Jump to content
Dogomania

betinka24

Members
  • Posts

    5052
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by betinka24

  1. w ten pochmurny dzień biegniemy do góry!!
  2. w ten pochmurny dzień biegniemy do góry!!
  3. W ten pochmurny dzien biegniemy do góry!!!!
  4. [quote name='Fortuna'][B]Ale teraz ciocia Fortuna przydreptala, to bedzie dobrze[/B]. Poprosilam juz wszystkie aniolki o wsparcie. Moja sasiadka ma identycznie wygladajaca suczke, podobienstwo az zaskakujace.[/quote] Fortuna bardzo dizekuje za chec pomocy mam nadzieje ze wreszczie ktos zauwazy Mordke i omieni jej los, ile ta bieda moze jeszcze czekac!!!
  5. [quote name='Fortuna'][SIZE=3][B]Witam Was serdecznie. mam takie pytanie, czy Mordka ma jakies ogloszenia ?[/B][/SIZE][/quote] Tak Mordka ma ogłoszenia, ma allegro i jeszcze na innych portalach tez jest pozamieszczana, jednak poki co nie bylo nawet jednego telefonu w jej sprawie!!!:placz:
  6. Czarna ciągle czaka!!!
  7. Pan Noga ciagle czeka!!!:placz:
  8. gdzie ten domek wreszczie dla ciebie kiedy wreszczie on cie zauwazy i pokocha i odmieni twoje zycie!!!
  9. gdzie ten domek wreszczie dla ciebie kiedy wreszczie on cie zauwazy i pokocha i odmieni twoje zycie!!!
  10. gdzie ten domek wreszczie dla ciebie kiedy wreszczie on cie zauwazy i pokocha i odmieni twoje zycie!!!
  11. gdzie ten domek wreszczie dla ciebie kiedy wreszczie on cie zauwazy i pokocha i odmieni twoje zycie!!!
  12. gdzie ten domek wreszczie dla ciebie kiedy wreszczie on cie zauwazy i pokocha i odmieni twoje zycie!!!
  13. [quote name='karusiap']:( betinko jak on sie czuje?[/quote] Miewa się swietnie , wspaniale sobie radzi. Jednak niestety poki co nie mam zadnych nowych zdjec!!!
  14. Mordka wszystkim sie przypomina [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:window.close();"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/333/22/76/333227690[/IMG][/URL]
  15. Szun wszystkim sie przypomina!!! [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5479/tnsnv36897ki0.jpg[/IMG]
  16. Czarna wszystim się przypomina!! [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:window.close();"][IMG]http://photos04.allegro.pl/photos/oryginal/305/35/23/305352367_3[/IMG][/URL]
  17. Grysik wszystkim sie przypomina! [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:window.close();"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/336/00/97/336009706_7[/IMG][/URL]
  18. Pan Noga wszystkim sie przypomina!!! [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/187/npooperacji3gw9.jpg[/IMG]
  19. Czy sa już może jakies wiesci od Misi???
  20. bo nikt do Szuna nie zaglada wiec ja go chociaz podnosze tyle tylko moge poki co:placz:
  21. Czarna co nam innego zostalo jak tylko pójść znów na poranny spacerek!!!:placz:
  22. Grysik co nam innego zostalo jak tylko pójść znów na poranny spacerek!!!:placz:
×
×
  • Create New...