[quote name='dadiii']jak ja pisalam rok temu o chyba 2 godziny pisalismy :D:D:D ale glowy nie dam uciac :D
wiem ze skonczylam w polowie czasu :p[/quote]
Ja rowniez 2 pisalam
[quote name='Justys95']Nie no, to sorry, że Cię nie rozśmieszyłam.[/quote]
Bo to jest zalosne? :roll: