-
Posts
11624 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _bubu_
-
łatka sie przypomina!
-
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
_bubu_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo dziękujemy za wpłatę! współczuje z powodu Lazy .. -
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
_bubu_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
w hotelu ma dobrze. Narazie może tam być ale kiedy troche jej stan się zacznie pogarszać to musimy ją zabrac z pewnych względów. Wtedy trafi zapewne do lecznicy.. Nie chciałabym aby ostatni okres zycia spedziła w klatce sama. Dlatego najlepiej dla niej byłoby znalezc jak najszybciej dom w ktorym ktos bedzie mógł się nią opiekowac w chorobie. -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_bubu_ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
pamiętajcie o staruszkach.. -
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
_bubu_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mi też doktor podał przykład psiaka który z takimi przerzutami przychodzi juz do lecznicy 4 lata.. cuda się zdarzają. Szkoda tylko że Bajce nie udało się znalezc domku. Może ktoś się zlituje? :( -
Dzieki Aga. Ja wiem że z telefonami masakra. Mi ciagle blokuja telefon bo się spozniam z opłacaniem rachunkow :oops: A te umowy które masz to sa na zywieckich drukach ? W poniedziałek powinnyśmy mieć już jakies pieniadze na zapłacenie hotelu bo w niedziele będziemy zbierac na festynie.
-
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
_bubu_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to będzie duza pomoc! dziekuję! -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_bubu_ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B]zagladajcie proszę do 17-letniego reksia! bardzo potrzebne wsparcie finansowe. [/B][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109646[/URL] -
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
_bubu_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie mialam czasu pisać więcej wczesniej. Własnie odwiozłam Bajke do hotelu i wrócilam do domu. Niestety Bajeczka ma na tyle powazne przerzuty że nie moze być operowana. Prawdopodobnie nie przeżyłaby operacji. pozostaje nam leczenie paliatywne.. jak długo - to zalezy od Bajki. Narazie dostaje sterydy. Mam nadzieję ze apetyt powróci. We wtorek muszę zapłacić rachunek w lecznicy . Zamówiłam też ziołowy lek dla Bajeczki - kosztuje 104zł, weterynarz przywiezie go z Kanady. Może choc troszkę pomoże Bajce. Za ten lek równiez trzeba zaplacić we wtorek.. więc znowu proszę o wsparcie . Zobaczymy jak bedzie czuła się po lekach. Jest taka kochana :( Bardzo cieszyla się kiedy wróciła do hotelu . -
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
_bubu_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z Bajeczką niestety jest bardzo zle. Nic nie da się więcej zrobić :( -
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
_bubu_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czekam na telefon.. -
[quote name='Elżbietka_Cieszyn']Mozecie napisac coś więcej o Florci i [COLOR=Red][B] Duzym kudłatym Bolku? Czy jeszcze jest tam za krótko? [/B][/COLOR][/quote] Oba psy przyjechały do schroniska w zeszłym tygodniu. Sa jeszcze na kwarantannie. Florcia jest taką sunią wielkości Rudzi - taka większa. Kosmata. Wygląda na zdrową i przyjazną. Na spacerze jeszcze nie była więc wiecej o niej napisac nie mogę. Natomiast z Bolkiem jest bardzo kiepsko. Praktycznie cały czas lezy koło budy. Jest bardzo smutny i slaby. Na pewno ma depresję. Powygryzane futro, pół łysego ogona jak szczur . Został znaleziony w takim stanie. Jak do niego podchodziłam to cały sie trząsł ale nie uciekał - moze nie ma sił. na szczeście je i pije. Nie widzialam żeby wstawał - cały czas leżał. Bardzo potrzebny tymczas.
-
[quote name='basia']A co to za impreza? Hund, możesz napisać coś więcej? Czy spacerki w związku z tym się nie odbędą?[/quote] co prawda ja nie jestem Hund ale mogę napisać cos wiecej ;) Spacerków w niedzielę nie bedzie. Na błoniach bedziemy promować schronisko i zbierać pieniądze na zwierzaki. Będziemy tam od 12-tej . każdy kto ma ochote - może pomóc. Jeśli ktos może poświęcić cały dzień to możemy przywiezc dla niego psiaka . Jedna osoba moze mieć pod opieką jednego psiaka. Więc im wiecej osób - tym lepiej. A jeśli ktoś nie moze poświęcić całego dnia to tez może pomóc - przy sprzedazy, zbiórce pieniędzy, rozdawaniu ulotek. Zapraszamy :)
-
nowe w schronisku : suczka Florcia: [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/5749/62751166ut7.jpg[/IMG] [COLOR=Red][B] Duzy kudłaty Bolek - psiak jest w bardzo złym stanie. Pilnie szukamy domu tymczasowego dla niego. [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/6232/23322997jt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/2866/17538266oe6.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/7209/76632036ae9.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/2881/37834077fc4.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
-
Spacerek zaliczony. oczywiście bez Ferdka ani rusz :p chyba że schowac sie pod samochód :evil_lol: a taką pozycje przybiera maja na widok człowieka: [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/9030/36bv7.jpg[/IMG]