[CENTER][SIZE=4][COLOR=#0000ff]Tak więc jedziemy się z Boczkiem wakacjonować od 5-15 na zolocie dogomaniaków:loveu:
I przyszliśmy się chwilowo pożegnać :hand:
[/COLOR][/SIZE][IMG]http://wd9.photoblog.pl/np5/201107/F6/97736048.jpg[/IMG][/CENTER]
[COLOR=#0000ff]wiesz co na szlakach górskich jak idziemy zawsze to mimo tego, że nie znam ludzi mijając się mówimy sobie dzień dobry
czy to po Polsku czy po jakiemuś innemu:eviltong:[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]dostyla rybki ale[/COLOR][COLOR=#0000ff] zaczyno sie od 50
i dwa rogzy retro rexa zatrzask xl i łańcuszek fioletowy tyż xl, ale nie wiem od ile sie zaczynają ^^[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]brzyyyyyyyydkie:diabloti:
Fancior dostanie obróżka od dobry ciotki:loveu::evil_lol:
a do sprzedania to jo mom 3 no ale cóż wasze psy mogą sie nimi obwiązać 3 razy:diabloti:
zabrakło mi w torbie miejsca na jedzenie:p
[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]jo zabawki nie biera a na pewno nie SZYNSZYLA:diabloti: ew jakoś do wody
[SIZE=1]po z atym nie wiem czy przyjada w nd czy we wt...[/SIZE][/COLOR]
[quote name='anka11']ale burzuazyjnie ma Twoj pies - wlasna walizke wow :lol:
[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]Boczik mo własny plecak:diabloti:
potrzebujecie jeszcze tyn nr konta?
po za tym nie wiem jak to wysłać chcecie, ale przelewy nie chodzą w weekendy
[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]No weź...tak mi sie za sprzątanie chce brać, że bij mie laciem...
A musiałabych dziś wszytko ogarnąć bo jutro prawdopodobnie do ciotki wybowyomy i nie byda miała czasu[/COLOR]
[CENTER][COLOR=#0000ff]Dziecko oczywiście ma świetne wyczucie czasu w chorowaniu.
Za 2 dni jedziemy na zlot a ten nabawił się jakiejś infekcji całego układu pokarmowego.
Dostał 3 zastrzyki no i głodówa jak jutro będzie normalnie to spokojnie jedziemy na zlot, tylko jak
ktokolwiek mi go dokarmi to poodrąbuję ręce siekierą!
Jak sobie pomyśle o pakowaniu to mi się normalnie odechciewa haha:evil_lol:
Macie Uzzinke^^[/COLOR]
[IMG]http://wd9.photoblog.pl/np5/201208/EB/129189798.jpg[/IMG]
[/CENTER]
[quote name='Stevie Rae']Lucky. co to za obróżka po lewej piąta od góry? Cudo :loveu:
[URL]http://martis.sklep.pl/[/URL][/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]Wydaje mi się, że to jest taskówka;)[/COLOR]
[quote name='faith35']Avaloth, wiem, że ty robisz cudowne zdjęcia, a Maniek jest niezwykle fotogeniczny :):)
Co Ty ca to, zgodziłabyś się? :)[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff] Każdy będzie pewnie robił każdemu zdjęcia więc nie wiem po co pytasz ale ok[/COLOR]
[CENTER][SIZE=5][B][COLOR=#0000ff]Mała zmiana.
Kaucja normalnie wynosi 42 zł bez zmian.
Za to dopłata się zmniejszy, ponieważ jedzie mój kolega i Iska, którzy w sumie zapłacą 75 zł czyli, każdy będzie musiał dopłacić 17 zł[/COLOR][/B][/SIZE]
[/CENTER]