[COLOR=RoyalBlue]Tak to fotki ze spacerku z Sylwią :) Normalni szczena mi opadła, jak widziałam jak Korusia ćwiczy....:mdleje: Sylwia, ress! totalny!
Tak, tak, w kantarze, bo by mi ręce pourywał ten wariat :shake: Ale pracujemy nad tym ;)[/COLOR]
[quote name='Rybka_39']Kora super pracowala:multi:[/quote]
[COLOR=RoyalBlue] A ja jestem świadkiem :cool3: Co by tu nie mówić o Vectorze:evil_lol:[/COLOR]
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Witamy się:)[/COLOR][/quote]
[quote name='Wyjątek']Witanko :][/quote]
[quote name='Anza&Hacker'][URL]http://images26.fotosik.pl/167/f411b268ecbb5733med.jpg[/URL] - ale on ma uroczą wewnętrzną stronę fafli!!! :loveu::loveu::loveu:[/quote]
[COLOR=RoyalBlue]Witajcie :) Dzięki że nas odwiedzacie :D
Jutro będą foty:cool3:[/COLOR]
[quote name='Rybka_39'][FONT=Arial Black][I][B]Kora miala w niedziele 2 urodziny!!!:thumbs:[/B][/I][/FONT][/quote]
[COLOR=RoyalBlue]No masz przegapiłam...:shake: Spóźnione życzonka wszystkiego naj dla Solenizantki:loveu:
Tygra, foteczki będą jutro, z mojego aparatu (telefonu) :)
Do 9:15, Sylwia:cool3:[/COLOR]