Godzinę temu do klatki mojej kolezanki Joli, podrzucono maleńką sunie w typie jamnika. Dziewczynka jest przepiękna i mocno wystraszona... Ponieważ nie miałyśmy co znią zrobić zawiozłysmy do p. Wieśka, ale to nie jest najlepsze miejsce :shake:
[B]BŁAGAM CHOCIAŻ O JAKIS TYMCZAS, TYLKO NIEPŁATNY BO Z POWODU MISIA, NIE DAM RADY...[/B]
[B]oto dziewczynka:[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5038a0975967c5a5.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/53/5038a0975967c5a5med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cecec75189acfe5a.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/53/cecec75189acfe5amed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e23db8842f738417.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/53/e23db8842f738417med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cb7d2437d3cb8263.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/444/cb7d2437d3cb8263med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ed0b120b5fb76724.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/52/ed0b120b5fb76724med.jpg[/IMG][/URL]