Oj, Dygusie, Dygusie... Co ja mam z Wami zrobić? Ogłaszać, czy nie? Powiedzcie, gdzie Wam będzie dobrze...? :shake: Schronisko znacie, żyjecie tam tyle lat.
[B]Oby... Dodatkowo wklejam nowe zdjęcia Fionki. Ona jest przepiękną suczką!! :crazyeye::[/B]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/2a8e5608ea8871b3.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/165/81677d37b9269086.jpg[/IMG][/URL]
[CENTER][B][U][SIZE=3]Wiki, to teraz oglądnij nowe zdjęcia Yoko, prawda, że to nie ten sam pies!? :loveu::[/SIZE][/U][/B]
[B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/166/8c7bc48c2f1e69d0.jpg[/IMG][/URL][/B]
[B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/166/a495f69bf420cf85.jpg[/IMG][/URL][/B]
[B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/166/72a374f13f969d1a.jpg[/IMG][/URL][/B]
[B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/166/311d35bc50bb5c2f.jpg[/IMG][/URL][/B]
[B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/166/9bafb1308194018f.jpg[/IMG][/URL][/B]
[B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/166/4be8fe161b949a88.jpg[/IMG][/URL][/B][/CENTER]
Czy w dotychczasowych wątkach poszczególnych psiaków mam zmieniać wygląd pierwszego postu na nowy, tzn. rozpoznawcza, niebieska linia, banerek z adresem schronu, itp? ;)
W końcu, od conajmniej 6 -u lat, ktoś zainteresował się naszą Magnacią! Nie wiem czy coś z tego będzie, ale fakt, iż zwróciła czyjąć uwagę, jest budujący! :multi:
[B]Kongo, nieco się spóźniłam, ale w końcu Cię ogłosiłam :lol::[/B]
[URL]http://www.ojej.pl/[/URL]
[URL]http://katowice.gumtree.pl[/URL]
[URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL]?
Kurcze... Dopiero, co rozmawiałyśmy na spotkaniu o tyskich sierotkach za TM...
Jowiszku, przykro mi... :placz: Teraz już nigdy nie będziesz nieszczęśliwy.
Wszystko, tylko nie pływanie!! :placz: Panicznie boję się niezidentyfikowanych głębin! (Nawet, jeśli wynoszą 50 cm :evil_lol:). Uwielbiam zatem spacery nad wodą... :loveu: