[quote name='malgos']O właśnie- a propos psów: Od kilku tygodni przy portierni elektrowni w Trzebini koczuje mały bury kundelek, wynędzniały, starszy :-(
Śpi w krzakach, dostaje do jedzenia coś tam, jakoś wegetuje. Smutny, zagubiony, biega między samochodami :-(
Nie mogę wziąć ani jego, ani innych :placz: Pewnie również nie ma szans na jakikolwiek inny DT :-(
Lada chwila pojawią się dziesiątki małych kociąt- wyrzuconych, porzuconych, piwnicznych i diabli wiedzą jakich jeszcze :-(
Wrrrrrrrrrrr...
Powiedzcie, że to się kiedyś skończy :placz:[/QUOTE]
Malgos byłyśmy tam dzisiaj z Panią Kasią, która zaoferowała mu DT. Czekamy na info jak psiak się pojawi i go zgarniemy. Psiak jest podobno w typie ratlerka czarny, podpalany, ale to info nie jest sprawdzone.