Jump to content
Dogomania

_bubu_

Members
  • Posts

    11624
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _bubu_

  1. [quote name='basia bonnie']Na 12 mamy być na Błoniach?:)[/quote] spokojnie wystarczy, z psiakami myśle ze i tak dotrzemy pozniej.
  2. w razie deszczu prosimy wszystkich o zabranie ze sobą parasoli. Najlepiej dużych żeby psiak się zmieścil ;)
  3. łatka sie przypomina!
  4. bardzo dziękujemy za wpłatę! współczuje z powodu Lazy ..
  5. Reksiu ma dom u wspaniałej osoby. Ale potrzebujemy pieniądze na opłacenie leczenia.
  6. Reksiu nie szuka domu! :loveu: Ale potrzebuje pieniążki na leczenie.
  7. a no faktycznie:cool1: przeciez zdjęc jeszcze nie ma..
  8. w hotelu ma dobrze. Narazie może tam być ale kiedy troche jej stan się zacznie pogarszać to musimy ją zabrac z pewnych względów. Wtedy trafi zapewne do lecznicy.. Nie chciałabym aby ostatni okres zycia spedziła w klatce sama. Dlatego najlepiej dla niej byłoby znalezc jak najszybciej dom w ktorym ktos bedzie mógł się nią opiekowac w chorobie.
  9. pamiętajcie o staruszkach..
  10. mi też doktor podał przykład psiaka który z takimi przerzutami przychodzi juz do lecznicy 4 lata.. cuda się zdarzają. Szkoda tylko że Bajce nie udało się znalezc domku. Może ktoś się zlituje? :(
  11. Dzieki Aga. Ja wiem że z telefonami masakra. Mi ciagle blokuja telefon bo się spozniam z opłacaniem rachunkow :oops: A te umowy które masz to sa na zywieckich drukach ? W poniedziałek powinnyśmy mieć już jakies pieniadze na zapłacenie hotelu bo w niedziele będziemy zbierac na festynie.
  12. dzięki! a banerka Reksiu nie ma :( moze ktos zrobi?
  13. to będzie duza pomoc! dziekuję!
  14. no własnie z tego wszystkiego zapomniałam mu zrobić. Jak znajdę czas to postaram się pojechać zrobić więcej zdjęc.
  15. Zaglądajcie do Reksia! Do szczęscia potrzebne mu "tylko" pieniążki.. Niech ta późną starość przeżyje jak najlepiej , należą mu się jak najlepsze leki..
  16. [COLOR=Red][B]zagladajcie proszę do 17-letniego reksia! bardzo potrzebne wsparcie finansowe. [/B][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109646[/URL]
  17. Nie mialam czasu pisać więcej wczesniej. Własnie odwiozłam Bajke do hotelu i wrócilam do domu. Niestety Bajeczka ma na tyle powazne przerzuty że nie moze być operowana. Prawdopodobnie nie przeżyłaby operacji. pozostaje nam leczenie paliatywne.. jak długo - to zalezy od Bajki. Narazie dostaje sterydy. Mam nadzieję ze apetyt powróci. We wtorek muszę zapłacić rachunek w lecznicy . Zamówiłam też ziołowy lek dla Bajeczki - kosztuje 104zł, weterynarz przywiezie go z Kanady. Może choc troszkę pomoże Bajce. Za ten lek równiez trzeba zaplacić we wtorek.. więc znowu proszę o wsparcie . Zobaczymy jak bedzie czuła się po lekach. Jest taka kochana :( Bardzo cieszyla się kiedy wróciła do hotelu .
  18. Z Bajeczką niestety jest bardzo zle. Nic nie da się więcej zrobić :(
  19. [quote name='Jola_K']Bolek mnie wzruszyl, kupka smutku :( a kotecki? sa nowe kotecki?[/quote] na szczeście nic nowego. W kociarni siedziała tylko Kropcia
  20. [quote name='Elżbietka_Cieszyn']Mozecie napisac coś więcej o Florci i [COLOR=Red][B] Duzym kudłatym Bolku? Czy jeszcze jest tam za krótko? [/B][/COLOR][/quote] Oba psy przyjechały do schroniska w zeszłym tygodniu. Sa jeszcze na kwarantannie. Florcia jest taką sunią wielkości Rudzi - taka większa. Kosmata. Wygląda na zdrową i przyjazną. Na spacerze jeszcze nie była więc wiecej o niej napisac nie mogę. Natomiast z Bolkiem jest bardzo kiepsko. Praktycznie cały czas lezy koło budy. Jest bardzo smutny i slaby. Na pewno ma depresję. Powygryzane futro, pół łysego ogona jak szczur . Został znaleziony w takim stanie. Jak do niego podchodziłam to cały sie trząsł ale nie uciekał - moze nie ma sił. na szczeście je i pije. Nie widzialam żeby wstawał - cały czas leżał. Bardzo potrzebny tymczas.
  21. [quote name='basia']A co to za impreza? Hund, możesz napisać coś więcej? Czy spacerki w związku z tym się nie odbędą?[/quote] co prawda ja nie jestem Hund ale mogę napisać cos wiecej ;) Spacerków w niedzielę nie bedzie. Na błoniach bedziemy promować schronisko i zbierać pieniądze na zwierzaki. Będziemy tam od 12-tej . każdy kto ma ochote - może pomóc. Jeśli ktos może poświęcić cały dzień to możemy przywiezc dla niego psiaka . Jedna osoba moze mieć pod opieką jednego psiaka. Więc im wiecej osób - tym lepiej. A jeśli ktoś nie moze poświęcić całego dnia to tez może pomóc - przy sprzedazy, zbiórce pieniędzy, rozdawaniu ulotek. Zapraszamy :)
  22. nowe w schronisku : suczka Florcia: [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/5749/62751166ut7.jpg[/IMG] [COLOR=Red][B] Duzy kudłaty Bolek - psiak jest w bardzo złym stanie. Pilnie szukamy domu tymczasowego dla niego. [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/6232/23322997jt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/2866/17538266oe6.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/7209/76632036ae9.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/2881/37834077fc4.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  23. Spacerek zaliczony. oczywiście bez Ferdka ani rusz :p chyba że schowac sie pod samochód :evil_lol: a taką pozycje przybiera maja na widok człowieka: [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/9030/36bv7.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...