Dobrze by było gdyby udało się znaleźć DT , gdzie Remiczek mógłby poczekać na transport .... zima nadchodzi i nie wiem jak on to zniesie !:shake:
A na pewno w DT nie czekałby miesiącami tylko jakiś krótszy czas , bo prędzej czy później ale transport się znajdzie !:roll:
A tak przy okazji!
Zaglądajcie też proszę cioteczki do biednej Amelki :
http://www.dogomania.pl/forum/f28/wroclaw-takie-psie-biedactwo-127261/