-
Posts
782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by niunia32
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
niunia32 replied to Eriu's topic in Foto Blogi
[IMG]http://images20.fotosik.pl/401/ccb49582017c6645.jpg[/IMG] jeju jaki pyszczek kochany :) -
ale fajna i kochana psinka :) :loveu:
-
[quote name='a_ga.isk'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/57/a6cde1f59a2b48c0.jpg[/IMG][/URL] Prawie jak nietoperz:eviltong::loveu:[/QUOTE] na dodatek mokry nietoperz :) :loveu:
-
Mała Biała z napędem na cztery łapy i Kłapouchy...
niunia32 replied to WinterGirl's topic in Galeria
mmm jakie słodkie buziaki piesie dostały od swojej dwu-nożnej :loveu: -
[B]emdziolek[/B] hej, hej!! my się witamy już z domku :) :* przed nami dzisiaj znowu bieganko hihih :) Tajfuniasty właśnie leży koło mnie i czeka aż pójdziemy lecieć hihih :) pozdrawiamy gorąco
-
Mała Biała z napędem na cztery łapy i Kłapouchy...
niunia32 replied to WinterGirl's topic in Galeria
dzień dobry biało-czarni (właśnie przez przypadek chcialam napisac bialo czerwoni. hmmm patriotyzm sie we mnie obudził czy co?? :) ) zaglądamy życzyć milego dnia i dużo słoneczka -
[quote name='Elizusiek']jaki malutki Tajfunek, lubi się rozwalać i pokazywać....:evil_lol:[/QUOTE] hihih :) [quote name='Dobcia']Jaki wygodniś z Tajfunka:loveu: Nie ma jak łóżeczko;)[/QUOTE] no a jak? :) hihi :)
-
[quote name='*Ania...Niuf*']tak to ważne tym bardziej że to zakup z internetu:roll: :eviltong:[/QUOTE] hihihi :) ja swojego czasu tez internetowe zakupy, ale teraz brak środkow na koncie więc ni ma zakupów :(
-
[img]http://img73.imageshack.us/img73/647/dscn0175jo6.jpg[/img] slodkości :loveu: hihih to zabawy kotka z psem muszą ciekawie wyglądać :) moje koty jedynie poddają się psu jak mają rujke :) milego weekendu :*
-
ale fajniusie foteczki :)
-
[CENTER]a ja wstawiam kilka fotecek :p nasza piłeczka kiedyś byla taka [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/pilka.jpg[/IMG] a dzisiaj (po roku czasu) jest taka [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/pilka2.jpg[/IMG] ulubiona poza spania Tajfka od malego [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/Tajfun04.jpg[/IMG] i jakbył trochę wiekszy [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/TAY-FUN5B.jpg[/IMG] dzisiaj też tak uwielbia spac a tutaj mordka kochana [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/dvjhfs.jpg[/IMG] i tapeta jaka kiedyś zrobiłam [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/Tay-Funtapeta.jpg[/IMG] Potworowi zostały zaaplikowane w końcu kropelki na kleszcze i juz spokojnie możemy chodzić biegać i nie przejmować się tymi paskudami :) [/CENTER]
-
[quote name='zuzolandia'][COLOR=Navy][I][B]Czesc kobitki ;-) .idem na imprezke ;-) zrobie foty i potem wstawie ;-) zobaczycie jak sie Halymba bawi ;-) heheheeheheheh buziaczki !!!!! [/B][/I][/COLOR][/QUOTE] udanej imprezy kochana
-
[quote name='*Ania...Niuf*']Cześć:loveu: dziekuje,buciki są świetne a jakie wygodne...[/QUOTE] to super że wygodne są :)
-
kochana Kasiu, to życzymy idanej imprezy!!!!! [img]http://images12.fotosik.pl/50/8db1b3299640bf0a.jpg[/img] jaka słodka kokardka :) :loveu: buziaki
-
witamy w mokre popołudnie! zaglądamy życzyć udanego weekendu!!! buziaczki dla Ciebie cioteczko nasza i tulaski dla Zuzy
-
wszystkiego dobrego i kosz pełen psich smakołyków!!!!!!! sto lat Tofiku Tobie życzy niunia z Tajfunkiem. [QUOTE]niunia32, wtedy to się kot jeszcze bał... teraz gania mi psa po domu i zgania z kanap [/QUOTE] hihihi to kot porządku pilnuje :) buziaki
-
[quote name='Elizusiek']Witajcie :calus: trenuje, trenuje :cool3:[/QUOTE] kurcze, ciekawe kiedy Mose zobaczymy w tv na Mistrzostwach Świata?? :)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
niunia32 replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[quote name='Elizusiek']chętnie bym ukradnęła i ustawiła na pulpicie :loveu:[/QUOTE] nooo bo zdjęcie super wyszło :) :loveu: dzieńdoberek kochana :* udanego weekendu życzymy -
no to teraz Mose może w nogę pograć :P hihihi :) buziczki kochana!! witamy po południu i życzymy udanego weekendu
-
się nam kochana cioteczka pokazała :) :loveu: buciki bardzo fajne :loveu: :) a ja w sumie jak ubiore buty na wysokim obcasie to jestem taka jak mój men... ale i tak czasem ubieram, ale wole na takiem średnim :P buziaczki cioteczko
-
[quote name='Elizusiek']To ja też jestem z Ciebie dumna,w końcu przy takim piesiu trzeba mieć wytrzymałość :cool3: :lol:[/QUOTE] dziękuję :) hihi ale fajnie się biegło, cała trójka jednym tempem :) tajfek po bieganiu to mial ochotę się walnąć w trawie gdzieś i nie wychodzić :) [quote name='*Ania...Niuf*']Cześć...jestem:loveu: buziaki dla was od nas:lol:[/QUOTE] ja się cieszymy :multi: :multi: :multi: tęskniliśmy!!!! :loveu: buziaki [quote name='emdziolek']Dzieńdoberek:loveu: Melduje swoją obecność i gotowośc o do oglądania nowych fotek ;)[/QUOTE] hej!!! zaraz czegoś poszukamy :) [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]HellO może u WAS gdzieś zblądziło słoneczko, podzielicie się z nami promykiem? [FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS][IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl_.gif[/IMG][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]Cleo[/SIZE] & [SIZE=1]WielkoLUD[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][URL="http://tinypic.com/view.php?pic=2daarue"][IMG]http://tinypic.com/2daarue_th[/IMG][/URL][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/QUOTE] kochana z miłą chęcią byśmy się podzielili ale niestety u nas brak słoneczka. zaczęło padać nawet :placz: :placz:
-
Mała Biała z napędem na cztery łapy i Kłapouchy...
niunia32 replied to WinterGirl's topic in Galeria
dzięndoberek cioteczko!! udanego weekendu życzymy :* -
Kasiu kochana, zaglądamy życzyć cudownych snów :) dobranoc :) [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/5622/listopadbrmatkaxj2.jpg[/IMG] piekniusi jest Mati :loveu: