[quote name='Ulka18']W schronisku nikt nie zna niemieckiego. W kontaktach moge posredniczyc, bo i tak ja obsluguje skrzynke schroniska, niemiecki znam w miare dobrze (ehhh na studiach lepiej, teraz troche juz zapomnialam).
Najgorzej bedzie z transportem do Niemiec, bo to niesamowicie daleko do granicy. Ale moze jakos by sie psinke udalo podrzucic blizej Niemiec.
Ale jesli chodzi o czipowanie, paszport, to p.kierownik ma doswiadczenie i przerabial te procedury juz kilka razy.
Dobrze byloby, ze Ciocia napisala do jakiejs organizacji w Niemczech, ktora zajmuje sie niewidomymi psami.[/QUOTE]
Czyli co mam napisać cioci? Zeby znalazła jakąś organizację i napisała im maila o tym, że Logo szuka domu? A co z ogłoszeniami?