[quote name='bianka19']U nas też tak samo było tylko , że w pewnym momencie zaczęło tak lać , że chyba lało około dobrą godzinę:roll:
Też mam taką nadzieję , bo Cezar nie będzie chciał wychodzić na spacery:mad:[/quote]
Andy w zasadzie też nie lubi deszczów, bo nie lubi jak się woda na niego leje z góry :evil_lol: Ale zawsze szybko wybiegnie z klatki zrobi co trzeba i wraca :lol:
No to czekamy na fotki :loveu: