Witam wszystkich posiadaczy Yorków
oto nasze cudo oto Fado
[COLOR="Red"]
zdjecia za duze! czytaj Regulamin![/COLOR]
Fdo ma skończone 2 miesięce mamy go od 10 dni wczoraj podczas zabawy :diabloti: z naszym huskim złamał 3 kostki w łapce i musieliśmy mu założyć gips :placz:
[COLOR="Red"]
zdjecia za duze! czytaj Regulamin![/COLOR]