[quote name='Lulka']nie wejdzie mi ta buda i okazało się, że izabellah-aldonda ma większą budę, więc myślę, że lepiej im zawieźć jedną dużą, a tą Twoją dać innym bidom ;-)
W każdym razie wielkie dzięki!!!!!!!!
Super w większej będzie im wygodniej, ta moja to taka kiszka :D Jednemu lokatorowi byłby w niej znacznie wygodniej. Może przyda się innym