-
Posts
10377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NightQueen
-
[quote name='Mi.']Franka sprzedałam nie tak dawno :) [/quote] czym sobie zasłużył? Gdzie go sprzedałaś ? Kadie fajna, śliczna wręcz ale Franek jakoś bardziej mi do gustu przypadł, ta jego obłędna maśc :loveu: I co z Kadie będziesz western kontynuować?
-
[QUOTE]Zamówiony fioletowy komplet RD i do tego 2 adresówki z allegro :smile:[/QUOTE] gdzie zamawiałaś na bazarku RD? Ja tam zamówiłam 1,5 tyg. wcześniej, czekam czekam paczki nie ma, dopiero dziś wchodzę, czytam a tam urlop mają :roll: wysyłka od 30 września dopiero [QUOTE]Nie wiedzieć czemu niektóre obróżki rogza, szczególnie to Icecream Bone, strasznie mi się strzępi :/ to tylko mi tak?[/QUOTE] ja mam 11 czy 12 rogzów i żaden mi się nie zmechacił. Ice cream też nie
-
[QUOTE]czemu nie moge zmienić tytułu galerii ?!:placz::oops: [/QUOTE] ja też nie mogę :mad: Kadie jest boska :loveu: To już twój drugi koń? czy wymieniłaś Franka?
-
[quote name='C&B']łe:-( Nie mam co czytać, a do czwartku jeszcze tyyyyle dni :cool1:[/quote] e-book i czytaj :cool3:
-
może sama sobie z tego coś wybiorę do czytania w następnej kolejności po HP :cool3:
-
[QUOTE]small perfekcjonistka:cool3:[/QUOTE] tylko jeśli chodzi o książki i filmy :evil_lol: no może jeszcze takim nadmiernym szacunkiem darze buty, każda para jest w osobnym, podpisanym pudełku :eviltong: a wszystko inne to jeden wielki bałagan :diabloti: P.S Marleya też mam oczywiście ;) [QUOTE]Pisz i mów które byś podała do tematu ( Zmierzch mam zamiar wykorzystać jako film do prezentacji więc odpada):diabloti:[/QUOTE] (nie czytałam tych książek) Graham Mastert[COLOR=blue]o[/COLOR]m P[COLOR=blue]o[/COLOR]gr[COLOR=blue]o[/COLOR]mca Wampirów Krew Manit[COLOR=blue]o[/COLOR]u Marffin Kyle G[COLOR=blue]o[/COLOR]thique Carmilla: The Return Andrzej Pilipiuk Kuzynki Księżniczka Dziedziczki W. G[COLOR=blue]o[/COLOR]ethe "Narzecz[COLOR=blue]o[/COLOR]na z K[COLOR=blue]o[/COLOR]ryntu" B. St[COLOR=blue]o[/COLOR]ker "G[COLOR=blue]o[/COLOR]ść Drakuli" M. G[COLOR=blue]o[/COLOR]g[COLOR=blue]o[/COLOR]l "Wij" A.K. T[COLOR=blue]o[/COLOR]łst[COLOR=blue]o[/COLOR]j "R[COLOR=blue]o[/COLOR]dzina wilk[COLOR=blue]o[/COLOR]łaka" A.K. T[COLOR=blue]o[/COLOR]łst[COLOR=blue]o[/COLOR]j "Upiór" A. Dumas ([COLOR=blue]o[/COLOR]jciec) "Biesiada widm" (fragment) J. Sh. Le Fanu "Carmilla" S. Grabiński "W d[COLOR=blue]o[/COLOR]mu Sary" E.F. Bens[COLOR=blue]o[/COLOR]n "P[COLOR=blue]o[/COLOR]kój na wieży" J. Siewierski " Zemsta zza gr[COLOR=blue]o[/COLOR]bu" B. Leman "Pielgrzymka Cliff[COLOR=blue]o[/COLOR]rda M." Amelia Atwater-Rh[COLOR=blue]o[/COLOR]des - "KSZTAŁT DEM[COLOR=blue]O[/COLOR]NA" - "N[COLOR=blue]O[/COLOR]CNY DRAPIEŻCA" - "W GĄSZCZACH MR[COLOR=blue]O[/COLOR]KU" [url=http://biblionetka.pl/art.aspx?id=19475&aid=-1&answer#-1]BiblioNETka - temat na forum - Książki i okolice> Zestawienia tematyczne> Wampir, wampiry, autor: Vylena[/url]
-
bałagany nie mam bo mam wszystko tematycznie poukładane :evil_lol: na jednej półce mam same książki o zwierzętach, na innej historyczne, kolejną zajmują szkolne książki (lalki,wesela i takie tam), na na najważniejszej półce jest kolekcja SM i rozpoczęty Harry czyli taka fantastyka ;) (filmy też tak poukładane są, po kolei filmy o tańcu, komedie, o wampirach itd...) Ja jak kupię kolejną książkę to wszystkie inne przekładam żeby ta jedna znalazła się w odpowiednim miejscu
-
