Jump to content
Dogomania

maartucha

Members
  • Posts

    1197
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maartucha

  1. I jestem :loveu: Dobry wieczor :D
  2. hej Madziulek :loveu: na chwileczke wpadlam i zmykam i wieczorkiem sie pojawie :loveu: tuli tuli dla malych urwiskow :D
  3. Hej Martuś :loveu: ledwo ze szkoly wrocilam, wpadlam na chwilke przeslac slodkiego cmokala i tuli i tuli dla calej gromadki :loveu: i uciekam :loveu: bede wieczzzorkiem :loveu:
  4. hej ho :loveu: Dopiero ze szkoly :placz: :roll: wpadlam na chwilke, bo musze do ksiazek leciec :/ Sprawdzian jutro z polskiego bleeehh..... wieczorkiem tu wpadne na dluzej :D I po szkole w drodze na solarka sobie zaszlam do zooo zakupialm co?:D Piekna czerwona obroze :multi: foteczka wieczorkiem :multi: hihihi :loveu:
  5. [quote name='Pati i Daisy']Bardzo sie ciesze ze Toficzek bedzie juz w sobote z Tobą:loveu: A co do zakupów... Mamy taką samą świnkę kupiłam ją 26 marca Daisy na urodzinki i od tej pory Daisy sie z nia nie rozstaje:loveu: Ta świneczka jest super, fajnie piszczy, jest z lateksu, i jest śmieszna (zobacz gdzie ma otwór:evil_lol: ) A oto i ona: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/7627/swinkadaisyyo7.jpg[/IMG][/URL][/quote] Buahahaha widzialam własnie :lol: ze tak powiem z tego otworu mu powietrze ulatuje :D Swinka jest najlepsza :multi: Swinki gora :multi:
  6. [quote name='madziasto4']Ale nas tu dużo okularników :)[/quote] hihi a ja tyle razy plakalam ze malo ludzi nosi okulary i mam dosc :placz: a tu chyba nie potrzebnie :lol:
  7. [quote name='Pati i Daisy']No to może zabierz ze sobą jakieś dyby? :evil_lol: Będziesz miała pewność, że nie uciekniesz:p Zobaczysz zanim się obejrzysz będziesz miała już na oczach piękne soczewki;) A wybierasz jakiś kolor soczewek czy normalne? :razz:[/quote] :multi::multi::multi: Faaaajniutttko :multi::multi::multi: ja tez sie musze zaopatrzyc, ale to dopiero w czerwcu mam wizyte :/ Ile to mozna nosic okulary :placz: BUNT :placz:
  8. [quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ojejku, Marta! Super wiadomość! Do soboty tylko 4 dni :loveu: [/SIZE][/FONT] [/left] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]:ekmm: Mam taki sam grzebień, ale jest beznadziejny. Tzn. dopóki nie będziesz robiła koczka, to dobry, ale zamiast takiej grubej rączki lepsza by była cienka. Chyba, że to taki do czesania... Moim zdaniem lepsza jest szczotka, a taki grzebień zostawić do kucyków. Ale to takie moje myśli, do niczego nie zmuszam, tym bardziej, że szczeniak jak na razie jest mały i nie ma różnicy ;) [/SIZE][/FONT][/quote] No na szczescie tylko 4 dni :loveu: :loveu: :loveu: aa dobrze wiedziec wiec jeszcze w szczoteczke w takim razie musze sie zaopatrzyc :lol: I dziekuje, bo zawsze tak lepiej jak ktos doradzi :lol:
  9. Madziulka wpadnij do mnie na chwileczke, musze sie pochwalic :multi: Sobota juz u Ciebie w miescie :multi:
  10. [quote name='Pati i Daisy']Wypijmy za zdrowie Madzi, jeszcze po kropelce:eviltong: :popcorn: :popcorn: :sweetCyb::drinking: :cunao: :drinka: :beerchug: :chlup: :laola: :BIG: ([SIZE=1]ale prezentów dla solenizantki nie ma:evil_lol: )[/SIZE][/quote] No to chlussst :multi: :popcorn: :sweetCyb::drinking: :cunao: :drinka: :beerchug: :chlup: :laola: :BIG:
