-
Posts
490 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elizusiek
-
Galeria wszystkiego żywego co u mnie mieszka ;)
Elizusiek replied to Elizusiek's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/392/0219755dc2960838.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/337/fab23fb82c5f02b8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/392/3cd2deee97cfba3d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/337/863953024b82d544.jpg[/IMG][/URL] tam śpi Mose [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/337/4270122a673cd688.jpg[/IMG][/URL] a nie mówiłam [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/392/b57f29f6be9ae1bb.jpg[/IMG][/URL] -
Gizmuś kłapouszek :loveu:
-
[QUOTE][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/6178/img0048go3.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale sie fajowo ułożyły :lol: śliczne psiaki :loveu:
-
moja dobcia na 5 pozycji :cool3: :multi: moje mądrości :loveu:
-
Where są foteczki Gizmusia....:placz:
-
O jejku jejku ile zdjęć i jakie śliczne,wszystkie są piękne :loveu: A widoczek ostatni [SIZE=3][B]CUDO[/B][/SIZE]
-
Galeria wszystkiego żywego co u mnie mieszka ;)
Elizusiek replied to Elizusiek's topic in Foto Blogi
[quote name='Daisunia']:loveu::loveu:[/quote] [quote name='a_ga.isk']:lol: :lol: :lol: Ten patyk dziwnie wygląda :lol: Ale zdjęcie urocze ;)[/quote] Witam Was :buzi: Kara ziewała i w tle był patyk i wyszło jakby go połykała :evil_lol: -
Galeria wszystkiego żywego co u mnie mieszka ;)
Elizusiek replied to Elizusiek's topic in Foto Blogi
[quote name='Dobcia']O ptaszek... o szuwary... jak to znajomo wygląda:evil_lol: Kiedyś tak udało mi się podejść bażancice, ale ona udawała, że mnie nie widzi... świetne jest to zdjęcie:) A na co dobeczka tak się czai?[/quote] chciałabym podajść bażanta ale za szybo mi zwiewają :-( i jeszcze do tego koguta,było by ładne zdjęcie :cool3: Miałam dużo zdjęć różnych "podchodzonych" zwierzaków ale rok temu miałam okropnego wirusa i wszystko na komputerze mi zjadł,teraz regularnie zgrywam na płyty . Kara czai sie na żaby,zawsze najfajniej jest jak ja stoje na grobli a ona na smyczy w wodzie, a tu nagla żaba i wtedy łobuz za tą żaba a ja.......w błoto :cool1: zawsze z takich spacerów wracam jak z okopów :evil_lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Elizusiek replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Ale Negruś to mądrala :evil_lol: wodny psiak :cool3: -
[SIZE=4][COLOR=RoyalBlue][CENTER][B]WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ !!![/B][/CENTER] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue][SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue][CENTER][SIZE=2][COLOR=Black][IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/swieta/przyjecie/1.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/COLOR][/SIZE]
-
Mała Biała z napędem na cztery łapy i Kłapouchy...
Elizusiek replied to WinterGirl's topic in Galeria
Milutkiego weekendu życzymy :lol: -
A mi się juz troche tęskni za Tajfunkiem....
-
Galeria wszystkiego żywego co u mnie mieszka ;)
Elizusiek replied to Elizusiek's topic in Foto Blogi
Wczoraj na wieczornym spacerku znalazłam gniazdo kuropatwy.Było w nim 21 jajek ale nie miałam aparatu.Dzisiaj poszłam cyknąć zdjęcie.45 minut zajęło mi skradanie się do gniazda i zdobycie zaufania ptaszka,ale udało się,doszłam do gniazda na odległość 20 cm. No i mam zdjęcie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/389/d8b47439dfa0ab71.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze wodnik szuwarek :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/334/9496678c451ca386.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/389/ef94def96201ae58.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/389/2eb17b2b5f767213.jpg[/IMG][/URL] -
Galeria wszystkiego żywego co u mnie mieszka ;)
Elizusiek replied to Elizusiek's topic in Foto Blogi
[B]Dobcia[/B] [B]zuzolandia[/B] [B]niunia32[/B] strasznie mi milutko, że Wam sie podoba moja pociecha :bigcool: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Elizusiek replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[QUOTE][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5467/59qo8.jpg[/IMG][/QUOTE] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu::loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu: -
Galeria wszystkiego żywego co u mnie mieszka ;)
Elizusiek replied to Elizusiek's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/331/da238c7a2c48459b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/387/dcdc13e1ac854943.jpg[/IMG][/URL] -
Galeria wszystkiego żywego co u mnie mieszka ;)
Elizusiek replied to Elizusiek's topic in Foto Blogi
[quote name='Sylwia&westie'] Jęzor prawie jak Urwis :evil_lol::roll::razz: Pozdr. dla wszystkich zwierzaczków i włascicieli !![/QUOTE] właśnie widziałam że podobne zdjęcie z jęzorkiem Urwiska jest :lol: [quote name='bGirl'] [FONT=Comic Sans MS]HaY oj a cóż to za słodkie spojrzenie i rozkoszny różowy jęzorek.. do zakochania jeden krok :loveu: [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]pozdrawiamy[/FONT] [IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl_.gif[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]Cleo & WielkoLUD[/SIZE][/FONT] [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/QUOTE] no i właśnie dlatego się zakochałam i jest mój :loveu: -
O i jest słynny ubłocony yoreczek :lol: Słodkie maleństwo :loveu: buziaczki dla niego :loveu:
-
.....czekamy i czekamy.....
-
[QUOTE][IMG]http://foteka.pl/full/f08d26a57e429548d1cd1fe3b568cca6.jpg[/IMG][/QUOTE] jaki słodziutki :loveu:
-
Galeria wszystkiego żywego co u mnie mieszka ;)
Elizusiek replied to Elizusiek's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia'] Kochaniutka odpusc sobie te obrozki ;-) zastosuj kropeli efekt jest o niebo lepszy;-) wiem ze nie ma 100% srodka na te dziady ale kropelki lepsze!!! Wyprobuj ten Fiprex to polski odpowiednik Frontlaina tanszy i jak dla mnie skuteczniejszy;-) przynajmniej na te slunskie kleszcze;-)[/QUOTE] no właśnie zdecydowałam sie na kropelki bo moim pieknisiom nie jest ładnie w zielonym bądź sraczkowatym kolorze :evil_lol: a poza tym to praktyczniejsze :lol: -
[quote name='zuzolandia']A tutaj pyskujemy panci bo nie chciała rzucac piłeczki;-) [IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/GGG013.jpg[/IMG] [/QUOTE] ale niewychowny pies,tak pyskować :shake: ;)
-
Galeria wszystkiego żywego co u mnie mieszka ;)
Elizusiek replied to Elizusiek's topic in Foto Blogi
[quote name='Dobcia']Dzień dobry! A co to za pusty post? Ja znów lubię zapach tych obróżek, całkiem miły;)[/QUOTE] Pusty? Nie ma zdjęć? kurde....dzisiaj wstawiałam z innej strony i może dlatego.... -
[B][COLOR="Blue"]GRATULUJE[/COLOR][/B] :multi:
-
Mała Biała z napędem na cztery łapy i Kłapouchy...
Elizusiek replied to WinterGirl's topic in Galeria
Jest Czarnulek :loveu: ,troche cięzko go sie dopatrzeć na tle tej kanapy :evil_lol: