom zycze wszystkiego dobrego, :BIG: jejku jak ten czas leci, he nie mogłam sie zalogowac bo zapomniałam hasła:cool3:na szczescie pamiec mi wróciła:) PS.Pika ale masz kawał doga w domu ahh szkoda watku ale powiem Wam ze wiele madrego wyczytałam z tych paru stron, nieźle Wam idzie ;)
-
Kaska, :calus: :shake: myslałam ze tak dramatycznie sie skonczyło, ojej dobrze ze uz po ... ja 5 lat temu miałam podobny wypadek, jechałam sama, auto do kasacji ja na polu bez pasów , strach sie bac , przytulam cie do serduszka
-
kochana niestety rak kosci gnebi duze rasy, bernandynka mojego taty biegnac złamała noge , normalnie dla wszytkich to był szok, wtey padła diagnoza rak kosci nieststy pies juz był wiekowy i to była przednia konczyna, trzebabyło ja uspic , wet nie dał szans to temat rzeka..
-
westa zajrzyj na molosy do dziewczyn one tam sa fachowe i na pewno cos poradza;)