Cały Nesik :loveu: Ale jak on slicznie komeny wykonuje po tym szkoleniu!
Milka umie siad zostań, ale tylko w domu, na dworzu ma inne rzeczy do roboty, nic nie jest jej w stanie zainteresowac, nawet minikosteczki :shake:
Co u niej... przed chwilą miała glupawkę, czyli latała z prędkoscią światła po całym domu obijając sie o łozka i drzwi.. A teraz siedzi na parapecie i cos kombinuje :evil_lol:
Fotki? Ni ma... i chyba narazie nie będzie :oops: