Jump to content
Dogomania

marzenna79

Members
  • Posts

    1518
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marzenna79

  1. [CENTER][IMG]http://i44.tinypic.com/1zg5dm1.jpg[/IMG] [COLOR=DarkOrchid]Piękne zdjęcia... :loveu::loveu::loveu: Serdecznie pozdrawiam Agnieszko ! :multi: [/COLOR][/CENTER]
  2. [quote] [URL]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/Cleo/czytotyczytoja.jpg[/URL] [/quote][B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3]Przepiękne jest to zdjęcie.[/SIZE][/COLOR][/B] :loveu::loveu::loveu: [B][COLOR=Purple]Karinko, dziękuję za zaproszenie na forum i do Waszego miłego wątku !!! :loveu: [IMG]http://i44.tinypic.com/1zg5dm1.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  3. [COLOR=indigo]Agnieszko, minął kolejny miesiąc i kolejna wpłata dla Zuzi - 10 zł z groszami... [IMG]http://www.gdyniamojemiasto.pl/images/smiles/pies.gif[/IMG] Śliczne zdjęcia Kory. :loveu::loveu::loveu: [url]http://img255.imageshack.us/img255/9948/dsc2024jc4.jpg[/url] Pozdrawiam i nadal trzymam kciuki za sunię... [/COLOR]
  4. Dziękuję Marzenko Tobie i Agnieszkom !!! :loveu::loveu::loveu: Wczoraj minęło 11 miesięcy bez Sukcesa...
  5. [center][color=indigo][size=4]Witaj Aggulko wtorkowo śledzikowo !!![/size]:multi: :loveu::loveu::loveu:[/color] [img]http://annalynne.blox.pl/resource/sledzik.jpg[/img] [/center]
  6. [CENTER][B]Bardzo mi przykro... :-( :-( :-( [*][/B] [center] [/CENTER] [B][IMG]http://i40.tinypic.com/r8f9y9.jpg[/IMG][/B][B][/center] [/B]
  7. Aniołeczki Agusiowe... :loveu::loveu::loveu:
  8. Dziękuję Agnieszko. :loveu::loveu::loveu:
  9. Dzisiaj mijają 3 lata jak Sarcia przeszła za Tęczowy Most... SARA021 by Feed Master PictureTrail.com PictureTrail.com PictureTrail.com
  10. [B]Kinia, pozdrowienia dla ślicznej suni, która pilnuje swoich państwa w łóżku... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ucałowania dla Pati !!! :multi: :loveu::loveu::loveu: [/B]
  11. Pamiętam o Was... :loveu::loveu:
  12. Saruniu... :loveu: Dzisiaj Twoja pańcia ma urodzinki, przyśnij się Jej. :loveu:
  13. Dziękuję Wam kochane dziewczynki. :loveu::loveu::loveu:
  14. [IMG]http://www.strykowski.net/fotografia_kwiaty_zdjecia/Roza_-_zdjecie_rozy_-_zdjecia_roz_-_pomaranczowy_kolor_1545.jpg[/IMG] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Plum]Dzień dobry Agnieszko !!! Pozdrawiam i ślę buziaczki. :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [CENTER][IMG]http://ve2zaq.ovh.org/imieninki/16_pliki/image002.gif[/IMG] [IMG]http://www.paryz.yoyo.pl/images/smiles/urodzinki%20...GIF[/IMG][COLOR=green][SIZE=5][COLOR=green][SIZE=4] [COLOR=green][SIZE=5][COLOR=red][SIZE=24][B][color=green][size=4]Życzenia urodzinowe dla Aggulki[/size][/color][/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][B][IMG]http://www.paryz.yoyo.pl/images/smiles/urodzinki%20...GIF[/IMG] 13 lutego [/B][/SIZE][/COLOR] [/SIZE][/COLOR] [IMG]http://www.e-kwiaty.pl/images/br012-d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.paryz.yoyo.pl/images/smiles/31.gif[/IMG] [IMG]http://www.paryz.yoyo.pl/images/smiles/31.gif[/IMG] [IMG]http://www.paryz.yoyo.pl/images/smiles/31.gif[/IMG] [IMG]http://ve2zaq.ovh.org/imieninki/13_pliki/9.gif[/IMG] [URL="http://www.ewa.bicom.pl/zyczenia/urodziny/ur2.htm"]Czy wiesz dok�d idziesz...[/URL] [IMG]http://i43.tinypic.com/2ds456h.jpg[/IMG] [COLOR=red][SIZE=18][COLOR=green][SIZE=4]Dziś powinnaś być królową, wypoczywać cały dzień. Komplementów słuchać dużo, wszystko na skinienie mieć. Nawet, kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz to chcę mieć, dzisiaj będziesz miała wszystko, bo to jest Twój dzień Agnieszko. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ [IMG]http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/kartki/11/303.jpg[/IMG] [B]Spełnienia wszelkich marzeń !!! [/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR] [URL="http://hi4.pl/love/urodziny/Marzenna+Glogowska.html"]Urodziny[/URL] [/CENTER]
  16. [CENTER] [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0"][SIZE=18][SIZE=4]100 LAT NIECH ŻYJE, ŻYJE NAM !!![/SIZE][/SIZE][/URL] [IMG]http://www.strykowski.net/fotografia_kwiaty_zdjecia/Roza_-_zdjecie_rozy_-_zdjecia_roz_-_pomaranczowy_kolor_1545.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. [B][COLOR=DarkOrchid]Zuziu, hopaj po swój domek... :multi: Śliczna z niej panienka... :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  18. [B]Dzisiaj poszedł przelew ode mnie 10 zł z groszami dla Zuzi. :loveu::loveu::loveu: Specjalne pozdrowienia i podziękowania dla Agamiki. :iloveyou::iloveyou::iloveyou: Agnieszko, odezwij się ! :cool1: [/B]
  19. [quote name='kinga-kinia'] [URL]http://images49.fotosik.pl/56/4db5f3866a30476f.jpg[/URL] te dwa były robione w listopadzie lub grudniu miałam je na telefonie i zapomniałam o nich .[/quote] Śliczne foteczki Kiniu. :loveu::loveu::loveu:
  20. [B]Śliczny Odiś. [/B] Dobrze trafił. [url]http://images42.fotosik.pl/50/f20daa641fe8cf3a.jpg[/url]
  21. [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3973/dsc2025us4.jpg[/IMG] [B]Śliczna panienka. :loveu::loveu::loveu:[/B]
  22. [B]Aggulko, pozdrowienia z Gdyni. :loveu::loveu::loveu:[/B]
  23. Dla Was Aniołki. :loveu::loveu:
  24. Sarciu, ja też pamiętam o Tobie. :loveu::loveu::loveu:
  25. Dziękuję Wam dziewczynki. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: http://www.dognet.pl/flower.php?fid=7246 [SIZE=4] Sucesiku Kochany. Wczoraj minęło 10 miesięcy bez Ciebie... :( :( :-( Tęsknimy wciąż za Tobą... :-( ................................-:¦:- ..........................-:¦:- ......................-:¦:- .................-:¦:- .................(( ..................)) ___..........((.,.)) ____......__ ‘|’__ ______( “”””..__ ) ______)./.(./.(.. | ______()......)()|| ______|.......().|| ______|..........|| ______|..........()_____.$$$$$$$ ______|...........|____$$______$$ ______|...........|___$$*______$$ ______|_______|___$$______$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$ [SIZE=18] http://wirtualnycmentarz.pl/ [SIZE=4][SIZE=18][SIZE=4]Kwatera Sukcesa 762
×
×
  • Create New...