[quote name='Martens']Ja też tak mam :evil_lol: Kupiłąm i cąły zmierzch (już po przeczytaniu pożyczonego!), i intruza, i harrego pottera. Ann Rice kupiłam pierwsze trzy tomy, ale nie spodobało mi się aż tak, żeby kupować kolejne. Ciężko się czyta, jest jak dla mnie starsznie rozwlekle napisane. Harrym Potterem raczej się nie rozczarujesz, choć naprawdę dobry staje się dopiero od 3 tomu jak dla mnie.[/quote] Zmierzch akurat czytałam już swój bo jako pierwsza z znajomych zakochałam się w tej sadze, więc nikt jej nie miał, a nie nawiedzę książek z biblioteki bo śmierdzą :eviltong: No właśnie różne wersje słyszałam o książkach Anny Rice, kupie pierwszy tom to się okaże, podobno Pamiętniki wampirów są dobre, ale przeraża mnie to że te książki sa takie cienkie :evil_lol: mało do czytania jest. Z HP zobaczymy, jak na razie nie wciągną mnie, a przynajmniej nie tak jak Zmierzch :cool3: [QUOTE]a ja nigdy nie kupowałam książek na własność.... do teraz:evil_lol: a wszystko przez Zmierzch! przeczytałam całą sagę wypożyczoną z biblioteki, ale musiałam mieć swoje!:eviltong: Zmierzch dostałam na święta:p KwN i Zaćmienie kupiłam, a Przed Świtem tatuś się zmobilizował i kupił :diabloti: i dostałam smycz zmierzchową gratis:razz: :evil_lol: i mam taką okładkę Zmierzchu filmową, z waszą ulubioną aktorką:evil_lol: i Edziem:loveu:[/QUOTE] ja kupiłam najpierw Zmierzch a jak przeczytałam i mi się spodobał to kupiłam od razu całą sagę ;) Chciałam zakładkę ładną zmierzchową kupic do książki ale nie było w księgarni, a przez internet samej okładki nie opłaca się zamówic
-
[quote name='C&B']Mnie się każdy pyta dlaczego ja wydaję kasę a nie czytam na przykład e-booka a ja tam też wolę mieć swoje i niech się potem kurzą na półce:loveu:[/quote] swoje lepiej smakuje :evil_lol: Ja mam często tak że wracam do przeczytanej książki czy oglądniętego filmu, więc muszę miec, bo nikt nie zna dnia ani godziny kiedy mi przyjdzie znów ochota na Intruza :diabloti::loveu: jedyny minus to brak miejsca w pokoju, cały zawalony jest książkami i filmami :roll:
-
Chciałam kupić Anne Rice, albo pamiętniki wampirów, ale nie było pierwszych części :angryy: więc kupiłam Harrego Pottera (1 i 2) bom ciekawa czy to faktycznie taka wspaniała książka jak mówią wszyscy :diabloti: i kupiłam Intruza :loveu: co prawda już go przeczytałam ale ja muszę mieć wszystko swoje, na własność :evil_lol:
-
Czy warto czytać Intruza? owszem Historia na początku jest nużąca, ale później tak wciąga że nie da się od niej oderwać, czyta się ją tak szybko jak Zmierzch (za szybko). Naprawdę warto... Jest równie dobra jak saga a nawet nie wiem czy nie lepsza :oops:
-
mam sugestię dotycząą głosowania. Niech ono będzie tajne, ludzie zamiast w temacie niech piszą do ciebie na pw swoje typy, ty pod koniec wszystko podliczyszi podasz wynik ;)
-
Jak byłam z psem babci na speacerku w polu to biegła na nas akita :razz: pies cały czas siedzący w kojcu, bez jakiejkolwiek socjalizacji z innymi psami :roll: szczęście nas nie widział a ja zdążyłam zwiać. Co z tego że teraz za plecami miałam swój blok, jak gdyby pies zaatakował Moli to nie miałabym dużych szans jej obronić. Pamiętam atak psa w jej wilekości, gdzie jak zabrałam ją na ręce pies tak wysoko skakał że ciągle ją podgryzał, bo mój wzrost nie byl przeszkodą, a w przypadku tego białego to on nawet by sksac nie musiał bo był duży :roll:
-
[quote name='fizzy'][URL="http://film.onet.pl/0,0,2049566,wiadomosci.html"]Będzie ekranizacja kolejnej książki autorki "Zmierzchu" - Onet.pl Film[/URL] Intruz będzie ekranizowany :) cieszycie się? :evil_lol: ja nie wiem bo nie czytałam. nie mogę dopaść tej książki w bibliotece! :shake:[/quote] wiem wiem :loveu::loveu: nie moege sie doczekac
-
[quote name='C&B']Niepotrzebnie czytasz takie książki pełne napięcia, a potem biedaczka chodzi kłębek nerwu :diabloti:[/quote] hehe :evil_lol: tak, tak... to na pewno przez te książki :diabloti::evil_lol:
-
[quote name='C&B']1 lub 9 października będę kupować intruza :lol:[/quote] kupuj, bo warto :loveu: na poczatku nudzi, ale później... rewelacja, prawie się pobeczałam (prawie! a nigdy tego nie robię) :evil_lol:
-
napisałaś chyba PW a nie PM :evil_lol:
-
