[quote name='Izuuus']Nie śliczne, ale dziękuję i hejo Bolusiu:loveu:
Właśnie idę zrobić Madie czysto i dać sianko, wode i jedzonko. Później wyczesać Fiodora, później powłóczyć się gdzieś z Karolajn, a później pożegnać z Sabą :-( I może wieczorkiem porobię jeszcze fotki Madulcowi (strasznie przytyła:-o) to wrzucę razem z Fiodorkiem, który też przytył :loveu:
:hand:[/quote]
Zrób jej na ogródku jakąś małą zagrądę i ją tam wypuść niech pobiega słońce moje :loveu: chodzi mi o Madie ofc :evil_lol:
Uu a Fiodorowemu why się przytyło ? :razz:
A to Saba wyjeżdża gdzieś, tak ?
Pozdrów obie ;)