  11. [quote name='Kasia_zg']Witaj Marto...trafiłam do Ciebie poraz pierwszy ale napewno bede odwiedzać Cie teraz czesciej. Psiaczek jest uroczy przesliczny ma pyszczek a te słodziache oczka urocze... Fajniusio ze już odbierasz maluszka... Wiec niech maluszek sie zdrowiutko chowa życzymy tego z Matrixem całym serduszkiem...Miłego wieczorku życze Pozdrawiamy i buziolki przesyłamy....[/quote] Witamy witamy :loveu: i oczywiscie zapraszmay :D Bo od soboty tu sie zacznie jedna wielka Galeria :loveu: [quote name='nane'][SIZE=3][B]Fajneeee :multi: :multi: :multi: [/B][/SIZE] [B][SIZE=3]z czasem wyprawka i rzeczy osobiste sie powieksza nawet nie bedziesz wiedziała kiedy :roll: [/SIZE][/B][/quote] :multi: No Napewno :D ale z całych zakupow najlepsza jest swinka :D Cos czuje ze Tofficzkowi tez przypadnie do gustu :multi: aa juz sie nie moge doczekac kiedy wszyssstko zacznie sie powiekszac :multi:
  12. [CENTER]No to nasze dzzisiejsze pakupki :loveu: To boskie zabaweczki :D Świnka wybrana przez Pancie i coś tam coś tam z nici dentystycznych dla szczeniaczków :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/215/a5d5bcfa85578ec6.jpg[/IMG][/URL] A tutaj karma <mniam mniam> + miareczka Gratis :multi: a w siateczce smakołyczki <mmmmmm> [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/215/ad77905d89801154.jpg[/IMG][/URL] A w tym Pancia bedzie dokarmiac :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/215/f739712f41ad31e8.jpg[/IMG][/URL] A terazz "Chce byc piekny" - czyli pancia robi mnie na bóstwo [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/215/a2b28b8fb9163381.jpg[/IMG][/URL] No i pieluszki - to tak jak by nam sie zachcialo siusiu byle gdzie w domQ [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/160/d3a09d90ea1c6ee5.jpg[/IMG][/URL] A to caaałe zakupki w legowiskQ, które dokladniej pokaze jak bedzie Toffiś juz sobie w nim lulkal [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/160/147b974f41541114.jpg[/IMG][/URL] Wiec do zakupienia nam zostal jeszcze: szamponik + odzyweczka, szeleczki, smyczka i czerwona obroza z cyrkoniami :loveu::loveu::loveu: (no i kokardeczki na imprezki) :loveu: :loveu:[/CENTER]
  13. [quote name='nane'][SIZE=7][B][COLOR=magenta]Wypijmy zdrowie[/COLOR] [COLOR=royalblue]TOFFIKA[/COLOR][/B][/SIZE] :drink1: :drink1: :drink1: :drink1::drink1: [/quote] [B][SIZE=3][COLOR=Red] haha zdrowie :drink1::drink1::drink1::drink1::drink1: i Madziulki zddrowie :drink1: Bo jeszcze nie pilam dzis za jej zdroweczko :multi: [/COLOR][/SIZE][/B]
  14. :loveu: Dobry dziewczynki :loveu:
  15. matko ale się cieszee :multi: mialam dzis sie poukać do szkoly na jutro i tak powiem: nici z nauki :D :loveu: cholerrrkaa :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  16. [SIZE=3]Hej dziewczynki! :multi::multi: zakupy zrobione Ale o tym to zaraz :D jutro mieliśmy dzwonić do p. Krysi spytać jak tam nasz mały rozrabiaka, a tu wróciliśmy z miasta i telefon: pani Krysia :multi::multi: Mówi ze maluszki już mają ząbki i gryzą mamusie i potrzebne interwencja w postaci szybszego zabrania maluszków :multi: :multi: :multi: i tata z Panią się umówili na sobotę rano :loveu: mówi ze "pf pf, odpukać ale Nasz jest najcudowniejszy z całej gromadki" :multi::multi: Wiadomość dnia, zaraz sie posikam chyba ze szczęscia :multi: Zaraz pozmniejszam foteczki i wkleje nasze zakupy :loveu: :multi: [/SIZE]
  17. Hej dziewczynki :multi: matko ale jestem szczesliwa :D zaraz napisze u siebie sysko po kolei :D ale powiem wam tylko tyle ze zmiana planow :multi: w ta sobote jedziemy po Tofficzka :multi:
