-
Posts
311 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pani_stanislawa
-
Smoła-z radomskiego schroniska ... ma dom !
pani_stanislawa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
ukochana !! dziekuje ze pani wstawia co jakis czas nowe zdjecia :) ciesze sie ze malutka szczesliwa i tak cudnie usmiecha sie do zdjecia :D prosze ja wycalowac odemnie:):* -
Suczka cos posmutniala ostatnio <wsumie coz sie dziwic>... siedzi w boxie z 7 szczeniakami, "troche" im tam ciasno, patrzy czlowiekowi w oczy niemalże blagalnym wzrokiem zbey wyciagac ja z tego boxu... jak sie dzis dowiedzialam Szczoteczka mieszkala w domu (w bloku), ładowala sie dziecku do łóżka i przez to zostala skazana na schronisko;/. żal.... wstyd za "ludzi".
-
Smoła-z radomskiego schroniska ... ma dom !
pani_stanislawa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Piekna ta Lunka Smółka :) widac juz chyba sie zaadoptowala w nowym domku!! :) Wsumie coz sie dziwic, opieka super, zabawki wystrzalowe, zyc nie umierac :):):) -
Aloha :) Dnia 16.09.2007 do radomskiego schroniska trafila suczka- mix jamniczka szorstkowlosego!.Orientacyjnie wiek suczki okreslilismy jako 1 rok, aczkolwiek mozliwe ze ma niewiele mniej. Jej zachowanie jest adekwatne do jej wieku, szybka, żwawa, radosna, energiczna. Jak wyjdzie z boxu wszedzie jej pelno, czasme nawet zdaza jej sie na "intruzow" poszczekiwac. Suczka najprawdopodobniej sie zgubila, lub tez ktos ja wyrzucil z domu.Lubi przebywac wsrod ludzi,fotelami tez nie gardzi ;).Calkiem niezle chodzi na smyczy ! Jest posluszna , gdy zwraca sie jej uwage uspokaja sie, madrze spoglada na czlowieka wiedzac ze robi zle. Martwi mnie tylko, ze jak podniesie sie na nia glos, mowiac np. stanowczo "wroć!, nie wolno!" psinka jakby kuli sie. Moze to reakcja na nowa jej sytuacje, nie zna nas jeszcze i nie wie ze nic jej nie grozi, albo ktos poprostu czasem za brak posluszenstwa dalwal jej po tylku. Ogolonie psinka ufna, rozgarnieta, cieszy sie, ze choc na chwile moze opuscic box, ciekzo ja tam pozniej "wcisnac".Sprytnie sie wymyka jak ma okazje ;) Sunia nie ma imienia, takze do dziela, czekmay na propozycje :) kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] kom: 501-120-766 gg: 2797591 [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7269/aahd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/2111/obraz155fj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/6320/aaaoi2.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3137/obraz151gq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5184/obraz153fp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3575/obraz154az4.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1590/91173006fr7.jpg[/IMG]
-
Smoła-z radomskiego schroniska ... ma dom !
pani_stanislawa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
nie pani emilka wziela tylko Smólke i reszte psiego dobytku do przetransportowania. -
Smoła-z radomskiego schroniska ... ma dom !
pani_stanislawa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
a jak Smole przyjely koty? no i jak na nie suczka reaguje? -
Smoła-z radomskiego schroniska ... ma dom !
pani_stanislawa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
:)))) No i na takie wiesci czekalam :). Ciesze sie przeogromnie, ze sunka trafila w dobre raczki :) zdjecie na ktorym sobie lezy i pani coreczka ja glaszcze, poprtostu sam miod :)) Smola vel Luna byla malym dzikuskiem, dzis staje sie coraz bardziej ufna. Pobyt w nowej rodzince napewno jeszcze tą ufnosc przyspieszy i poglebi :) Swoja droga fajnie bylo pania poznac, po spotkamiu jeszcze bardziej upewnilam sie w przekonaniach ze psinka zazna ciepelka :) A na smyczy nauczy sie chodzic, kwestia czasu :) -
Smoła-z radomskiego schroniska ... ma dom !
pani_stanislawa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Smołczak juz pojechala do domku :)). Czekamy na wiesci od nowej włascicielki :) -
KOSTEK- juz w szczesliwym domku u DusHki :)
pani_stanislawa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
jakie klony hihih. Kostomir taki podlotek, a Bohun dostojny pan w srednim wieku ;) -
Smoła-z radomskiego schroniska ... ma dom !
