[quote name='Donvitow']Jestem śliczny. Mam jedno oko błękitne a drugie brązowe. Pewnie po Haski i owczarku syberyjskim. Bardzo lubię przxytulanki
[/quote]
Jestem w furii.... powiem tyle psiak trafił poraz 2 do schronu... znam jego sytuację... za 1 razem nie przeszedł w ogóle kwarantanny Szpryn wydał go po 2 dniach pobytu w schronie, do kolegi Pana P.... i znowu piesku się widzimy w tych murach...szkoda słów....
[quote name='Donvitow']
Jak ja lubię spacerki i jaki jestem radosny[/quote]
Tak-tak patrzcie wszyscy jaki z niego przystojniak!:) super fota! Dumny paw:)
[quote name='Donvitow']No jestem. CZeść. Odwiedzimy Hekcia dziś. No i zabierzemy się wreszcie za Czipa.:lol:[/quote]
Witamy:*:*:*:*:* nareszcie!!!! stęskniliśmy się:lol:
[quote name='xxxx52']Hecktorku Twoja przyszywana ciocia wrocila z "wakacji" i niedlugo pakuje sie i wyrusza na nastepne" wakacje",a w drodze powrotnej zabierze oczywiscie Ciebie.:lol:[/quote]
jest już może ustalona jakaś konkretna data??
[quote name='Helga_psiaki']Paula odwiedzasz dzisiaj Hekcia?[/quote]
Niestety.... dzisiaj wyjazd do małej dupci nie wypalił....napewno pojade w przyszłym tygodniu;D Ucałować mordke??:)
[quote name='solito']Jak byłaś wściekła, to nikt nie chciał ryzykować!:evil_lol:[/quote]
:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
[quote name='*zaba*']Mowilam,mowilam!!!!
To najprzystojniejszy pies na dogo,mowilam to na poczatku watku.[/quote]
Zgadzam się w 100%-- ja tam od pierwszego wejrzenia jestem zakochana!!:) Mówiłam już mojemu Łukaszowi,że może czuć się zagrożony:):)