[quote name='Balbina12']może ty?:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] odpada, jestem zbyt nerwowa do takich rzeczy :evil_lol:
-
[QUOTE] Jacke jest nieco podły nie uważacie?;-) Troche chamsko wykorzystuje słabość Belli [/QUOTE] a tam podły, to ona jest taka ciapowata i niezdecydowana :eviltong: [QUOTE]ja ponad wszystko kocham scenę w przed świtem jak leah (jedyna wilczyca w sforze sama) wygarneła belli wszystko. jako jedyna miała odwagę wygarnąć bells prawdę: że jest skończoną egoistką,[/QUOTE] taaa.... Ale Leah wcale nie była egoistką? :diabloti: zawalała głowy wszystkich swoimi problemami Ja nie wiem co wy chcecie od tego pocałunku Jakcoba i Belli, przecież był całkiem uroczy :loveu: Wpadłam po uszy :placz::diabloti: Intruzomania :loveu: Skończyłam czytać Intruza, wrażenia podobne po zakończeniu sagi zmierzchu, czyli NIEDOSYT :placz: Książka świetna, na prawdę, warto przeczytac :loveu::loveu:
-
Nie głupi pomysł :cool3: Kto się zgłasza na organizatora? :diabloti:
-
i bardzo dobrze że urosła wyższa niż ustawa przewiduje :evil_lol: Mi też się podoba ten rogz, przedwczoraj zamówiłam komplet Red Dingo, pomarańczowy gładki. Wytrzymałam 4 miesiące bez kupowania obroży :multi: pełny sukces, wychodzę z choroby :evil_lol: Ale dziś sie strachu najadłam. :roll: Wyszłam z młodą przed blok bo czekałam na tatę, ona na smyczy, ni stąd ni zowąd, wyskoczył mi pies, spory, biały, coś pomiędzy goldenem a podhalanem, na szczęście w pokojowych zamiarach, wąchał młodą, jak dla niej to zbyt natarczywie :mad: bo ona już uciec próbowała, mnie sparaliżowało bo oczywiście pies sam bez właściciela :angryy: a przed pasami wolno biegającymi czuję respekt bo miałam kilka nie miłych przygód, na szczęście tamten tylko powąchał Moli i pobiegł dalej, ale ja już miałam miękkie nogi, chyba przesadzam ostatnio z tym, ale po tych naszych :przygodach" gdzie pies się zawiesił zębami na młodej ja już nie jestem taka ufna.
-
[QUOTE][URL]http://images41.fotosik.pl/200/8677097abdc77c10med.jpg[/URL] ona jest duża :razz:myślałam że jest mniejsza[/QUOTE] to coś ty chciała z niej zrobić, kota? :evil_lol: i tak jest już niej pierdoła mała :eviltong: rogz rogzette :loveu:
-
[quote name='mineralna_'] a ostatnie zdjęcie... jaki pan taki pies :P[/quote] dokładnie... dwie, głupkowate blondyny :diabloti::loveu: A macie zdjęcie, bo was zaniedbywałam ostatnio i nie dawałam Molindy :p [CENTER][IMG]http://images41.fotosik.pl/200/ad74eb4595635118.jpg[/IMG] zdjęcia robione przez moją mamusie, koślawe jak nie wiem :mad: Do tego piękne widoki z parku :diabloti: a co mi tam, macie :evil_lol: nagradzam Moli za aport :loveu: I co duża jest? :mad::evil_lol: [IMG]http://images41.fotosik.pl/200/8677097abdc77c10med.jpg[/IMG] Coś dziwnego stało mi się z kręgosłupem :crazyeye: Początek slalomu [IMG]http://images50.fotosik.pl/205/554fa5fbc25a1fb1med.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
NightQueen replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Justy$ka']A ja nie lubie Jaya-Z :angryy: Wrrrr. :angryy: :diabloti: [/quote] Jay jest cudny :loveu: uwielbiam jego piosenki [QUOTE]i brak wielkiego parcia na szkło...[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/35617.html"]Unbelievable[/URL] no parcia to on nie ma tylko w PL. Za granicą jest bardzo znany i występuje wszędzie... P.S pokaż sznaucera :diabloti: [QUOTE]P.S.2 Wasze psy są jak żywe, moje jak z bajki pffffffffffff:P[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/22396.html"]Betbet[/URL] moje na początku nawet nie wyglądały jak bajkowe, raczej jak psy z horroru :diabloti::evil_lol: całkiem fajnie ci wyszedł, jak popracujesz jeszcze to będziesz rysować bardzo dobrze, widzę że masz rękę do tego :p -
[quote name='Unbelievable']aa, ta menda :razz: dobra, czytam was dalej :evil_lol:[/quote] ta, ta :evil_lol: ja ją tam lubię :loveu: