Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. [quote name='jolantina']No to gruntownie się już pogubiłam!!!!!!! Która to jest Aza??? Coś nieładnego na łapie jest zawsze podejrzane, więc domyślam się co powiedział wet. Ale to przecież tylko przypuszczenia a nie ostateczna diagnoza. Trzy szczeniaki od Luny już w domu? No no - szybko.[/QUOTE] Aza to spanielka z firmy likwidowanej. A moze ja jej nie wstawiłam na watek? Aza juz w świetnym domu stałym, ale mam układ ze to my ponosimy koszty leczenia biedaczki. Jutro przyjada na umówiona wizyte trzymajcie kciuki.
  2. Mamy problem ze zdrowiem Azy, a także z dziwnymi diagnozami płockiego weta. Aza jutro przyjezdza na konsultacje do naszej kliniki. Na łapie zrobiło się cos nieładnego, miejmy nadzieje że nie jest to to co przewiduje tamtejszy wet. Luna, sunia ze szczeniakami bedzie miała fotki dopiero dzisiaj. Jest jeszcze jeden szczeniak do adopcji. Nadal kłopoty u Polo, nie z nim tylko z kotem. Kot nie moze go zaakceptowac. Znaczy adopcja jest pod znakiem zapytania. Załatwilismy dla schroniska kubeł specjalistycznej farby, bedziemy tez starali sie o remont wybiegów. Eh...
  3. No Krzysiek zywi jak ksieżniczkę...
  4. [quote name='AniaB']Agata - Jola jest z fundacji retriverów - i prosiła o informacje jak wysoka jest sunia czarna z ostatnich zdjec (ta od maluszków). Czy można ja podciagnac pod flaty, czy raczej to Taki niskopodłogowiec z tułowiem flata?[/QUOTE] Dzisiaj postaram sie porobic jej ładne foty i zmierzymy ja, ale ona raczej wielkosci spaniela.
  5. [quote name='AniaB']Agata, ja obiecywałam pomoc, ale moje psy (trzy molosy) rozsypały sie zdrowotnie:( - dla corsiaka Dodo szykuje sie zabieg wyciecia guzkow na skorze, wiec kurcze koszty, koszty, koszty:(.. Ale teraz z Jola+Rani+Sari bedziemy robic bazarek na Złote Psy, moja podopieczną Finke i ujmiemy również Włocławek. Bazarek ruszy moze juz jutro nawet- Jola da tutaj link - wiec chociaz odrobina grosika moze sie uzbiera. Ja złozyłam moj PIT,czekam na zwrot z podatku - moze wtedy bedzie lepiej z pomoca.[/QUOTE] Ja to przeciez rozumiem, dziękuje za dotychczasowa pomoc.
  6. [quote name='jolantina']Musisz się postarać, żeby chciała!!!!!!!! Świetnie, że zebrała się ekipa takich fajnych i zaangażowanych osób. Aż miło czytać Wasze relacje. A psiaki śliczne. Czasem jak oglądam zdjęcia to wydaje mi się, że wszystkie najładniejsze na świecie psy trafiają do schroniska we Włocławku.[/QUOTE] Wiesz Jola, mnie sie tez tak wydaje.
  7. [quote name='mbaszeski']Ooo Marysia to idealna kandydatka :) Tylko ciekawe czy mama Marysi chce takiego zięcia ? :)[/QUOTE] Chce, chce. A kwiaty lubie, takze brylanty, luksusowe auta i takie tam drobiazgi...
  8. Mam juz nawet kandydatke, moja Marysia jest młodsza tylko 9 lat. W sam raz... Bedziecie miec 100 psów, w tym głównie szczeniaczki ;-)
  9. Po sobotnim spacerze: [URL=http://img853.imageshack.us/i/uq5p.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/4346/uq5p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img855.imageshack.us/i/74rp.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7859/74rp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img841.imageshack.us/i/mj08.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/9062/mj08.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img841.imageshack.us/i/wvq2.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7968/wvq2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img203.imageshack.us/i/hwje.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/4738/hwje.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img46.imageshack.us/i/78lw.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2676/78lw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img27.imageshack.us/i/kbys.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/821/kbys.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/pm46.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5158/pm46.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='mbaszeski'] Ale mnie to wszystko wciągnęło, moja przyszła żona musi być przygotowana na dużą ilość piesków w domu :)[/QUOTE] Mikolaj , blagam , nie mysl jeszcze o ozenku!