  18. Witam i o zdrowie pytamm ale zaraz zmykam :D hihi :P ale rym :P
  19. [quote name='nane']jestem jestem :cool3: tylko zaraz muszę śmigać w świat :-([/quote] juz myslalam ze zwialas, ja tez zaraz uciekam jednak :lol: ale to jeszcze chwileczka :D
  20. Martaaaaaaaa gdzie Ty sie podzialas :mad:
  21. [quote name='nane']pierwszą kąpiel możesz wykonać już w wieku 7tygodni tylko musisz zrobić to wieczorkiem i dokładnie psiaka wysuszyć suszarką :mad: na brudnym psie włos nie rośnie dlatego jeżeli zależy ci na pięknym włosie to [B]kąpiemy Yoreczka co tydzień :cool3:[/B][/quote] Oj to to napewno :D Bziczka bede miala :D czyli jak do domku Go przywioze w piatek to np. juz w niedziele mozna mu plum plum zrobic :D aaaa własnie.. jak bede Go zabierala z domku to dobrze bybylo chyba zabrac kawaleczek jakiegos materialu z kojca co..? zeby czul zapaszek tamten hmm..? (Tak w ksiazce wyczytalam :D) edit: albo nie :) W dłuugggie wolne mu zrobie kapiel, wtedy juz napewno sie do nas przyzwyczai i nie bedzie przestraszony :D
  22. [CENTER][IMG]http://www.barbie.bmj.net.pl/pictures/urodziny_barbie.gif[/IMG] [SIZE=1][I](Magda, Marcia i Marcia) haha :lol: [FONT=Book Antiqua][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000080][FONT=Book Antiqua][B][SIZE=3][COLOR=SandyBrown] Zdrowia-życzę dziś Tobie, okazja taka nie co dzień się zdarza, aby wyrazić słowami, co serce w ciszy co dzień powtarza.[/COLOR] [COLOR=Yellow] Szczęścia-życzę Ci również takiego, jak Ty sama pragniesz, bo dobrze gdy będzie przy Tobie,[/COLOR] [COLOR=DarkOrange] a Ty-czym ono jest-odgadniesz. Miłości-życzę Ci szczerze bo ona filarem jest życia. szczekanie psów kochaj i ludzi,[/COLOR] [COLOR=YellowGreen] a w każdym sercu Ty miłość wzbudzisz. Stu lat-w miłości i zdrowiu, niech towarzyszy Ci szczęście[/COLOR] [COLOR=Olive] Twój bagaż życiowy-mądrość- przykładem dla innych niech będzie. Spełnienia marzeń najskrytszych[/COLOR] [COLOR=SeaGreen] niech będą realne i jasne.Marzenia spełniają się często niech spełnią się też twoje własne! Radości-też życzę Ci wiele[/COLOR] [COLOR=MediumTurquoise] by Twoją twarz uśmiech zdobił, a jeśli się czasem zasmucisz to tylko na krótką chwilę.[/COLOR] [COLOR=DeepSkyBlue] Wytrwałości-życzę Ci także, w realizacji pragnień i celów. Cierpliwa bądź i odważna, by rzeczy dokonać wielu![/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [B][COLOR=Pink][I] [SIZE=3]:tort:[SIZE=2]Najserdeczniejesze i najcieplejsze zyczenia składaja::tort: [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Red]Martusia z Tofficzkiem[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/I][/COLOR][/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT][RIGHT][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000080]*(i oby mniej wojen na ziemi bylo) [/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][IMG]http://www.nzs.pl/images/archiwum/24urodziny.gif[/IMG] [/CENTER] [/RIGHT] [/CENTER]
  23. [quote name='nane']u mnie w domu psy są uczulone na royala zaraz dostały biegunki i zaczeły wymiotować :-( ale wybór karmy zależy od ciebie :cool3:[/quote] Własciciel zoologicznego tez ma Yoreczka i mowil ze własnie poleca royala, dlatego tez Ciebie pytam.. :D hmmm no i co ty by spytac :D a no np. kiedy pierwsza kapiel?:)
  24. [quote name='nane']Hej Madzia :loveu: Miłego spacerku i nie przytyj przy śniadanku :cool3:[/quote] :multi: Hi Magdulina :D udanego spacerQ :D wracaj do nas zaraz po nim :eviltong:
×
×
  • Create New...