-
Posts
3656 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara_i_Aris
-
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
Witam nieco wcześnią porą, ale już nie mogę spać :cool3: [quote name='Zuza i Noddy']Może masz jeszcze jakieś bo mogłabym je oglądać bez końca. [URL]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7853.jpg[/URL] To jest cudowne, świetne kolorki :loveu:[/quote] Jeszcze dużo mam :eviltong: [quote name='madziasto4']Ja zwklekam, bo nie chcę dublować ogniskowych- 17-50 jasne już mam. Ale z drugiej strony kusi, że 50 f/1.8 to stałka. No i cena-jakość... :)[/quote] Za taką cenę (300-400 zł) możesz sobie śmiało pozwolić. [quote name='Aga76']Gratulacje :multi: W takim razie użyj tej fotki :cool3:[/quote] [quote name='madziasto4']Kurczę, nie zauważyłam tego zdania o fotce motyla- pokazuj! :loveu:[/quote] Proszę: [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8231.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8235.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8236.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8237.jpg[/img] -
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[quote name='madziasto4']Oo, kupiłaś 50 f/1,8 ? Czy f/1,4 ? Myślałam, że cały czas kitem focisz :razz: f/1,4 lepszy, ale też trzy czy czterokrotnie droższy... Mnie by za tę cenę f/1,8 wystarczyło, ale jeszcze nie teraz.[/quote] Już pół roku focę 50 f/1.8 :lol: Zastanawiałam się nad f/1.4, ale: - tak jasne szkło nie jest mi do niczego potrzebnego, a w domu zazwyczaj zdjęć nie robię, bo nie lubię; - cena :razz: Wolę kupić lepsze, droższe tele niż krótką stałkę. Ogólnie mówiąc, to nie jest taka zła, za tą cenę spodziewałam się czegoś gorszego, a świetnie sobie radzi. -
[quote name='madziasto4']Ja też bym sobie chętnie pograła i simsy, ale poczekam, aż ktoś będzie miał 3-kę, bo ja nie będę kupować :eviltong:[/quote] Ja też czekam, aż ktoś inny kupi :grins:
-
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[quote name='madziasto4']Nie no, bardzo fajny jest- świetna alternatywa dla obiektywu makro dla wprawek :) Co ja się naklęłam w duchu przy takim wiaterku, to tylko ja wiem :evil_lol: Ale można się wprawić ;) Ale chyba się nie chwaliłaś Raynoxem, bo nie wiedziałam, że kupiłaś :razz:[/quote] Ja na razie do wprawy nie doszłam. Ale prawdą jest, że nie często go używam :hmmmm: Nie chwaliłam się ani nim, ani 50-ką, ani nowymi filtrami :razz: -
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[quote name='madziasto4']A, to masz już Raynoxa :) 50-tką kwiatki moooożna, a muchy kadrować jedynie:lol: Raynox uczy cierpliwosci nie? :evil_lol:[/quote] Taak, bardzo, jest świetnym nauczycielem. Zawieje leciutki wiaterek - ostrość poleciała, ruszę leciutko ręką - ostrość poleciała :mdleje: Ale nie narzekam na niego :grins: -
Cześć D-E :multi: Fajne te nowe Simsy? Ja ostatnio grałam chyba 2 lata temu :hmmmm: Dość szybko mi się nudzą...
-
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
Zapomniałam napisać, że mam już [SIZE=4][COLOR=yellow][FONT=Comic Sans MS]W[COLOR=orange]A[/COLOR][COLOR=yellowgreen]K[/COLOR][COLOR=magenta]A[/COLOR][COLOR=paleturquoise]C[/COLOR][COLOR=red]J[/COLOR][/FONT][COLOR=purple][FONT=Comic Sans MS]E[/FONT] :laola:[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [quote name='Aga76']Możemy zostać przy owadach :evil_lol:[/quote] Mam fotkę motyla i nie zawaham się jej użyć :cool3: [quote name='madziasto4']Cały czas focisz krótkim obiektywem nie? Planujesz jakiś konwerter albo soczewki kupić? No chyba, że obiektyw makro od razu? :cool3:[/quote] Coś ty Madzia, nie dałabym rady samą 50-ką :-o Podczepiam do niej Raynoxa i jakoś sobie radzę. Tyle ilę się naczołgam po ziemi, to zostawię sobie na stare lata - ot tak, dla pośmiania się :diabloti: W planach mam tele, bo chcę jeszcze Holly focić. -
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[quote name='Aga76'][URL]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7871.jpg[/URL] Fajna muszka :evil_lol: i świetnie ją widać! Cześć :loveu:[/quote] Muszka duża była i dlatego widoczna :cool3: Na fotografowanie robaczków niestety nie mam warunków, buu :-( -
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
Witam :razz: [quote name='PositiveThought']śliczne makro, uwielbiam to rozmycie na przymkniętej przysłonie :loveu: :loveu: Holly jak pięknie stoi! [URL]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8665.jpg[/URL] i ma kontakt, to jest ważne!!! :loveu: :loveu:[/quote] Kontakt ma tylko z moją mamą i dlatego teraz ona wystawia. Szkoda trochę, bo to ja chciałam wystawy, głównie ze względu na siebie - że będę mogła wystawiać :diabloti: [quote name='Iś & Chester']hej:loveu: nie byłam u Was sto lat, znowu zresztą :shake::oops: co prawda w ogóle mnie na dogo chwilę nie było, ale.. a Ty focisz coraz lepiej :loveu: piekne.. [URL]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8618.jpg[/URL] cudne, ta poduszka do niej pasuje :D:loveu: [URL]http://i40.tinypic.com/317a98w.jpg[/URL] Hollyyyy:loveu::loveu::loveu: Arisiątko taka sirotka trochę przy niej :evil_lol: ale równie śliczny :loveu: te wszystkie marko tez cudne :cool3: postaram się częściej bywać:eviltong:[/quote] Hej Isia, Mnie też długo nie było, więć jest Ci to wybaczone :cool3: Z Ariska w ogóle jest taka mała sierotka, ale i tak jest dla mnie najwspanialszym psiakiem na świecie :loveu: -
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[quote name='Zuza i Noddy']Cudowne są te wasze zdjecia:loveu:[/quote] Dzięki :p [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7871.jpg[/img] [IMG]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7853.jpg[/IMG] [IMG]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7856.jpg[/IMG] [IMG]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7859.jpg[/IMG] [IMG]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7860.jpg[/IMG] -