  11. [quote name='Doda_']Nie bylo zadnego telefonu w jej sprawie? Przez te ponad pól roku był jeden: 7 dzieci, mieszkanie 50 m, na poddaszu, noormalnie luks. A dla wielbicieli Elzy wczorajsze fotki ze spacerku w lesie. Tylko ja wiem jaka wielką przemianę przeszła ta suczka. Znałam ja jak żyła na ulica, strasznie brudna, bo spala ponoć na węglu, takie puste oczy miala, patrzyła na mnie jakbym była przezroczysta... Teraz piekna, szczesliwa, zadbana. W jej oczach widać ze zyje.
  12. Mama i dzieciaki znalazły tymczas w kojcu TOZ-u, ale są tez pod naszą opieką adopcyjną. Dzisiaj bylismy w schronisku całą bandą, będzie dużo zdjęć i dużo pięknych psów do adopcji.
  13. Pomózcie nam dobrzy ludzie, bo nie dajemy rady...
  14. Oj, straszną mamy biede. Wczoraj byłysmy z Kingą na interwencji na wsi - suka, cudna, łagodna i niezwykle smutna, i jej czworo maleńkich dzieci. Wszyscy na opuszczonej działce, suka wykopała dzieciom nore w ziemi i tam koczują. Sunia patrzy jakby prosiła o pomoc. Ktos ja porzucił, ktoś jest winny losu tej psiej rodziny... Jeden maluch (błyskawicznie) znalazł dom. Dwie maleńkie suczki, piesek i ich mama czekaja w tej norze. Wydaje nam sie ze znamy te sukę. W listopadzie miałysmy pod opieką 5 szczeniaków z suka na posesji pewnej flei, 2 szczeniaki udało nam sie wyadoptowac, niestety fleja zadzwoniła ze suka zagryzła jej kure i musi natychmiast opuscic jej posesję. Na drugi dzień suka znikneła, fleja tłumaczyła, że uciekła. Tak, napewno, suka uciekła by od szczeniaków! To ta sama suka! Widocznie ją wywiezli (w listopadzie!!!!) i tak koczuje bidulka. I znowu szczeniaki. Dzisiaj trzeba ja zabrać. Kinga znalazła juz jakies jedno dt, ale to nie rozwiązuje problemu. Trzeba ogłaszac szczeniaki na cito i oddac je do domów. A suce znalezc najlepszy dom pod słońcem. Kurcze, wróciłam późno, w nocy gotowałam obiad, teraz podpieram sie nosem... [URL=http://img34.imageshack.us/i/84ep.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/129/84ep.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img23.imageshack.us/i/4qd9.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/957/4qd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img845.imageshack.us/i/7p4c.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1663/7p4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/e9r8.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4341/e9r8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img580.imageshack.us/i/u5qy.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9391/u5qy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img809.imageshack.us/i/ekh1.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/3552/ekh1.jpg[/IMG][/URL]
  15. Wizyta Polo kosztowała 44 zł, jeszcze po leczeniu szczepienie. Ja to pokrywam, poniewaz mam zasade ze do domu idzie pies zdrowy. Wydaje sie ze z adopcja wszytsko OK. [URL=http://img19.imageshack.us/i/tfmh.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2684/tfmh.jpg[/IMG][/URL] Poza tym zapdła jakas dziwna cisza, nic sie nie dzieje. Pręgus siedzi w kojcu i czeka na szanse, blizniaki i Klajd tez. Nie mówiąc o Grazi w hotelu, Elzie na dt za karmę i Kolorze w dt. Duzo jest telefonów o bliźniaki ale jakos nic z nich nie wynika. Moze przesadzam, bo w zeszłym tygodniu poszły 3 psy, ale jset tych biedaków tyle, że chciałoby się żeby adopcji było więcej. Bazarek trwa, jak tylko sie skonczy spłace cześć długów u weta. Zaraz wystawie nastepny bo niestety, troche spłacam ale równolegle wydajemy na bieżąco. Obecnie dług wynosi ok. 700 zł
  16. Jolantina, to jest takze twój watek. Budy jeszcze nie ma, poniewaz pan nie zrobił na czas, a teraz odwleka termin wykonania na 2-3 tygodnie. W związku z tym dziewczyny zrezygnowały i zamówiły gdzie indziej. Problemem jest ocieplenie budy, bo chcemy zeby styropian miał 4 a nie 2 centymetry. To jest stary chory pies, jesli przyjdzie mu spędzić w tej budzie zimę, to musimy miec pewnosc ze nie zmarznie. Ewa przeprasza wszstkich, ze to tak długo trwa, ale chcemy jak najlepiej dla Misia.
