Witam wszystkich w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia
i przesyłam Wam serdeczne świąteczne życzenia !
http://www.chwilkawytchnienia.com/Boze_Narodzenie/Oplatek.htm
[FONT=Comic Sans MS][SIZE="4"][FONT="Comic Sans MS"]
Dziękuję za pamięć Agnieszko. :loveu::loveu::loveu:
Pobawiłam się dzisiaj slajdami z moim piesiem i muzyczką... :-(
Slide
6b06574d9dda5911[/FONT][/FONT]
[B][COLOR=DarkOrchid]Agusiu, parę złotych na Zuzię vel Korę poszło kilka dni temu. ;)
Wymiziaj ją od nas proszę. :loveu:
Bidulka, po zabiegu, ale będzie miała przynajmniej spokój.
[/COLOR][/B]
Kasiu, Agnieszko, dziękuję Wam bardzo za życzenia. :loveu::loveu::loveu:
To moja jedyna galeria na Dogomanii, więc tu mogę przyjmować życzenia. ;)
Gdyby Sukces żył, miałby dzisiaj 13-te urodziny...
Na swojej stronce także wstawiłam informację o piesku, zdjęcia i link do dogomanii...
Portal Gdynia, Forum Gdynia, Portal regionalny Gdynia, codzienne wiadomości, portal społecznościowy ::
Biedne stworzenie... :-(:-(:-(