Jump to content
Dogomania

Akadna

Members
  • Posts

    2746
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Akadna

  1. [COLOR=royalblue]zauważył dzieciaki idące ulicą;)[/COLOR] [COLOR=#4169e1][/COLOR] [COLOR=#4169e1]cieszkam się że zrozumiałaś :) ale nie wiedzialabym jak się to robi ze mojej koffanej Drzalki:loveu: Drzal, dziekuje! :)[/COLOR]
  2. [COLOR=royalblue]ale on nie usycha dlatego ze nie ma wody :lol!: wylko dlatego że już pyłek został przeniesiony:)[/COLOR]
  3. [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3366/48300494xd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/122/80115735td0.jpg[/IMG] [img]http://img237.imageshack.us/img237/8958/29661758qd0.jpg[/img] [img]http://img223.imageshack.us/img223/6968/15731466nh7.jpg[/img] A tutaj baaardzo ładny kwituszek, tylko niestety juz usycha... [img]http://img217.imageshack.us/img217/7687/31601672za2.jpg[/img] [COLOR=royalblue]Wstawie jeszcze jakieś pozniej, miłego oglądania;):cool3: :razz: [/COLOR]
  4. [COLOR=royalblue][img]http://img168.imageshack.us/img168/185/60288994kr6.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://img169.imageshack.us/img169/8673/92590047ft2.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://img168.imageshack.us/img168/8676/72886463jb0.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://img168.imageshack.us/img168/6449/51275660th9.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue][/COLOR] [COLOR=royalblue][/COLOR] [COLOR=royalblue]c.d.n.:cool3: [/COLOR]
  5. [quote name='ferraribox']:lol: Witanko:multi: :multi: :multi:[/QUOTE] [COLOR=royalblue]Witaj ferraribox'ie :lol!:[/COLOR] [COLOR=royalblue][/COLOR] [COLOR=royalblue]zaraz będą fotki;)[/COLOR]
  6. [quote name='Rybka_39']Witam:multi: Nie no tu znowu cos o żarciu gadają:mad::evil_lol:[/quote] [COLOR=royalblue]Witaj bratnia duszyczko mła:multi: [/COLOR] [COLOR=royalblue]bo my głodni :p :evil_lol:[/COLOR] [quote name='Szarik']No nareście... :)[/quote] [COLOR=royalblue]a nie nareszcie?:roll: :lol:[/COLOR] [quote name='drzalka']Witaj..Vekto śliczny.. podobny do ojca :loveu:[/quote] :loveu: :loveu:
  7. [COLOR=royalblue]Maniiuś :loveu:[/COLOR]
  8. [COLOR=royalblue]Norcia, do góry psiaku, znajdź szybko domek![/COLOR]
  9. [COLOR=royalblue]a kawaleczek bananka:lol!: :lol:[/COLOR]
  10. [COLOR=royalblue]Imageshack strajkuje :zly7:[/COLOR] [COLOR=royalblue]ale udalo mi sie wstawic ta fotke...[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://img172.imageshack.us/img172/9639/38951566ex9.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]a jak jeszcze jednia mi sie uda to bedzie bosssko...[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://img299.imageshack.us/img299/7835/pict0202ua5.jpg[/img][/COLOR] [COLOR=royalblue]no.. bosssko :loveu:[/COLOR] [COLOR=royalblue][/COLOR] [COLOR=royalblue]jeszcze beda fotki, ale nie teraz, bo nie mam (prosze sie nie zloscic;))[/COLOR]
  11. Akadna

