Jump to content
Dogomania

Kasjopea

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Kasjopea

  Tosa I Dog Niemiecki A Dogoterapia

  Dziękuję za wypowiedź:-) A jak sprawa ma się z dogami?
 2. Kasjopea

  Demolowanie Mieszkania-jak Długo?

  Frruzia - dziekuję za poradę:) Behemot - ja właśnie podejrzewam u mojego psa tęsknotę-stres z powodu samotności, ponieważ zapewniamy mu odpwiednią ilość ruchu. Kiedy bernio nie jest sam w domu po prostu sobie śpi -gdyby miał nadmiar energii chyba brykałby również kiedy są domownicy, a nie spał beztrosko, prawda? To miłe, że są na tym forum również Osoby trzeźwo patrzące na różne sprawy, które nie zamykają się na problemy innych! Dziękuję Wam za taką postawę i zrozumienie! Pozdrawiam serdecznie!
 3. Kasjopea

  Demolowanie Mieszkania-jak Długo?

  Oj, widzę, że niezwykle złośliwa z Ciebie osoba Belga! A przy tym potwierdza sie reguła, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie wiem skąd tyle u Ciebie zapalczywości? No cóż, bywa i tak. Szanuję jednak Twój pogląd, choć nie zgadzam sie z nim do końca :)
 4. Kasjopea

  Demolowanie Mieszkania-jak Długo?

  No cóż widzę, że Belga nie dopuszcza innej opcji jak tylko: dom z ogrodem dla psa. Wg Twojego toku rozumowania w mieszkaniu trzymać można chyba tylko chomiki i kanarki... Owszem, zgodzę sie z Tobą, że duży pies potrzebuje więcej przestrzeni niż mały np.york. Nie zgodzę się jednak z tym, że braku domu z ogrodem nie da się zrekompensować spacerami! Poza tym, jak mi wiadomo, problem niszczenia mieszkania nie dotyczy tylko berneńczyków czy innych dużych ras - spotykaja się z czymś takim i właściciele spanieli, staffordów czy nawet pekińczyków! Nie sądzę zatem by problemem była mała przestrzeń i brak wybiegania sie na powietrzu. Z moimi poprzednimi psami nie miałam problemów demolki mieszkania (a nie były to małe pinczery).Nie będę dłużej prowadzic polemiki na temat czy ludzie nie posiadający luksusu jakim jest dom z ogrodem, powinni wybierać rasy zaliczane do dużych, bo nie o to tutaj chodziło. Z mojego prostego pytania- jak długo pies może robic szkody w mieszkaniu (typu zdzieranie tapet i obgryzanie listew), zrobiła sie jakaś dziwna polemika...
×