Mi się nie podoba to co jest na ogrodzie , wszystko bym zmieniła :p tyle że ogrodem zajmuje się Kamila babcia więc nie chce się wtrącać , przeboje sa tylko bo psy nie moga chodzic swobodnie tylko maja swoj wybieg i tylko tam mogą siedzieć bo jakby wlecialy w te kwiatki to byłby dym na pol ulicy ... Do zdjęć tylko je tam puszczam , jak babcia jest w domu to widzę jej krzywe spojrzenie :p