    Galeria LENKI

    Witaj Drzalka w ten słoneczny dzień :loveu: [SIZE=1]fot u mnie niestety nie ma bo imageshack strajkuje :zly7:[/SIZE]
  12. [quote name='Szarik']No no no, ale ja mam jeszcze krwiożerczego psa :razz: I brata... też krwiożerczego :diabloti: Nie noo, tak po dobroci... foooooooootyyyyyyyy... :roll: :roll: :roll:[/quote] [COLOR=royalblue]Portki mi się trzesą :scared: :lol!: :)[/COLOR] [quote name='g_o_n_i_a']Witajcie :cool3: Mi się coś wydawało, czy ja tutaj gdzieś czytalam, ze zdjecia beda niedlugo Vectorka? :evil_lol:[/quote] [COLOR=royalblue]A no gdzies tak byloo.... :hmmmm:[/COLOR] [COLOR=#4169e1][/COLOR] [COLOR=#4169e1]Postaram sie o to aby dzisiaj byly, bo juz was wyglodzilam:evil_lol: [/COLOR]
  13. [COLOR=royalblue]Witaj Dorrag:p [/COLOR] [COLOR=royalblue]nic nie szkodzi ze tutaj;) Drzalka[/COLOR]
  14. [quote name='Wyjątek']Werka wyśle Ci w pw chyba, ze podasz mi swoje gg? :razz: A to takie trudne żeby nie dało sie wytłumaczyc?? Pewnie dla takiego głąba jak ja to tak :evil_lol:[/quote] [COLOR=royalblue]Wiec.. nie wiem czy zrozumiesz, ale:[/COLOR] [COLOR=royalblue]robisz kilka spacji miedzy dwoma bannerami, zaznaczasz jeden (Gamy) i klikasz w takie przekreślone na czerwono "okulary" na pasku, ma gdzie są czcionki itp. Potem znow zaznaczasz banner Gamy i klikasz taki globus z okularkami (obok przekreslonych okularkow) i wpisujesz adres do galerii gamy. Potem zaznaczasz banner Gery i klikasz na przekreślone okulary. Potem jeszcze raz zaznaczacz banner Gery i klikasz na globus z okularami, i wprowadzasz adres galerii Gery. Potem usuwasz spacje i zapisujesz podpis. Rozumiesz? Może nie wyjść bo u Rybki_39 bylo trudno dojsc z tym do ladu. A ,oje gg jest pod avkiem.;)[/COLOR] [COLOR=royalblue][/COLOR] [COLOR=royalblue]Pozdrawiam;)[/COLOR] [quote name='Szarik']No ja Ci dam dzisiaj nie będzie! Myślisz, że po co ja tu wchodzę? He, hę, HĘ!? Foty jak najszybciej, albo moi ludzie Cię znajdą ;)[/quote] [COLOR=royalblue]Ja też mam swoich ludzi:evil_lol:[/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B];)witam już sama :multi::multi::multi:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=royalblue]Witam:)[/COLOR]
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i jaki sexi :cool3::cool3: :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=royalblue]nom, dokladnie! :razz:[/COLOR] [quote name='Sznaucerka-Balbina']Witanko :)[/quote] [COLOR=royalblue]Witaj:)[/COLOR] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']PHI! :obrazic: :diabloti:[/quote] [COLOR=royalblue]Fot dziś nie będzie:roll: [/COLOR]
  16. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć! Czekamy na obiecane fotki.... ;)[/quote] [COLOR=royalblue]No to czekajcie :p[/COLOR] [quote name='g_o_n_i_a']:crazyeye: :loveu: Szczęsciara.... :watpliwy:[/quote] [COLOR=royalblue]:eviltong::eviltong:[/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]cześć WERKA... że sie tak wcisne między zdania- NIE CHCE BANERKA- mam piękny :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pozatym pozdrawiam WAS[COLOR=red][I] z Alicją[/I][/COLOR] razem :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=royalblue]A jeszcze piękniejszy to ty masz avatarek:razz: :cool3: :evil_lol:[/COLOR]
  17. [COLOR=royalblue]zajrzalam.[/COLOR] [COLOR=#4169e1]patrze.[/COLOR] [COLOR=#4169e1]padam.[/COLOR] [COLOR=#4169e1]otwieram oko.....[/COLOR] [COLOR=#4169e1][/COLOR] [COLOR=#4169e1]CUDA SĄ MOŻLIWE;)warto wierzyc w marzenia :multi:[/COLOR]
