Ja wiem, ze wszyscy tutaj życzą psom dobrze... Ale mnie Biranaprawde skradła serce i naprawdę popłakuję, że nie mogę jej zatrzymać u siebie ...:( W dodatku wiem, że jest to miłość odwzajemniona. Gdbym zabrała Birę , to nie pomogę juz tymczasem żadnemu psu...