Jump to content
Dogomania

marola

Members
  • Posts

    440
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marola

  1. Dzień dobry Szproteczko! Ciebie też muszę odwiedzić. Trochę to trwa, bo krąg śliczności, które łapią mnie za serduszko rośnie. Ale nie zapomnę o Mmalutkiej Szproteczce :cool3: Mam nadzieję, że Szprocia już niedługo wsiądzie do jakiegoś autka i pojedzie do nowego domku. Trzymam kciuki Maleńka.
  2. Znalazłam w nocy na dogu jeszcze jedną zakochaną pareczkę. Niestety chciałam się zalogować, żeby im coś napisać i potm system mnie nie przekilrował i parka mi się gdzieś zapodziała :placz: Moniu i Kreciku co tak dziś u Was? Hopkajcie pieseczki na górę.
  3. Żeby tylko Fionce nic się nie stało. A menel odda ci psa ciociu iwop? Może by go gdzieś w przytulisku w biurze ulokował na ten czas. To nic szałowego, ale zawsze alternatywa jak nie można w domku. Piesek będzie bezpieczny i nie będzie się włuczył.
  4. [quote name='Hala']jeden obserwator i cisza[/quote] No niech go natchnie i niech zadzwoni :-o
  5. [quote name='supergoga']Ada-jeje szuka małego pieska - na wątku Mysłowic, wpisałam tam Szprotke. Może sie spodoba.[/quote] Oj, to by było super! Szproteczko prezentuj się ładnie :cool3:
  6. [quote name='Hala']anka, spokojnie...spokojnie[/quote] Czy to znaczy, że jest ktoś zainteresowany malutką śliczniutką Szproteczką?
  7. Cześć pieseczki! Mam nadzieję, że u was wszystko OK, oczywiście na tyle, na ile może być OK w schronisku :-( Drogie cioteczki jak tam Allegro Moni i Krecika?
  8. Oj, to dlaczego Fionka jest jeszcze u menela. Przecież on może jej zrobić krzywdę!:placz: Może cioteczki ją zabiorą na ten czas gdzieś, gdzie będzie bezpieczna.
  9. No to trzeba zabrać jeszcze jednego pieseczka i będzie prezent ala brata :lol: Ta trafiła do nas nasza Mili, moja mama dostała ja od swojego brata w prezencie urodzinowym. W kwietniu 2 lata temu takie małe "coś'" wyglądneło z torebki na prezenty i już u nas została :multi: z czego się bardzo cieszymy! To kiedy by cioteczce pasowało jechać po Fioneczkę? My możemy nie wcześniej niż 15.07 a potem to postaramy się dopasować.
  10. Super, że Fionka będzie miała domek. Dla wszystkich, którzy mnie jeszcze nie znają. marola czyli Ola, nowa "mama" Moruska
  11. Dziękuję za zaproszenie, jak widać już kożystam :lol: Bardzo się cieszę z powodzenia Szproteczki, nie tylko się przełoży na real i na domek :cool3: Szproteczka jest taka malutka, podobna do moich piesków. Nie wyobrażam sobie, żeby któryś z nich był w schronisku, dla Szprotki to też nie jest miejsce. Więc do góry ślicznotko :multi: niech Cię zobaczy jakiś domek z fajnym właścicielem. trzymam kciuki!
  12. [quote name='BIANKA1']Nikt nie zagląda :placz:[/quote] Zagląda, zagląda :crazyeye: Bardzo mocno trzymam kciuki za tą śliczną pareczkę. Pieseczki jestem z wami! Opowiem dziś o Was i o Szprotce moim pieseczką. Na pewno Was polubią ;) A teraz proszę szybko szukać super fajnego domku i pana albo pani. Do góry pareczko :multi:
  13. Szproteczka też jest śliczna. Jest tyle biedactw na dogomanii i na allegro. Mi do serca najbardziej przypdła Szproteczka, Monia i Krecik oraz Bart. A na zabuj zakochałam się w Moruska. Bardzo sie cieszę, że Bart ma już domek. Mam wielką nadzieję, że Szprocia i zakochana parka też go znajdą.
  14. Już wcześniej tu zaglądałam, ale dopiero teraz się wpisuję. Pieski są super i ta ich miłość. Moje Maluszki siostrzyczka i brciszek też bardzo się kochają, w ogień by za sobą poszły. A ich mama nie podejdzie do jedzenia, zanim one się nie najedzą. Człowiek może tylko pieską zazdrościć takiej miłości. Mam nadzieję, że Zakochana Parka znajdzie kogoś, kto je pokocha. Mi bardzo leży na serduszku ich los. Niestety nie mogę ich przygarnąć, choć bym chciała :shake: Mam juz w domu trzy, a niegługo jadę po Moruska. Może mogę jakoś inaczej pomóc Moni i Krecikowi?
  15. Cześć Bibuniu! Śliczniutki jesteś. Mam nadzeiję, że szybko znajdziesz super domek. Do niedługo zabieram Moruska, niestety nie mogę więcej :-( Do góry Pieseczku! Poprosimy o domek dla przystojniaczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...