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[quote name='Aga76'][URL]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8618.jpg[/URL] OOO królowo !!! :modla: Ona jest zjawiskowo piękna :loveu:[/quote] Dziękuję Aguś :oops: [quote name='Pegaza']Aris ma fajne krzaczaste brwi:lol:[/quote] Toć to chłopak :p [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7846.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7847.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7848.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7849.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7850.jpg[/img] -
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[quote name='Pegaza']O jeny:loveu: padam z zachwytu nad nią:loveu: te koloru moje ulubione cud miod i orzeszki:loveu:[/quote] Moje też :loveu: [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8665.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8667.jpg[/img] I teraz jeszcze te z kwietnia :oops: Aż mi wstyd wstawiać, bo Aris od miesiąca inaczej wygląda. [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7841.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7838.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7839.jpg[/img] -
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[CENTER][img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8621.jpg[/img][/CENTER] Na ringu [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8634.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8635.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8641.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8645.jpg[/img] -
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
Ale ze mnie gapa :splat: Zapomniałam napisać, że ten piękny koczek to znowu dzieło [SIZE=3]Ady[/SIZE][SIZE=2] :loveu:[/SIZE] [quote name='tigrunia']Buffinka również pięknie dziękuje :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='Aga76'][URL]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8553.jpg[/URL] Bogini !!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/915.gif[/IMG][/quote] Aga, bo zaraz mi dziewczę w większy samozachwyt wpadnie :cool3: -
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8605.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8611.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8612.jpg[/img] [CENTER][img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8618.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8620.jpg[/img][/CENTER] -
~ Świat ośmiu łap. Capri i Fiona - wypełniły pustkę w domu ~
Sara_i_Aris replied to Aga76's topic in Galeria
A co, Be :diabloti: Niech teraz na północy popada :diabloti: U mnie piękne słońce, myślałam, że ze szkoły do domu nie dojdę, tak prażyło :loveu: I ja wcale nie narzekam, nic a nic! :p AGUŚ :scream_3: Odezwij się! -
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[quote name='tigrunia'][URL]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8547.jpg[/URL] :loveu: Prześliczna jest :loveu: Gratuluję oceny doskonałej :multi:[/quote] Dzięki :p Ja Wam (a raczej Buffince :cool3:) też gratuluję WO i II lokaty :loveu: -
Aris też ma problemy z gruczołami. Niestety bez comiesięcznego oczyszczania robią się stany zapalne i nie dość, że pies cierpi, to ja się jeszcze dodatkowo denerwuję. Raczej też nie saneczkował, czasami mu się zdarzało, ale na tyle, żeby można było określić, czy go coś swędzi, czy wszystko jest w porządku.
-
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[quote name='madziasto4'][URL]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8553.jpg[/URL] Piękna szata :loveu:[/quote] Cieszę się, że się podoba :loveu: -
one (Ibka i Gracja) i on (Zuzol) czyli ZUZOL I JEGO HAREM
Sara_i_Aris replied to iberia's topic in Galeria
Ja też gratuluję :multi: -
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8600.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8603.jpg[/img] -
~ Świat ośmiu łap. Capri i Fiona - wypełniły pustkę w domu ~
Sara_i_Aris replied to Aga76's topic in Galeria
Aga, Tobie też działa multicytat? Cud jakiś, czy coś? :-o -
Cześć Madzia :multi: A do Warszawy/Białegostoku nie przyjedziesz? Masz własny samochód, jeden dłuższy wypad Ci nie zaszkodzi, co Ty na to? :cool3: Zdjęcia ładne, ja teraz też poluję na chabry i maki, ale jakoś nie chce mi się wybierać za miasto :roll:
-
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
[img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8557.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8581.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8587.jpg[/img] :razz: [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8589.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8593.jpg[/img] -
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
Sara_i_Aris replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
Witam poniedziałkowo :loveu: [quote name='Aga76']I bardzo mi się to podoba :loveu:[/quote] Foteczki zaraz będą :multi: [quote name='madziasto4']Cześć i czołem! :)[/quote] Cześć Madzia :p [CENTER][img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8547.jpg[/img][/CENTER] [CENTER][img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8550.jpg[/img][/CENTER] [CENTER][img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8553.jpg[/img][/CENTER] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8554.jpg[/img] [img]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8555.jpg[/img]