-
Posts
1346 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alpina
-
Dzisiaj mija kolejny dzień a ja się nie mogę dodzwonić do Pani Oli.. Nikt nie odbiera...:roll:
-
Byłoby naprawdę dobrze dla psiaczków gdyby zostały w tym schronisku gdzie teraz są do ew. wyjazdu np.do DT w Kolonii...Lub domu stałego... Napiszcie coś bo nie rozumiem czy nie ma pieniędzy czy te miejsca były już wcześniej zajęte? Bo jeśli chodzi o pieniążki to wpłat na ANF na te pieski jest sporo i myślę, że jak będzie trzeba to na pewno Dogo nie zawiedzie... Więc dlaczego tylko tych dziesięć dni im tam zostało?
-
Nelson nie doczekał szczęścliwego domu - juz za TM :(
Alpina replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I do góry...Na pierwszą... -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
Alpina replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Moje wszystkie tak mają...I te po przejściach i te nie... Jak mają te "niedobre sny" to delikatnie je budzę i po wszystkim...;) -
[quote name='Niki-lidka']wlasnie wczoraj mojej kumpeli spod sklepu ukradli shitza ...widziala przez szybe jak odjezdzali samochodem...okropnosc:([/quote] Jesuuu...A miał tatuaż lub identyfikator?Czasem złodziej potem dzwoni że niby znalazł i może odsprzedać... Ale nie zawsze... Dranie nawet potrafią otworzyć furtkę i ukraść psa... Moje jak latają z Astkami to jestem w miarę spokojna bo Astki wrzeszczą na wszystko co się za płotem rusza - nawet jak samochód zwolni..Ale mam świadomość co teraz się dzieje i naprawdę się obawiam... Chyba by mi serce pękło... :multi::multi::multi: Bianeczko ucałuj TZ-ta lepszego domu nikt mu nie znajdzie...Bo lepszego domu dla Kobusia po prostu nie ma...:multi::multi::multi:
-
Nelson nie doczekał szczęścliwego domu - juz za TM :(
Alpina replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na pierwszą Nelson! -
Nelson nie doczekał szczęścliwego domu - juz za TM :(
Alpina replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I jeszcze raz! -
Malagos sama rzuciłaś granat między ciotki i wujcia...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Trzeba było pisać, że Majeczka stoi nad pustą miseczką...? Wiesz ze ona wszystkich bierze na litość...;) A tak na poważnie, to wszyscy wiedzą, że u Malagos Majunia ma najlepiej na świecie a całe to nasze gadanie, to tylko tak dla ..."jaj":eviltong: z miłości do Majuni i...Malagos oczywiście...:loveu::loveu::loveu:
-
U mnie jest to samo..Niech tylko któraś zacznie szczekać...Wtedy wszystkie dają taki koncert że "klękajcie narody".Nie ważne czy to w nocy o północy...Teraz trochę się przyzwyczaiłam ale jeszcze nie raz zrywam się jak oparzona z głębokiego snu, z sercem na ramieniu i połową siwych włosów na głowie a tu ...."Larum grają" bo przy płocie przywiało worek foliowy...:evil_lol:
-
Ogon powinien być w górze...Oj Bianeczko to żaden "wiewiór":evil_lol:Tak ma być... Majeczka opuściła ogon i tyle ..Nie wiadomo czy z wieku czy tak lubi go nosić... Malagos dzięki za zdjęcia są superaśne...:loveu: Nie bądż "wiśnia" i wrzuć naszej "bułeczce" do miseczki mięseczko...Pal sześć linię...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Nelson nie doczekał szczęścliwego domu - juz za TM :(
Alpina replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to w górę biedaku! -
Cały "zgredek kochany"... Bianka jak napisałaś o tym, że był tak umordowany, że było mu już wszystko jedno i nawet dał się całować..To znowu pękałam ze śmiechu... Moja najstarsza wprawdzie nie warczy ale nie lubi się "całować ani takie tam..."ale jak jest umordowana, to jest jej już wszystko jedno i wtedy nawet na przytulanki nie zważa...:evil_lol: Całe shih- tzki...Są niezależne,ciut "szurnięte" i na pewno uważają się za coś lepszego od człowieka...Ale.. I tak je kocham nad życie... Kobi....:iloveyou::iloveyou::iloveyou:
-
Nelson nie doczekał szczęścliwego domu - juz za TM :(
Alpina replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I hopssa w górę! -
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
Alpina replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
Gosia masz dobrą taktykę...Tak trzymaj!Niekoniecznie musisz go głaskać - po prostu zwróć na niego większą uwagę a ignoruj w tym momencie suczkę. Orient nie może być zepchnięty na drugi plan, to przede wszystkim jest jego dom i musi się czuć w nim najważniejszy...Właśnie dlatego żeby nie stał się agresywny do nowo przybyłych psów, które "odbieraj mu pozycje i względy Pani".A mała krzywdy nie ma i musi zrozumieć że nie może sobie pozwalać na wszystko...Nie wiadomo gdzie trafi do adopcji...Musi nauczyć się że [B]kochaną Pańcią trzeba się umieć podzielić..[/B] -
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
Alpina replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
Ja zrobiłam wczoraj przekaz na osobiste konto Małgosi... Powodzenia! -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
Alpina replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobrze rozumiem tę Panią...Aż za dobrze... Człowiek sobie planuje różne rzeczy a tu nagle trach...I trzeba plany zmienić... Paulinka kiedy została wysłana faktura za hotelik? I czy poszła na adres Agnieszka Szwed Al.Słowackiego 17a pok.9 31-159 Kraków ? Już wszystko wiem... [B] Tweety[/B] odpowiedziała, że faktura wczoraj dotarła do Krakowa i przelew na konto hoteliku w Niepołomicach zrobią na dniach... [B]Paulinka [/B]jak dostaniecie pieniążki z ANF to proszę daj mi znać...