[quote name='jfn']p.Jakubowski - dużą wagę przykłada do zaprezentowania psa. Żadnego biegania po bandach. :D
Natomiast p. Zamoyski - kompletna porażka, z grupy I nic nie wie, wybiera psy masywne, nie patrzy na wyraz, nie dotyka psa (tylko grzebie mu w zębach - dentysta), im większy i masywniejszy, tym lepiej. Nigdy do niego więcej nie pojadę. Chyba nawet wzorca nie czytał...[/quote]
A ja uważam wręcz odwrotnie !!! Pan Jakubowski na I grupie to porażka !!! p. Zamoyski - kulturalny, wesoły - "ma dobre oko", dużą uwagę zwraca na ruch