No my się też zaczynamy zbierać...Kawy:crazyeye:,kawy:crazyeye:,kaaaawy !!!
KOlejny dzień cztery godziny spania!!!Kent chcesz mnie zabić!!!
W góre i to szybko!!
Dzieńkolejnydobry wszystkim!!!Mysia,jest jakiś odzew???Ja już wczoraj odpadłam.Nic nie dałam rady:placz:Zaraz się zbieramy do Psitula...Jesteś dzisiaj??
Dzie ńdoberek!!!A co powiecie na to,że pomoże nam CK WIatrak w Zabrzu!!!Może jakiegoś koncerta charytatywnego??Jak będe miała z czego dzisiaj dzwonie i jade na spotkanie!!!Na razie klikałam na gg i dostałam odpowiedź że kochają zwierzęta i z chęcią pomogą!!!:diabloti:
Kencik wskakuj w GÓRE mordeczko!!!