  17. Piękna jest, dlaczego nikt jej nie chce?
  18. Byłam z Polo dzis u weta, nie podobaja ise nam jego uszy (nuzyca?). Tak czy siak dostał leki Strondhold i cos tam. Poza tym jest wnętrem wiec trzeba kastrowac. Polo jest młodziutki, ok. roczny. Ma ADHD, jak to taki maluch. Kot na razie go unika. Jedyne co martwi - Polo chce znaczyc teren w mieszkaniu. Nie wstawie fotek bo mam jakis problem z kablem. W tym tygodniu domy znalazły 3 pieski.
  19. Dzisiaj Polo pojedzie ze mną do weta na przegląd. I podpiszemy umowe jesli wszystko jest ok.
  20. Dzisiaj na adopcje szanse maja dwa pieski: Pusia i Polo. Zobaczymy co sie uda zrobic. Trzymajcie kciuki.
  21. Zrobiłam bazarek na nasze długi, bardzo prosez o pomoc w rozkreceniu. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252041-Ciuchy-markowe-buty-i-inne-na-psy-z-Wloclawka-do-07-04?p=22012255#post22012255[/url]
  22. Pozdrowienia od naszej staruszki Azy. Aza na jak w niebie, nawet spi z panstwem, kot od sciany, Aza od brzega.
  23. Wczoraj Pregus trafil do Kasi. Wiec jest juz pietrowo. Na dt jest Klajd, maja i Borys, teraz Pregus. Sytuacja bardzo trudna, ale nie bylo wyboru. Pregus musialby po latach sluzby trafic do schroniska albo i jeszcze gorzej. Do domu wczoraj poszla ta Psina. [URL=http://img834.imageshack.us/i/2tg2.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7826/2tg2.jpg[/IMG][/URL] W sobote do domu idzie Polo, jesli tylko pogodzi sie z kotka rezydentka. [URL=http://img24.imageshack.us/i/nukg.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7000/nukg.jpg[/IMG][/URL]
  24. Elza znalazła swoja przystan, myslę , że jest bardzo szczęśliwa z Krzyśkiem. Ciągle szukamy domu , ale czy znajdziemy? Z cała pewnościa do konca bedziemy pomagac temu wspaniałemu dt. Elzza fajnie sie wita, tak jakby bardzo za ta osoba tęskniła - przestepuje z nogi na nogę, przytula sie i piszczy. Na ulicy gdzie często kiedys przebywała, bo tam dostawała od ludzi jedzenie (tam ja poznałam i tez karmiłam 2 lata) ludzie mówili o niej "piszcząca suka".
  25. [quote name='asiuniab']dziękuję za odp. ale zmroziło mnie to jeszcze gorzej, a jaka kwota deklaracji pozwoliłaby na jakiś tymczas?[/QUOTE] Na razie szukamy czegos sensownego, ale ideałem byłby dom stały. Jemy naprawde wystarczy podwórko i buda...
×
×
  • Create New...