[quote name='clockwork']
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]święte słowa... maniaczka jakich mało.... ehhh... gorzej niż ja.... a niby dorosła, poważna baba :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Ależ mi piękną opinię wystawiasz:angryy: . Żeby mówić jeszcze że STARA baba jak ja dopiero nastolatka:evil_lol:
[quote name='Pysia']Jedna niufka moknie a druga mlaska przez sen :evil_lol: Ani tej umokniętej ani mlaskajacej teraz całować nie będę :shake::evil_lol: Potem pewnie tak ;)
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Otworzyłam okno i wlazł mi taki ogromny czarny pająk do pokoju i sobie chodzi obok kompa :placz: On mnie zje :cool1: TZ w Wenecji teraz sobie jest a ja zaraz zostanę zawleczona pewnie do jakiejs szpary i skonsumowana :-( Chyba muszę się ewakuować..... Aż sobie upatrzy inną ofiare ....A może Zmorke zje? Będzie jednego kłopotu mniej :diabloti:[/quote]
Złap tego miłego pajączka i przyślij do mnie, zrobię sobie z niego broszkę:evil_lol: