Ciotka klok,
no ja Cię nie pamiętam z tymi kucykami na trybunach ;) Ale co się z Jastrzębiem widziało i przeżyło, to zostanie na zawsze w pamięci.
Mój wycior próbuje czasem zabaw z króliczorem, a króliczor wielkości Bajeczki ;)
W górę, Księżniczko!
A ja byłam w Jastrzębiu! Na meczu siatkówki Jastrzębie-Borynia (tak się wtedy nazywali) z Mostostalem-Azoty. Jastrzębie zdobyło brąz, a Mosto złoto w lidze. Nawet miałam niezłe układy z kibicami od Was... Hehehe. Borynia grała wtedy w takiej śmiesznej hali. To były siatkarskie czasy (2001-2004).
Zdjęcie z Bajeczki z kotem cudne! Dlaczego ten mój wycior nie chce się bawić z psami?
Ciotki,
koleżanka dogomaniakowej Fusicy szuka szczeniorka, małego i koniecznie samczyka dla teściów. Czy mamy takiego malucha w Ostrowii? Wklejam link do wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74595[/URL]
To teraz ja zapraszam na wątek małej, znalezionej sarenki. Może znacie jakąś fundację, która mogłaby pomóc?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73406[/URL]
Ja też trzymam kciuki. Gdyby się, Shikka, coś pozmieniało, to daj znać. Będziemy zwierzęcą rodzinę ogłaszać, żeby znalazły domki. Może wszystko da się jeszcze naprawić?
Fusica, Ciotko Wiekowa,
przecież Maniuś to maleństwo, a Rychu kawał byka (nie widziałam, ale tak podejrzewam, że na Fusicowej kuchni, to ho ho ho). Gdzie to podobieństwo? Proszę o zdjęcia na dowód ;)