[quote name='Bzikowa']
O, Łódź jest 3-4 maja? I są tam równocześnie zawody agility, prawda? Ja bym chciała albo na wystawę (zalezy jak nam pójdzie w Toruniu) albo na zawody. Tylko, ze 5 maja z samego rana wyjeżdżam na Ukraine na tydzień ze szkołą i nie wiem czy będę mogła. Poza tym - to bardzo odległa przyszłość jeszcze ;)[/quote]
E tam wycieczka:cool3: Ja 5 maja matura z polskiego ale i tak pojade bo westiki sa 3 maja... W samochodzie bede powtarzac...hehehe