pani_stanislawa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilka_73']oto pierwszy niezbędnik Smoły(vel Luny) :) [B][URL]http://upload.miau.pl/3/34139.jpg[/URL][/B] [URL="http://upload.miau.pl/show.php?u=3/34139"][IMG]http://upload.miau.pl/3/34139m.jpg[/IMG][/URL][/quote] :))) ahh Smóleczka nie bedzie wiedziala od czego zacząć ;) Wspaniale blyskotki dla ksieżniczki :) Nawet pani nie wie jak ja sie przeogromnie ciesze :) -
[quote name='red']Kula śniegula jest prześliczna, szkoda że zahaczyła o schronisko, bo szczeniaki łapią tu choroby. Kruszynkę zabrałyśmy, siedziała sama w zagródce daleko od domu w głębi podwórka a budzie dużej, nawet by jej nie ograła swoim ciałem. Jednomyślnie, a było nas trzy podjęłyśmy chyba dobrą deczyję. Ona jest kanapowa, tuli się do człowieka, przylepka. W tej chwili jest u zapsionej koleżanki, jest tam 3 psy i 2 suki, troche boimy się o jej bezpieczeństwo, kolezanka będzie ją zabierać wszędzie ze sobą. Teraz nadzieja w Owieczce, że przygotowała dla małej dobre miejsce. Szukamy transportu do Warszawy, gdzie mieszka Owieczka i ona ma ja zawieźć do Mogielnicy. Nie wiem dlaczego nie od razu, ale może się wypowie.[/quote] jak juz pisalam na PW, emilka zabierze Kruszynke do owieczki, podobnie Kule Śniegule i Smólkie moja ukochana:) :)) Kulka Śniegulka nie zahacy zla o box schroniskowy, dziewczyny przetrzymaly ja w gabinecie bo wiedzialy ze jak przyjde to zmiekne ;) bedzie dobrze heheh
-
gdyby jednak okazalo sie ze Kruszynka ma fajny domek to polecam nowy nabytek z radomskiego schroniska: Kula Śniegula, wiek ok 6-7 tyg. profil dogomani : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7008041#post7008041[/URL] KULA ŚNIEGULA [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/3575/obraz041sy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/521/obraz057pq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/6237/obraz036qp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3011/kulajv8.jpg[/IMG]
-
witam! 16.09.2007 roku do radomskiego schroniska trafila snieżnobiala suczka, wiek ok 6-7 tyg. Póki co ciezko okreslic jakiej wielkosci bedzie jak dorosnie, ale mysle ze raczej niewielkim pieskiem, jest dość drobnej postury :).Maleństwo jest bardzo energiczne ,żwawe,ciekawskie i jak to szczenię urocze :).Przebywa u mnie na tymczasie, z tym ze ten "tymczas" jest dosc ograniczony :/. Suczke postanowilam zabrac ze schroniska , bo w tym wieku w takim miejscu jej egzystencja moze nie przekraczac kilku dni. Jak wiadomo maluchy szybko podlapuja jakies obrzydliwe wirusy , z ktorych nieliczne wychodzą:(. Suczka bardzo mądra jak na swoj wiek! zrobilam jej taki domek z kartonu by w razie zmeczneia miala taki swoj kacik na odpoczynek. Raz ja tam wsadzilam, i teraz jak tylko moja Sunia zacznie ja meczyc, a Mała zrobi sie senna wsmiguje do swojego katroniku i zasypia:)<ponizej zdjecie:)>a ,gdy tylko ma ochote sie pobawic, wychodzi i zaczepia moja starowinke:) Jesli ktos jest zainteresowany psinka prosze o kontakt. O pomoc prosze rowniez dogomaniakow, ktorzy moga zareklamowac profil Snieguli. Maluszek z gory dziekuje za zyczliwosc i pomoc! e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] kom: 501-120-766 gg: 2797591 KULA ŚNIEGULA : [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/6735/obraz016iw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/3575/obraz041sy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3011/kulajv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/521/obraz057pq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/6237/obraz036qp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/5276/obraz007yz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6237/obraz009cc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/401/obraz030oo0.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4106/obraz074yy8.jpg[/IMG]
-
Smoła-z radomskiego schroniska ... ma dom !
pani_stanislawa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='red']Zarezerwuj ją koniecznie w schronisku.[/quote] wiem wiem , za 10 min mam autobus do schronu. jak dojade natychmiast to uczynie!