  18. [COLOR=yellow]U mnie świeci słońcE!! :multi:[/COLOR]
  19. [COLOR=royalblue]e tam paskudnym xD[/COLOR]
  20. [quote name='bonita']Witaj twórczyni ślicznych banerków :loveu:[/quote] [COLOR=royalblue]Witam Bonitko;)[/COLOR] [quote name='Rybka_39']Witam i o DUŻe fotki pytam:multi:[/quote] [COLOR=royalblue]Będą wieczorem[/COLOR] [quote name='Wyjątek']Yuppi :D :multi: Tylko jest jednen problem. Nie ważne czy nacisne po lewej stronie czy po prawej- zawsze wchodzi do galerii Gery! :cool3:[/quote] [COLOR=royalblue]Więc musisz mi podać swoje hasło przez gg:razz:[/COLOR] [quote name='Kitka20']Juppiiii udało się dzięki Werka:loveu: dzięki bonita:loveu:[/quote] [COLOR=royalblue]Nie ma za co:)[/COLOR] [quote name='drzalka']Witam ...[/quote] [COLOR=royalblue]Heloł:p[/COLOR] [COLOR=royalblue]A tera ide sobie zrobić avek:razz: :multi:[/COLOR]
  21. [quote name='drzalka']dzieki ....[/quote] [COLOR=royalblue]:)[/COLOR] [COLOR=royalblue]Kitka, może byc? jak cos to zrobie inne;)[/COLOR] [COLOR=royalblue][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/8306666et3.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=#4169e1]EDIT: nie udało się wstwić :(;/[/COLOR] [COLOR=#4169e1](ciekawe czy teeraz sie uda...)[/COLOR] [COLOR=#4169e1][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/8306/666et3.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=#4169e1]Shot at 2007-08-14[/COLOR]
  22. [quote name='Kitka20']kurde nie wiem a jaki mam wybór? i co potrzebujesz? najlepiej z ostatnich zdjęć wystarczy wizerunek Tequili i jakiś fajny tekst:P[/QUOTE] [COLOR=royalblue]Ok, Kitka;)[/COLOR] [COLOR=royalblue]Drzalka, proszę:[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://img257.imageshack.us/img257/9421/beztytuuvj0.png[/img][/COLOR]
  23. [COLOR=royalblue]prosze Wyjątek oto twój bannerek (prosze nie bic jak bedzie brzydki, nie mam programu do robienia bannerow, wszystkie robie w paintcie)[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26568"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8825/gama222ol6.jpg[/IMG][img]http://img91.imageshack.us/img91/7409/gercia222vy6.jpg[/img][/URL] [COLOR=royalblue]A teraz objaśnienia:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Ten banner sklada sie z dwoch oddzielnych częsci. Nic sie nie martw! Nie bedzie wydac ze to nie jest jeden banner. Podpis jest juz podlinkowany- Galeria Gamy po lewej- Gery po prawej. W przypadku gdybys nie mogla uporac sie z podpisem- napisz mi na gg swoje haslo- wejde w twoj panel uzytkownika i podlinkuje to co sie odlinkowalo,albo zepsulo. Banner jest wymiarowy-modzi niepowinni sie czepiac o wielkosc;)[/COLOR] [COLOR=#4169e1][/COLOR] [COLOR=#4169e1]Kitka-powiedz mi jaki chcesz ten bannerek;)[/COLOR] [COLOR=#4169e1][/COLOR] [COLOR=#4169e1]Godzina 8:47, świeci słońce, temperatura 29.9 stopni C (w słońcu):smilecol: [/COLOR]
  24. [COLOR=royalblue]To teraz wszyscy chcą ode mnie bannerki, hih :) [B]Kitka[/B], [B]Drzalka[/B], oczywiście ze wam zrobie jesli chcecie;) ale najpierw [B]Wyjątek[/B]:)[/COLOR] [COLOR=#4169e1][B]Pinczerka_i_Gizmo[/B]- zrobie dzis foty i je tu wstawie, bo dzis ladna pogoda;)[/COLOR]
  25. [COLOR=royalblue]hm... gdzie te foty? :lmaa: :evil_lol:[/COLOR] [COLOR=royalblue][/COLOR] [COLOR=royalblue]Dobranoc :bye:[/COLOR]
×
×
  • Create New...