Jump to content
Dogomania

cytrynka10

Members
  • Posts

    913
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cytrynka10

  1. garry do góry i cioteczki odwiedzac go czesciej
  2. Witaj Malusi ach te cioteczki zapomnioały o tobie nie ładnie ale ode mnie masz wielkie buziaki i trzymaj się cieplutko
  3. Witaj Borys widze ze tylko ja Cie kocham inne ciotki o tobie zapomniały
  4. Witaj Julek glowa w góre nos z klatki aby ktos cie zobaczył
  5. i dobrze ze go KOCHACIE tak ma byc bo ten mały psiak potrzebuje dużo miłosci
  6. i kiełbacha bedzie dla Borysa wszystko
  7. Dzis nie byłam jeszcze u Ciebie ale teraz się poprawiam ...powodzenia z nowym kolegą i trzymajcie się ciepło
  8. a mojego skarba nikt nie odwiedza masz za to ode mnie buziola do zobaczenia w sobote :razz:
  9. nikt Cię nie odwiedza maluchu ...:placz: .... tylko ja i mateusz Cię kochamy .... nie ładnie ciotki tak zaniedbywac JULKA
  10. Bardzo bym chciała ale czy się uda aby we dwoje ze mna byli czas pokaze
  11. Narescie do Ciebie przyszło szczescie trzymam kciuki za twoja nowa mame i Ciebie
  12. malusi do góry i szybko do nowego Domku
  13. witaj garry kochany psiaku uszy do góry
  14. Tak zakochałam się w nim .... bo jest naprawde słodki i podobny do mojej Perły w której też się odrazu zakochałam ale on nie ma takiego szczescia jak ona bo ją odrazu wziełam do domu a Borysa nie moge chodz bardzo bym chciała :placz:
  15. [COLOR=navy]Znów Cię nikt nie odwiedził kochany psiaku.... łapy w góre trzymam kciuki[/COLOR] [COLOR=navy][/COLOR]
  16. czemu nikt borysie Cie nie odwiedza ale ja jestem i w sobote bede u Ciebie i mocno Cie wysciskam
  17. u Malusiego znów pusto... ale odemnie buzial :lol:
  18. Paduś kochany psiaku kochamy Cię wszyscy .... i gdzieś na Ciebie czeka wspaniały dom :crazyeye: trzymam za Ciebie kciuki
  19. wiem ... byle by szybko bo on potrzebuje ciepła
  20. Dlaczego nikt nie zagląda do Garego :( on jest taki słodki a tu pustki prosze o poprawe
×
×
  • Create New...