Jump to content
Dogomania

niunia32

Members
  • Posts

    782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by niunia32

  1. hihihi [img]http://img236.imageshack.us/img236/436/94uh8.jpg[/img] jaka gimnastyka :):) a spioszki sa cuuudne :) glaski dla psiakow i kotka
  2. hej Zuzolki!! co tam u Was?? pozdrawiamy Tayfun & niunia
  3. [img]http://img294.imageshack.us/img294/6521/grodziec068kv2.jpg[/img] swietne zdjeci :loveu: :loveu: pozdrawiamy Tajfun & niunia
  4. ale fajne buciki :):) ciekawe jak Maksymilian by wygladal w tych zlotych bucikach ?? :) pozdrawiamy Tajfun & niunia
  5. Dzien dobry!! co slychac u duetu i u CIebie KArinko? :)) buziole zyczymy milego popoludnia pozdrawiamy Tajfun & niunia
  6. [quote name='Elizusiek']Z racji że moje psiska nie chcą pozować wkleje zdjęcia mojego byłego podopieczneg,małego króliczka którego "reanimowałam" Był zimny,siny i sie nie ruszał ale sie udało:) [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/3001/26790020hh7.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6583/52039533ph6.jpg[/IMG][/QUOTE] łooo jej jakie malenstwo... :loveu: milego popoludnia Tajfun & niunia
  7. Witamy wszystkich :) dzien nam szybko dzisiaj mija :):) wlasnie dotarlam do kompa, Tajfun juz czeka bo obiecalam mu spacer :) hihihi [quote name='zuzolandia'].nooooo wyraz twarzo- pyszczka maja identyczny ehehh;-) mam nadzieje ze brat tego nie czyta;-) ehhehe ......mam znajomych w Tychach mieszkaja na osiedl FILARETOW i tez maja AZ 2 briardy ;-) takie same jak moja Zuzolka .nie spotkałas ich przypadkiem gdzies tam ???[/QUOTE] moze ich kiedys widzialam gdzies przypadkiem, ale nie wiem, ja mieszkam bardziej na uboczu, bo na osiedlu Z, moze kiedys spacerowali na Paprach serdecznie wszystkich pozdrawiamy Tajfun & niunia
  8. Witamy serdecznie! przyszlismy zyczyc milego popoludnia pozdrawiamy Tajfun & niunia
  9. [quote name='kinga.l']Dzięki za odwiedziny w galeri!!! :multi: :multi: Tajfunek śliczność :loveu: :cool3: Czekamy na więcej! ;)[/QUOTE] nie ma za co :) my rowniez dziekujemy za odwiedzinki :) no to teraz kilka starszych foteczek z serii z pileczka: jeeee! zlapalem ja [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/124.jpg[/img] oool a tu mi sie nie udalo :( [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/125.jpg[/img] i z inne beczki zielono mi... [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/123.jpg[/img] hihih a tu z "bratem blizniakiem" :lol: [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/122.jpg[/img]
  10. [quote name='bGirl']ale masz wspaniałego towarzysza, a on ma wspaniałą dwu- nożną [LEFT][SIZE=1]Pozdrawaimy[/SIZE] [SIZE=1][B]bGirl & Cleo :bluepaw:, WielkoLUD[/B][/SIZE] [SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][IMG]http://www.album.astral.pl/album/fotos/1282/64/1453/3.jpeg[/IMG][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/LEFT][/QUOTE] dziekujemy, bardzo nam milo buziol pozdrawiamy Tajfun & niunia
  11. [quote name='Elizusiek']no bo jakby nie oddali....:mad: ;)[/QUOTE] o taaak :) [quote name='zuzolandia'][COLOR=Navy][I][B]Nio dobrze ze wrocił ;-) ..witamy i pozdrawiamy słoneczkowo i cieplunkowoooo ;-) heeheheheh[/B][/I][/COLOR][/QUOTE] [quote name='bGirl']dobrze, że Tajfun wrócił cały i zdrowy [SIZE=1]tulsaki[/SIZE] [LEFT][SIZE=1]Pozdrawaimy[/SIZE] [SIZE=1][B]bGirl & Cleo :bluepaw:, WielkoLUD[/B][/SIZE] [SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][IMG]http://www.album.astral.pl/album/fotos/1282/64/1453/3.jpeg[/IMG][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/LEFT][/QUOTE] ciesze sei ze w koncu wrocil :) moj maly piesio... :) ehh... wlasnie sie go zapytalam czy pojdzie ze mna a on?? caly w skowronkach ze znowu wyjdzie na dwor.... :) caly dzien by na dworze siedzial, no :)
  12. Dzien dobry!! a gdzie nowe foteczki?? :) pozdrawiamy Tajfun & niunia
  13. [quote name='Elizusiek']moja Kara tak sie przejęła rolą mamy że dostała mleka, a ostatnio sie dziwiłam że Mose mało je a on podpija mleczko :lol: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2803/44wy0.jpg[/IMG][/QUOTE] hehe ale cwaniaczek :) wie co dobre... :)
  14. no no jakie fajne fotunie:):) [img]http://img410.imageshack.us/img410/3600/aaa0046bs7.jpg[/img] odpoczynek po zabawie :) super!!! [img]http://img260.imageshack.us/img260/1319/aaa0045eg7.jpg[/img] a tu jak fajnie wyglada :) :loveu: zyczymy milego popoludnia pozdrawiamy Tajfun & niunia
  15. [quote name='*Ania...Niuf*']hihihi:evil_lol: Diana ma wiele Imion:evil_lol: Wojtuś,dziubuś Zuzia ,Dianczyk,Janusia i... Cipek:oops:[/QUOTE] nooo wow, imiona swietne :) a ostatnie :evil_lol: hihi :) czadowe milego popoludnia pozdrawiamy Tajfun & niunia
  16. [quote name='Elizusiek']Aaaaa porwali Tajfunka !!! :placz: ;)[/QUOTE] na szczescie juz go oddali, ale nawet sily nie ma zeby sie przyjsc przywitac...:mad: ale za to podeszlam do niego i na moj widok to merdal slodko ogonkiem :) i sie usmiechnal :) (przynmajmniej tyle :lol: )
  17. [quote name='Elizusiek']ale fajnie podpisałaś te zdjęcia :lol: ja nie miałam weny :shake:[/QUOTE] hehe dzieki :* jakos tak mi sie nasunelo jak zobaczylam te fotki :)
  18. [quote name='kesslee']witam popołudniową porą :loveu: Jak samopoczucia w ten piękny dzień? :lol:[/QUOTE] Witamy wszystkich w te sloneczne popoludnie :):) samopoczucie jak najlepsze :) przychodze do domu a tu mnie nikt nie wita oprocz kotow, ktore przylecialy zobaczyc kto przyszedl... ktos porwal Tajfka na spacer.... pozdrawiamy Tajfun & niunia
  19. nooo nie :) jakie fajne foteczki :) [img]http://img376.imageshack.us/img376/7792/39vw8.jpg[/img] tak wyglada moja lapka [img]http://img376.imageshack.us/img376/8697/41xq6.jpg[/img] a tak moja :):):) suuuper [img]http://img376.imageshack.us/img376/5719/42th3.jpg[/img] jaki noseczek kochany... :) pozdrawiamy Tajfun & niunia
  20. Witamy po poludniu :) jeee jakie cudne foteczki :):):) Cleosia pieknie pozuje cudny duecik Teddy taki spokojny... pozdrawiamy Tajfun & niunia
  21. Witamy w piekny sloneczny dzien!! zyczymy milego dnia!!! buziole pozdrawiamy Tajfun & niunia
  22. Witamy!! zyczymy milego dnia ic zekamy na nowe foteczki buziole miziaki dla czworonogow! pozdrawiamy Tajfun & niunia
  23. Dzien dobry!!! zagladamy by zyczyc milego slonecznego dnia!! czochrance dla duetu i buziak dla Dwunoznej :) pozdrawiamy Tajfun & niunia
  24. [quote name='Elizusiek']Ooo jak grzecznie czeka :lol:[/QUOTE] o dziwo grzecznie czekal, bo czasem jak zacznie szczekac to go pol osiedla slyszy :D [quote name='bGirl'][SIZE=1]cudne te zielone fotencje Tajfunka[/SIZE] [/QUOTE] dziekujemy [quote name='zuzolandia'].a nosek to gdzie ??????? Witanko i psytulanko ;-) no i czekamy na wiesci o kolejnym czworonogu;-)[/QUOTE] nooo nosek nam troche sie nie zmiescil na zdjeciu a tutaj zdjecie zrobione chwilke przed tym z uszkiem [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/116.jpg[/img] a co do nowego czworonoga, to jeszcze nie wiadomo, ciezko z ojcem by go namowic, ale mam nadzieje ze jednak sie uda.... chcialabym jeszcze takiego maleg pieska :) :) zobaczymy jeszcze co z tego wyjdzie :) jezeli by w przyszlosci wyszlo tak ze bede miala zamieszkac z tesciowa to moge zapomniec o czworonogu z powodu tesciowego uczulenia na siersc buuu :(.... [quote name='*Ania...Niuf*']Hej niunia:multi: Masz ślicznego Tajfunka:lol: podrap go za uszkiem odemnie;)[/QUOTE] bardzo dziekuje :) Tajfunek juz podrapany :):) wlasnie wrocil ze spacerku krotkiego.... i poszedl poodpoczywac... a narazie mowimy PA PA! bo pancia ucieka na uczelnie milego dnia wszystkim!! :* pozdrawiamy Tajfun & niunia
  25. hihihi pancia wziela aparat cyfrowy i jej nie dzialal... :D ale miala komore... [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/113.jpg[/img] tutaj grzecznie czekalem na pancie [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/112.jpg[/img] troche sobie pochodzilismy [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/114.jpg[/img] i znowu mi pancia rzucala pileczka [SIZE="1"]jak ja to lubie :)[/SIZE] [SIZE="2"]ale tu akurat jej nie widac[/SIZE] [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/115.jpg[/img] a tu tak zawialo, ze mi smiesznie uszy postawilo [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/111.jpg[/img] ja jeszcze lece po starsza pancie i spac... zyczymy z pancia wszystkim slodkich snow.... papa do jutra pozdrawiamy Tajfun & niunia
×
×
  • Create New...