Jump to content
Dogomania

Tepes

Members
  • Posts

    12570
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tepes

  1. [COLOR=blue]W chwili obecny Bono chyba leży na stole...Pani wzieła go...nawet nie uspała przy mie i powiedziała, żeby odebrać go koło 17...oczywiście pobeczałach sie a jak inaczy...i teroz czekomy...tyle h czekania chyba tak ogupieja tak bezczynnie siedząc;([/COLOR] [img]http://i51.tinypic.com/rtp28o.jpg[/img]
  2. [B]Marta [/B]f[COLOR=blue]ioletowy komplet super:loveu::loveu: Bon w rogzie[/COLOR] [img] http://i51.tinypic.com/rtp28o.jpg[/img]
  3. [COLOR="blue"]niecałe 5 min od domków;)[/COLOR]
  4. [COLOR="blue"]biedny pies w różu:evil_lol: dobrałyscie sie z Adą:D[/COLOR]
  5. [quote name='Avaloth']wiem, rozumiem Cię całkowicie ;p a jeśli (odpukac) ten ośrodek niewypali to wszyscy byliby w stanie dopłacic po 10zł i chętni jechac do siewierza ? [url]http://www.zajazdlesny.pl/[/url] ( z tym że trzeba zapłacic kaucję po 250? zł za domek, ale to potem oddają)[/QUOTE] [COLOR="blue"]ta 250;) i tak w Siewierzu nie ma namiotów niestety, i tyż tam zalezy od terminu ale raczy tyn obecny nie bydzie problemem bo mają do dyspozycji 40 domków i nie wierza, żeby wszystkie były zapełnione;) i tam za tydzień wyjdzie 162 zł o ile dobrze pamiętom;) ale na razie cii bydzie ok z Dębnem miejmy nadzieja ^^[/COLOR]
  6. [quote name='dog193']Ewa widzi WSZYSTKO :diabloti: Następnym razem śpisz w piwnicy :diabloti: Zresztą byłaś w takim stanie, jak szłaś spać, że chyba nawet byś nie zauważyła :diabloti: Masz zdjęcia króli? :cool3: To wstaw jak możesz, to na królikowe wrzucę, bo mi się nie chce robić fotek :evil_lol: kobieto my szły spać z radością:evil_lol: Milkunia:loveu::loveu:
  7. [COLOR="blue"]musi być nie ma inny opcji;)[/COLOR]
  8. [quote name='Paulina_mickey']Trzymam :kciuki:[/QUOTE] [quote name='Aleksandra95']Też trzymam.:)[/QUOTE] [COLOR="blue"]dziękujemy bardzo! [/COLOR]
  9. [B][COLOR="blue"]no to jutro o godzine 13 Bono bydzie na stole;) trzymejcie kciuki, żeby wszystko poszło dobrze!![/COLOR][/B]
  10. [COLOR=blue]ale to co Ty pokazałaś to są z nakładką gumową a Ewa chyba takiej nie chce;) weź najlepiej tego Activ pomacałaś stwierdziłaś, że jest ok i po problemie;)[/COLOR]
  11. [COLOR=blue]parówy są słodkie:loveu: tak jak ulubione od Iśki:) [B]aaaaaaaaaaaa środa już tuż tuż jak sie boja!![/B][/COLOR]
  12. [COLOR="blue"]ja szczerze też preferuję długie smycze i jak cioteczka wyżej najlepiej flexi a takie zwykłe na jakieś wyjazdy;) rogza do kompletu mam chyba 150? i trochę mi za krótko na niej[/COLOR]
  13. [COLOR="blue"]haha zawsze sie dało gdzieś dali zrobić klient nasz pan:evil_lol:[/COLOR]
  14. [COLOR="blue"]nie wiem kiedy tak jakos nie chce mi sie robić:evil_lol: jak przyczłapie to się pochwalę:diabloti:[/COLOR]
  15. [quote name='Korenia']Ja wiem z pierwszej 'łapy' :evil_lol: i nawet wiem, że w maju :P[/QUOTE] [COLOR="blue"]o wy brzydale:diabloti:[/COLOR] [COLOR="blue"][COLOR="black"][B]Marta[/B][/COLOR] super Maylo:loveu::loveu:[/COLOR]
  16. [quote name='Korenia']Ja wiem :evil_lol: ale jej to bardziej szeleczek szukaj :eviltong:[/QUOTE] [COLOR=blue]a skąd Ty wiesz?:diabloti: a komplet szelki plus smycz już mam:evil_lol::evil_lol:[/COLOR]
  17. [COLOR=blue]bardziej to pierwsze niż to drugie, ale ciii:diabloti::diabloti:[/COLOR]
  18. [COLOR=blue]Mi się zawsze podobał Hilton zielony w kwiatki ale niestety na mojego "maluszka" za mały:evil_lol: a Ty [B][COLOR=black]Coffe[/COLOR][/B] ukradłaś mi obrożę u Taks:diabloti::diabloti: i teraz bierzemy taką no tylko, że zatrzask i mniejszą;) [img] http://img855.imageshack.us/img855/8213/p1010838ap.jpg[/img] [/COLOR]
  19. [COLOR=blue]ym w Sobota wyszły my przed 14;) bo jo miałach ino jedyn bus do domu akurat po 14:evil_lol: najdłuży my były chyba w piątek;)[/COLOR]
  20. [COLOR="blue"]a ja tak kurde dziś pierwsze co idę do boksów szukam Tesi a jej kurde nie ma... obroża jej leży na stercie innych i jakie tu wieści moja ślicznotka:loveu: [img] http://img854.imageshack.us/img854/6674/tesi.jpg[/img] znalazła dom!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi: mieszka sobie w chwili obecnej w Bielszowicach:)[/COLOR]
  21. [COLOR="blue"]jak sie nie mo co sie lubi to sie lubi co sie mo:evil_lol: [SIZE="1"]corgi są fajne i Pati cicho siedź sie nie znosz:diabloti:[/SIZE][/COLOR]
  22. [COLOR="blue"]za Tobą?:evil_lol: a zyje i mo cie całkiem dobrze:diabloti:[/COLOR]
  23. [COLOR="blue"]myślałam też nad osiem ale już mi ją sprzątnęli sprzed nosa:evil_lol: Taks na wątku już napisała, że nie ma z czego dorobić niestety:([/COLOR]
  24. [quote name='Avaloth']i dobrze dla Ciebie :D a raczej Twojego portfela ;p już tydzień go masz a zdjęcia żadnego, wiesz co.. [/QUOTE] [COLOR="blue"]portfela który świeci pustką:diabloti: ale to nie miała być obroża do Bona[/COLOR]
  25. Figa [img]http://img153.imageshack.us/img153/7650/dogo2.jpg[/img] [img]http://img40.imageshack.us/img40/407/dogo3.jpg[/img] Funia [img]http://img217.imageshack.us/img217/2208/dogo1.jpg[/img] [img] http://img18.imageshack.us/img18/2333/dogok.jpg[/img] I jakiś taki biały kolega;) [img] http://img833.imageshack.us/img833/1915/dogo7.jpg[/img] [img] http://img833.imageshack.us/img833/6958/dogo6.jpg[/img]
×
×
  • Create New...